Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инкубатор за яйца!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Инкубатор за яйца!

    Здравейте!
    Преди 10тина дни си купих щраусово яйце,мислех да го пазя за Великден,но четох малко и реших да накарам мъжа да ми направи инкубатор и да го люпим . Прочетох за влажност,температура,но ако ми помогнете с още инфо ще съм благодарна. Същинският ми въпрос е - проблем ли е това че ЯЙЦЕТО Е СЪХРАНЯВАНО В ХЛАДИЛНИК вече 10 дни от мен,а жената която ми го продаде(ферма до Благоевград) каза че яйцето е "от този сезон",тя също го извади от хладилник. Моля ви кажете имам ли шанс да имам бебе щраусче...още утре мисля да купувам материяли за инкубатор...помагайте. благодаря ви предварително

    Коментар


    • #77
      От: Инкубатор за яйца!

      Оставете си яйцето в хладилника до Великден, след това си го изяще със здраве и немислете щуротии!!!

      Коментар


      • #78
        От: Инкубатор за яйца!

        Първоначално публикуван от veru6ka Преглед на мнение
        Здравейте!
        Преди 10тина дни си купих щраусово яйце,мислех да го пазя за Великден,но четох малко и реших да накарам мъжа да ми направи инкубатор и да го люпим . Прочетох за влажност,температура,но ако ми помогнете с още инфо ще съм благодарна. Същинският ми въпрос е - проблем ли е това че ЯЙЦЕТО Е СЪХРАНЯВАНО В ХЛАДИЛНИК вече 10 дни от мен,а жената която ми го продаде(ферма до Благоевград) каза че яйцето е "от този сезон",тя също го извади от хладилник. Моля ви кажете имам ли шанс да имам бебе щраусче...още утре мисля да купувам материяли за инкубатор...помагайте. благодаря ви предварително
        След толкова седене в хладилника може да се пръкне щраус -ескимос. Ако се пръкне ,де !

        Коментар


        • #79
          От: Инкубатор за яйца!

          Първоначално публикуван от veru6ka Преглед на мнение
          Здравейте!
          Преди 10тина дни си купих щраусово яйце,мислех да го пазя за Великден,но четох малко и реших да накарам мъжа да ми направи инкубатор и да го люпим . Прочетох за влажност,температура,но ако ми помогнете с още инфо ще съм благодарна. Същинският ми въпрос е - проблем ли е това че ЯЙЦЕТО Е СЪХРАНЯВАНО В ХЛАДИЛНИК вече 10 дни от мен,а жената която ми го продаде(ферма до Благоевград) каза че яйцето е "от този сезон",тя също го извади от хладилник. Моля ви кажете имам ли шанс да имам бебе щраусче...още утре мисля да купувам материяли за инкубатор...помагайте. благодаря ви предварително
          --------------------------------------
          Направата на инкубатор за щраусови яйца е сложна работа , няма нищо общо с този за кокоши. Послушай съвета на колегата и си го запази за велик ден.
          Преминал съм целия цикъл , от яйцето до фермата.
          По добре късно от колкото никога .
          Нула89781нула019

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X