Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Токачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Токачки

    С токачките имам опит. Имал съм много. Догогина мисля да завъдя поне 100бр.
    Според мен са най-непретенциозните птици. Ядат всичко.
    Мъжките са страшно шумни. Почне ли да крещи една, другите веднага я последват в хор.
    Преди години, казах на съседите, че ако имам пари ще направя ферма за 1000 токачки. На което всички, живеещи около мен отговориха, че ще си продадат къщите.
    Войнствени са. Гледал съм ги заедно с кокошки, пуйки и патици. Нямаше проблеми. Но бях подарил на един приятел 3 мъжки, той ги пуснал при фазаните. Убиха му мъжкия фазан.
    Успех с отглеждането.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • #17
      От: Токачки

      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
      Днес се видях в приключение мъжкаря избяга сега е някъде по махалата ловът продължава и в момента.
      Надявам се да я приберете, и аз изпуснах една и повече не я видях като преди това какви ли не упражнения приложихме за да заградим мястото кадето мислехме да остане, обаче тя не...Тук имаме съседи който си ги гледат съвсем свободно без да създават такива проблеми.

      Коментар


      • #18
        От: Токачки

        Първоначално публикуван от mimi77
        Надявам се да я приберете, и аз изпуснах една и повече не я видях като преди това какви ли не упражнения приложихме за да заградим мястото кадето мислехме да остане, обаче тя не...Тук имаме съседи който си ги гледат съвсем свободно без да създават такива проблеми.
        Така стана и при мен.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #19
          От: Токачки

          Тези токачки са страшни гадове...... Комшията има, та и сега ги слушам. Нямат умора. Ловните кучета в махалата полудяват и вият като вълци. Абе нещо като във филм на ужасите.

          Коментар


          • #20
            От: Токачки

            ГОЛЯМА гюпунтия дигат аз се отказах ,сега гледам само фазанчетата кротки и красиви.
            Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X