Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Напаст от мухи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Напаст от мухи

    Здравейте колеги.
    Селска къщурка с живописна веранда закрита само отгоре.
    Масичка и столчета и много много мухи (близък стопански двор).
    Ръсих с Айкън по стените и ги утрепа но вече сякаш се научиха и кацат само по масата.
    Има ли вариант да сложа нещо дето ги отблъсква само от масата?
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

  • #2
    От: Напаст от мухи

    Има ли наблизо тор, нямаш варианти. Може да се пробва с вентилатор да духа на към-то масата, ма какъв ефект и комфорт ще се получи - не знам.

    Коментар


    • #3
      От: Напаст от мухи

      И масата да спасиш, ще почнат на вас да досаждат, ужасно е

      Не знам дали от там разните му машинки (райд и т.н.) биха действали на подобно място ?!?! И другия вариант е да си позакриете гледката и да сложите мрежа която да ги държи навън.

      С този стопански двор, надали ще има отърване от гадините с препарати.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #4
        От: Напаст от мухи

        Има решение за мухите препарата се казва Агита феромонна основа изпробвано

        Коментар


        • #5
          От: Напаст от мухи

          Първоначално публикуван от jigolo760 Преглед на мнение
          Има решение за мухите препарата се казва Агита феромонна основа изпробвано
          Излизат резултати само на руски език.
          Къде да намеря в България?
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Напаст от мухи

            Пробвай с това дето го слагат по заведенията, свети синкаво и ги привлича и цвъркат в него... помага и за комари, не само за мухи Нямам идея как се нарича обаче. Не е баш ламба, но нещо подобно.

            Коментар


            • #7
              От: Напаст от мухи

              Първоначално публикуван от Насока Преглед на мнение
              Пробвай с това дето го слагат по заведенията, свети синкаво и ги привлича и цвъркат в него... помага и за комари, не само за мухи Нямам идея как се нарича обаче. Не е баш ламба, но нещо подобно.

              Инсектицидна ламБа!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Напаст от мухи

                Пробвай с ароматни индийски клечки
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Напаст от мухи

                  Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                  Инсектицидна ламБа!
                  Не бива за директен монтаж наоколо...Тъкмо си пийваш биричката и гадта като почне да се пърже на тая ми ти ламба омирисва всичко на пърлено. Вариант е да се монтира на разстояние от верандата. Ако е достатъчно мощна (с няколко тръби) ще успява да ги привлича успешно.
                  42

                  Коментар


                  • #10
                    От: Напаст от мухи

                    Опитай с Фендона.Ампулата по принцип се разрежда в 3л вода.Но аз използвам 2л,като слагам и около 2супени лъжици захар.Напръскай там където няма да те дразнят.И така че да се получат сочни петна.Може и по разстенията.За мен ефекта от този продукт е много по добър от айкъна,но за комари и мухи.За бълхи и кърлежи също действа,но там предпочитам айкън.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Напаст от мухи

                      Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
                      Опитай с Фендона.Ампулата по принцип се разрежда в 3л вода.Но аз използвам 2л,като слагам и около 2супени лъжици захар.Напръскай там където няма да те дразнят.И така че да се получат сочни петна.Може и по разстенията.За мен ефекта от този продукт е много по добър от айкъна,но за комари и мухи.За бълхи и кърлежи също действа,но там предпочитам айкън.
                      +1. Препоръчвам и при борба с мравки.
                      Успех
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X