Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с мотофреза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Работа с мотофреза

    Като гледам сам си отговорил на въпроса, но да поясня. Всяка машина оборудвана с двигател до 10 KW и прикачения към нея инвентар не е необходимо да се регистрират. На времето един комшия си беше направил подобие на камионче с двигател от мотор и до сега си го кара без да има регистрация. При проверка му искат само шофьорската книжка. Трябва да има някаква категория, без значение каква и на двигателя някъде да има поставена табелка с мощността му.

    Коментар


    • #62
      От: Работа с мотофреза

      Супер, значи остава да си спретна едно ремаркенце... А тая крива тръба е достатъчна ли? Вместо шарнир... или нещо подобно... Някой ако има заден мост от сиера или май и от лада става ... че имам гуми и джанти от сиера та да ги ползвам

      Коментар


      • #63
        От: Работа с мотофреза

        Кривата тръба е с фтулка и действа като шарнир. Аз на моето ремърке не съм слагал подобна крива тръба. На снимката на колегата не е направена както трябва. Слага се крива ртъба за да се докара нивото на ремарке, което се ползва и за автомобил. Има готови ремаркета да се продават нови по 5-600лв. Това да си направо без пари. Аз моето го правих по-дълго, но като сметнах парите за материали ако трябваше да купувам, щеше да ми излезе доста по-скъпо, но стана както на мене ще ми е удобно.

        Коментар


        • #64
          От: Работа с мотофреза

          Аз тези снимки ги извадих от един руски форум.
          http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=48343

          Тук на много страници описват различни ремаркета и захващания.

          Има и много снимки.

          Поздрави
          WJ 4.7 Limited
          0889 70 70 42

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X