Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

    Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
    Когато още се занимавах по-сериозно с озеленяване, при затревяването (дето у нас му се вика "да насеем райграс") един от най-сериозните проблеми бяха мравките - изнасяха семето. ...
    Случай от преди 11 год.
    Жената бременна с дъщерята , в кухнята - мравки .
    Няма отърване , нямам и препарати , пък и да имам не смея да пръскам - бременна жена е като куче търсач.
    Имам като подарък (ДА не се смята за реклама моля!) разни дезодоранти , бяха вървежни по реклама "МАЛИЦИЯ ЗА МЪЖЕ " .
    Та вземам аз флакончето и пръс- пръс ....мравките фъс . Обаче жената вече не понася миризмата на "Малиция за мъже " ама тотално !!!

    Всичкото "Малиция ....." в колата - да пръскам след разни преживявания и за размразяване на стъкла (ПОМАГА) .
    Стои си там докато почнахме на един обект - градинка с райграс , последва ситуацията с изнасяне на семената .
    Третирах ги с "Малиция..." , еднократно , ефекта беше като "за МЪЖЕ".

    Сега и рекламата:
    - Малиция - и мравките ги няма !"

    Това в рамките на шегата .

    Коментар


    • #32
      От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

      Днес купих "Айкън" от Бриколаж.Казаха,че е най-доброто срещу мравки!? На него пише,че е за професионалисти!
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • #33
        От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

        С айкън пръскат в нашия жк. от общината,на пикап има нещо като вентилатор и пръска мъгла из градинките,прави ми впечатление че пръскачите си гледат доста съвестно работата,нямаме мухи и комари от години,преди 2 или 3 години пропуснаха и не се излизаше след 20:00 часа,пръскат с айкън,така пише на табелите които слагат след обработка.
        Божич,всяка селскостопанска аптека трябва да го има,в алати съм го купувал на ампули,това е подобен на баумакс магазин,
        Последно редактирано от Roninn; 17-05-15, 22:50.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #34
          От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

          Aйкън. Тотaлен биоцид.
          Може би е нaй-силния препaрaт, който съм ползвaл. Трябвa дa се избягвaт цветчетa, че ще умориш пчелите нaоколо.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #35
            От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

            Наистина Айкън е много по-ефективен от циперметрина, но не е безвреден за топлокръвните. Съдя по котката на село, която повръщаше цял ден от него. С циперметрина няма подобни проблеми, а го ползвам много години. За съжаление, както вече споменаха вредителите започнаха да развиват устойчивост към него.

            Коментар


            • #36
              От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

              Ми, добре! Почвам с Циперметрин и продължавам с Айкън. Вече съм поръчал първия.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #37
                От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

                Божич, ето го твоето биооръжие:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:382e55acf20.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5661498
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #38
                  От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

                  Немам толкоз манджа и да не подбере комшийските котки и кучета.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #39
                    От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Немам толкоз манджа и да не подбере комшийските котки и кучета.
                    Чaк си го предстaвих,кaк убивa коткa, и се пробвa дa я изсмуче.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #40
                      От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

                      Ектомин 100 ЕК, но май е Циперметрин, с него измират всички гадини, доказано е, но най-малките мравки " Фараоновите" нещо не ги е страх от него.
                      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Има ли някакъв биологичен унищожител на мравки с продължително действие?

                        Каква порода са ти мравките? Дай някоя макроснимка. Какви са ти тревите в ливадат - дай й на тях една снимка ... Както по-горе някой каза, имаш много мравки, щото има много храна за тях.
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X