Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Градинката пред блока

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Градинката пред блока

    Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
    Вкарахме и малко соц елементи. Табелите с лозунги трудно се намират,че даже вече и се продават,но и тези вършат работа.
    За огромно съжаление ще трябва да съборим Барбекюто поради подадена жалба срещу мен в Общината и ако не изпълня препоръките на общината ме грози глоба от 1000 до 5000 лв,тъй като съм извършил строително монтажни работи на общинска територия и нямам съответните строителни книжа.
    За да извършваме строително монтажни работи трябва да ми издадат разрешително за строеж.
    Да са живи и здрави всички жалбоподатели и тези от общината
    В днешно време някой да направи такова хубаво нещо като барбекю пред блока и някой да сигнализира.... , немам думи, според мен 100% е бабичка от партерен етаж на която и пречи шума при разговори пред блока, вбесявам се от такива пенсии.... да не може човек доброволно да направи нещо обществено хубаво

    Коментар


    • #77
      От: Градинката пред блока

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      В днешно време някой да направи такова хубаво нещо като барбекю пред блока и някой да сигнализира.... , немам думи, според мен 100% е бабичка от партерен етаж на която и пречи шума при разговори пред блока, вбесявам се от такива пенсии.... да не може човек доброволно да направи нещо обществено хубаво
      А бе, що не го давате малко по-кротко а! Ако някой вземе да си пали скарата под прозореца ти и започна да ти пълни жилището с пушек и миризми сигурен ли си, че ще продължиш да смяташ това за "нещо обществено хубаво"?

      Иначе всичките ревем, че нещо било сбъркано в "тази държава" ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #78
        От: Градинката пред блока

        Няма как пред " блок" да направиш така, че все едно си в гората.
        Блока си е село на Хикс етажа и после почват хикс дрязги.

        Коментар


        • #79
          От: Градинката пред блока

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          А бе, що не го давате малко по-кротко а! Ако някой вземе да си пали скарата под прозореца ти и започна да ти пълни жилището с пушек и миризми сигурен ли си, че ще продължиш да смяташ това за "нещо обществено хубаво"?

          Иначе всичките ревем, че нещо било сбъркано в "тази държава" ...
          Прав си Чавдаре, в интерес на истината и на мен не би ми било приятно ако ми влиза пушек в апартамента, НО според мен, тук най-вероятно става въпрос за барбекю което се пали едва ли не 1-2 пъти в месеца от които всички живущи пред дадения блок ще имат привилегията си да си запалят по един път барбекюто, от тази гледна точка изразих мнение, инак си прав Чавдаре и се извинявам ако съм разбунил духовете

          Коментар


          • #80
            От: Градинката пред блока

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            Прав си Чавдаре, в интерес на истината и на мен не би ми било приятно ако ми влиза пушек в апартамента, НО според мен, тук най-вероятно става въпрос за барбекю което се пали едва ли не 1-2 пъти в месеца от които всички живущи пред дадения блок ще имат привилегията си да си запалят по един път барбекюто, от тази гледна точка изразих мнение, инак си прав Чавдаре и се извинявам ако съм разбунил духовете
            Ако иде реч за 1-2 пъти в месеца хия няма да съм си вкъщи а долу при останалите консумиращи. Въпреки това, трябва да приемем че има и други гледни точки. То една дъртоза в нашия квартал искаше и да не играят деца пред блока, щото вдигали шум. При което набързо беше натирена да си ходи на село на спокойствие да си успокоява нервите. Там пък сигурно пилците ще и пречат.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #81
              От: Градинката пред блока

              Отговарям на всички.
              Квартала е затворен тип 5 блока по на 3-4 етажа,общо 52 апартамента.Всеки блок е отделен от другия с предблоково пространство достатъчно далеч от съседния.Целия квартал е обграден от гора,има дере и т.н. Така че горе долу сме в гората
              Както е изградено барбекюто, когато е запалено дими основно на комшията от 4 етаж в нашия блок,който няма нищо против,затваря прозорците и е долу при нас.Вятъра на 90% е северен и основно не духа на никого според разположението на блоковете.Събираме всички котки в квартала предимно
              Всеки който желае да се присъедини в компанията е добре дошъл срещу мръвка и алкохол и/или безалкохолно.Ако някой се напие и започне да става досаден се отпраща на минутата(при отказ се ползват всички позволени методи).Всичка сбирка приключва към 22.30-23.00.Барбекюто се заключва и не всеки може да го ползва(ключът е само у мен).събирали сме се около 40 човека,основно от квартала заедно с деца внуци и тн. Социален проект един вид.
              никога не сме злоупотребявали с търпението на съседите
              Въпросния индивид е от съседния блок,той също е ползвал барбекюто.

