Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пъдпъдъци в къщи???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пъдпъдъци в къщи???

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0447.jpg
Прегледи:1
Размер:128.6 КБ
ID:5548026

    За хранилка ползвам кутийка от дъвки. При сегашното и положение я събарят, но ако е обърната на обратно и с отворено само малкото капаче, всичко е както трябва.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0438.jpg
Прегледи:1
Размер:94.7 КБ
ID:5548027

    Капакът е много услужливо "разграфен" и просто отрязах няколко от редовете, за да имат достатъчно въздух и да не им е задушно.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0435.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5548028

    За по-лесно сменяне на водата, пробих малка дупка за поилката и я сложих както е на снимките.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0439.jpg
Прегледи:1
Размер:87.6 КБ
ID:5548029

    За сега всичко е перфектно. Основното е, да се сменя всеки ден талаша и ... ако реши човек, да ги нахрани и напои
    Последно редактирано от upi; 26-12-13, 21:42.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #17
      От: Пъдпъдъци в къщи???

      Здравейте, аз също си купих пъдпъдъци и съм много доволна, защото получавам всеки ден по две яйчица. ЧЧетох, че може да им се дава коприва, люцерна и още много други нещица, но най-полезни били смеските. Ама тук някой спомена нещо за субсидии, така че, ако не е забравил може да подскаже някоя идея, която ще ми е мноого полезна. Снасят, когато им е топло, от моя скромен опит това разбрах до сега. Бях купила 4бр. 3 женски и един мъж, оказа се след два месеца, че са два мъжки, защото единия пъдпъдък беше накълван страшно, даже се уплаших за едното му оченце, но сега е добре. ако някой се сети да добави нещо, към скромните ни знания и опит ще е супер!

      Коментар


      • #18
        От: Пъдпъдъци в къщи???

        Хайде и аз в клуба-от седмица съм собственик на 30-тина птички.Яйца доволно.

        Коментар


        • #19
          От: Пъдпъдъци в къщи???

          Гледах 30 птички преди 15 години зариди астмата на тъщата ... Перфектно лекарство са яйцата , обаче сурови три пъти на ден

          Коментар


          • #20
            От: Пъдпъдъци в къщи???

            Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
            Хайде и аз в клуба-от седмица съм собственик на 30-тина птички.Яйца доволно.
            Само не прекалявай с консумацията. Разреждат кръвта и драстично свалят кръвното (личен опит).
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #21
              От: Пъдпъдъци в къщи???

              Свалянето на кръвното, не е ли положителен ефект? Става въпрос за хора с високо кръвно, които го регулират с хапове. Има изписано много, за ползата от тези яйца, но все пак споделеният опит е най полезен.
              Не важно кто напротив, важно кто рядом.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X