Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

    Ако го намерите аз ще го взема , не души доктора ,вкарай му един прав от мен ............ ей така за здраве .Тел. 0897951757 Джими ,дано го намерите.
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #17
      От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

      Квартала е Света Троица,а кабинета на докторчето се намира на гърба на сладкарница "Неделя" ,там около "Корнера" който е ходил...

      Коментар


      • #18
        От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

        Намерих гоооооо!!!! хихихихи има Господ еййй... цял ден го търся... и точно се бях отчаял вече вкъщи и с жена ми го оплаквахме на балкона иииии ХОП Овчарчето си минава отдолу с вързано за количката на някъв бездомен човечец )) Как съм взел разстоянието от 5ет. до долу не помня.... но си го взеееех дадох му на онзи 20 кинта да го помни с добро и туй то )) Сега се връщаме на проблема с дома му...преди доктора пак да го е нагласил... дядо владо първи писа,че ще го вземе.. ама незнам дали вместо той него няма кучето да ви социялизира Малко емоционален ми се струва към други кучета... ама може пък и да се справи ... ако не в крайна сметка ще го карам към Джими Невероятно добро и гальовно куче е ... казвайте кой ще му се радвааа

        Коментар


        • #19
          От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

          Забравих да кажа,че сега през почивните дни ще ми е изключително удобно да го карам нагоре надолу,той не е претенциозен изобщо с кой ще пътува,но незнам дали през седмицата ше мога много да обикалям Така,че по-добре сега Събота и Неделя

          Коментар


          • #20
            От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

            Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
            Забравих да кажа,че сега през почивните дни ще ми е изключително удобно да го карам нагоре надолу,той не е претенциозен изобщо с кой ще пътува,но незнам дали през седмицата ше мога много да обикалям Така,че по-добре сега Събота и Неделя
            В неделя ще се радвам да се запознаем и да го пребазираме при Дедо. Там ще си падне на оная работа. Тъкмо ще обменим опит. Едно време изкарах с подобен куч 27 месеца на турската граница.

            Коментар


            • #21
              От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

              Съжалявам че колегата fnqkhhhzzz не може да задържи кучето - с действията си той доказва че го заслужава повече от всеки друг.
              Имам предложение към него което изпратих под формата на ЛС!

              0+,Bombardier DS650,Discovery II.

              Коментар


              • #22
                От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                .... дядо владо първи писа,че ще го вземе.....
                Исках да помогна да не ти е в тежест, ако има сериозни кандидати давай им го, иначе предложението си седи, както и за кебапченето с Пенчо....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #23
                  От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                  Аз пак да кажа, баща ми изяви голямо желание, дори днес ми звъня да ме пита, но неможах да му дам отговор. Единствения минус е че сме по-далеко, но ако не може да се измисли удобен превоз, може да се срещнем някъде по магистралата - пак е компромисен вариянт.
                  Biagini Passo Powered By VW Syncro

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                    За съжаление не мога да помогна с много в случая, но имам възможност да осигуря голям чувал гранули, които биха стигнали за месец-два. Ако бъдещия собсвеник има нужда, нека ми пише.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                      Имам огромното удоволствие на съобщя,че овчарчето в момента пътува към новият си дом,където съм сигурен че ще бъде обграден с любов и грижа.Колегата Краси Найденов взе кучето и ще го приспособява към мини зоопарка си Просто нямаше как да откажа на възможността Роки (така го кръстихме,но може в послдствие да се казва по друг начин),та той да тича по зелени поляни и сред пауни и други животинки Да е жив и здрав,вече доста ми липсва,но е за добро,поздрави и на Краси и се радвам,че наистина все още има добри хора...
                      Благодаря и на всички,които се отзоваха и имаха готовност да го гледат и те.Пичове сте всички евала...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                        Аз бях следващия в списъка , но не се сърдя ,дано да попадне в добри ръце
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                          С риск да ви стана досаден )) Ако обичаш каракачанки... заедно с Роки имаше и една женска... страхотна... бяло кафяво оцветяване... а бе уникално ангелче.Толкова е добра милата и е адски наплашена та чак не иска да излиза.С комоцио е и сега е при същия доктор,защото я е блъснала кола и и е откъснала опашката.Чакаме я да се възстанови от удара,за да може да и доотреже опашлето,че така е ужасно и като се оправи ще и търсим и дом. Уникално хубава е и определено си заслужава.
                          За нея ми стана много мъчно днеска как гледаше Рокич като си тръгна а тя си остана самичка.Правеха си компания,голямо кротанче е и тя.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                            Пиша от вкъщи,току-що се прибрахме .
                            Пътувахме много спокойно , децата много му се зарадваха и веднага се харесаха.
                            Гордея се че познавам хора като Боби и вас момчета.
                            Относно името- искам да остане следа от доброто което правят Боби и съпругата му , така че те стават кръстници и запазваме даденото от тях име Роки!!!
                            Снимка от пътуването днес:
                            0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                              Актуална снимка :


                              и да припомня за:
                              Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                              )) Ако обичаш каракачанки... заедно с Роки имаше и една женска... страхотна... бяло кафяво оцветяване... а бе уникално ангелче.Толкова е добра милата и е адски наплашена та чак не иска да излиза.С комоцио е и сега е при същия доктор,защото я е блъснала кола и и е откъснала опашката.Чакаме я да се възстанови от удара,за да може да и доотреже опашлето,че така е ужасно и като се оправи ще и търсим и дом. Уникално хубава е и определено си заслужава.
                              За нея ми стана много мъчно днеска как гледаше Рокич като си тръгна а тя си остана самичка.Правеха си компания,голямо кротанче е и тя.
                              Последно редактирано от Красимир Найденов; 23-10-12, 18:19.
                              0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                                Ехх хубавец е ! )) Браво! А иначе другото куче днес претърпя успешна операция на опашката Скоро ше сложа снимки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X