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              Требе инкогнито да се свърши тая работа да видим срещу кого ще пуснат жалба. Язе като анонимен из вашата махала и срещу нЕкой лев ....
              Тебе те знаем че срещу съответното заплащане ще свършиш работата.В квартала трудно се остава анонимен има агенти във всеки блок,следи се по прозорците на смени
              Последно редактирано от _Константин_; 20-05-14, 20:17.
              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
              Dacia Duster 4WD

              Коментар


              • #82
                От: Градинката пред блока

                Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                Въпросния индивид е от съседния блок,той също е ползвал барбекюто.
                Щом го знаете кой е що не го посъветвате с някоя мотика/кирка, баси хората . В тая държава никой нищо не е правил от 20 години, вие решавате да сторите нещо с ЛИЧНИ средства и някой си не може да преглътне злобата си ....


                п.п. незнам как съм пропуснал темата, но ПОКЛОН за стореното. Не разбрах барбекюто съборено ли е вече или ?
                - във всички случай сте добре дошли на мешана скара в Банско - ти и цялата тайфа, пък който злобее, от злоба да не се отърве

                Коментар


                • #83
                  От: Градинката пред блока

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Щом го знаете кой е що не го посъветвате с някоя мотика/кирка, баси хората . В тая държава никой нищо не е правил от 20 години, вие решавате да сторите нещо с ЛИЧНИ средства и някой си не може да преглътне злобата си ....


                  п.п. незнам как съм пропуснал темата, но ПОКЛОН за стореното. Не разбрах барбекюто съборено ли е вече или ?
                  - във всички случай сте добре дошли на мешана скара в Банско - ти и цялата тайфа, пък който злобее, от злоба да не се отърве
                  Тръгвайки с рогата не се знае кое как ще приключи.Не търся конфронтация с никого. Искам всичко да е ок и да нямам проблеми със закона, не мога да си го позволя заради работата ми.В случая се оказва че сме построили нещо на общинска земя и следва да го премахнем. Ще бъде съборена само част от барбекюто, на което сме му предвидили бенефис в събота с всички желаещи от квартала.Всички останали пейки,люлки пътеки и градинки ще останат,това съм го съгласувал вече с общината
                  Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                  Dacia Duster 4WD

                  Коментар


                  • #84
                    От: Градинката пред блока

                    Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                    Тръгвайки с рогата не се знае кое как ще приключи.Не търся конфронтация с никого. Искам всичко да е ок и да нямам проблеми със закона, не мога да си го позволя заради работата ми.В случая се оказва че сме построили нещо на общинска земя и следва да го премахнем. Ще бъде съборена само част от барбекюто, на което сме му предвидили бенефис в събота с всички желаещи от квартала.Всички останали пейки,люлки пътеки и градинки ще останат,това съм го съгласувал вече с общината
                    Абе нямам думи, това само в България може да се случи... Що не проточите нещата, не заради парите ами заради злобаря... Все може да се измисли нещо - обществено ползване, ала бала. Посъветвайте се с адвокат, ако нямате познат - братовчедка ми е в системата. АКо се има нужда от съвети телефона ми е в профила.

                    Успех

                    Коментар


                    • #85
                      От: Градинката пред блока

                      Решихме да го изпратим подобаващо и се събраха доста хора в подкрепа на барбекюто
                      Следващото поколение застана твърдо зад кампанията
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01331.jpg
Прегледи:1
Размер:169.6 КБ
ID:5589276
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01333.jpg
Прегледи:1
Размер:216.7 КБ
ID:5589280
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01322.jpg
Прегледи:1
Размер:211.3 КБ
ID:5589277
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01327.jpg
Прегледи:1
Размер:215.6 КБ
ID:5589278
                      И основните лица, Трифон trent се включи в кампанията и беше основен елемент от скарата
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01334.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5589281
                      Прикачени файлове
                      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                      Dacia Duster 4WD

                      Коментар


                      • #86
                        От: Градинката пред блока

                        Въпреки всички усилия и ходене по различни институции барбекюто не оцеля.Поне го изпратихме подобаващо
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01334.jpg
Прегледи:1
Размер:188.2 КБ
ID:5591600

                        Едно последно селфи с барбекюто и екипа по събарянето
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01339.jpg
Прегледи:1
Размер:154.8 КБ
ID:5591599
                        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                        Dacia Duster 4WD

                        Коментар


                        • #87
                          От: Градинката пред блока

                          Да му иСъхне на душманина...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Градинката пред блока

                            И сега - подвижно барбекю и купона продължава?
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Градинката пред блока

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              И сега - подвижно барбекю ....
                              Замонолитено в стоманобетонна плоча .
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #90
                                От: Градинката пред блока

                                Нещо такова - подвижно, ама със 100 тонен кран
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X