Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Токачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Токачки

    От снощи съм едър животновъд горд собственик на три токачки едно петле и две
    кокошлета.
    Молбата ми е ако някой е гледал такава гад да сподели информация снимки ще съм много благодарен.
    А за тези които са нетърпелеви по нататък ще има и снимки.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

  • #2
    От: Токачки

    Аз имах едно петле и една кокошка , 1месец ги държах у клетка ,следкоето ги пуснах на свободно, вечер спяха на черешата ,а денем бродеха из комшията и му пасяха доматите , хранех ги със смески за пилета и нямаше проблеми никак.Котката ,не ги закачаше хич,дори петела я гонеше.сутрин у 5.30 почваше да кукурига на черешата и беше купон голям.Държах ги почти 1година,но зимата ги подарих на един приятел да ги гледа при неговите,защото се опасявах,че ще и зъмръзне кръвта ,някоя нощ на черешата.Има и една подробност, кокошката и петела,могат да летят ,ако не искаш и постригваш едрите пера по крилете,но за мене това е глупост голяма, осакатяваш животното,мойте дойдоха с постригани криле,но за 1месец,бяха готови за полет.
    С токачките предполагам процедурата е същата,само дето са 5пъти по досадни и кресливиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:001 (3).jpg
Прегледи:1
Размер:125.1 КБ
ID:5271053

    Коментар


    • #3
      От: Токачки

      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
      От снощи съм едър животновъд горд собственик на три токачки едно петле и две
      кокошлета.
      Молбата ми е ако някой е гледал такава гад да сподели информация снимки ще съм много благодарен.
      А за тези които са нетърпелеви по нататък ще има и снимки.
      Вече нямаш нужда от куче-пазач. Токачките са уникални в това отношение. Ще се увериш сам .

      Коментар


      • #4
        От: Токачки

        Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
        Вече нямаш нужда от куче-пазач. Токачките са уникални в това отношение. Ще се увериш сам .
        Гъските в Рим са като токачките в Червен бряг.
        Питай Стария. И той е новобранец при токачките, но иначе е врял, кипял, та прекипял скотовъдец.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          От: Токачки

          Имам един мъжки и три женскиХулиган и неговата банда
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            От: Токачки

            Старо, само толкова ли ша кажеш, бе!?
            Ееееее, аз отдавна мислех да предложа Старото за модератор на Селскостопанския подфорум. Ми така, де, вие сещате ли се за някой друг по-подходящ?
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #7
              От: Токачки

              На много места в страната ги пуснаха в природата да се въдят като дивеч. Почти навсякъде се присподобиха. При опасност вдигат такава гюрюлтия, че и лисиците бягат, а някой пишман-бракониер става майтап за години в селската кръчма, че и децата му. Ядът всичко, пазят се сами и оцеляват.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #8
                От: Токачки

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5242.JPG
Прегледи:1
Размер:202.9 КБ
ID:5271067
                А как се вика на мъжката токачка?
                Луда работа, но като дете си мислех, че това е жената на пауна... Защото бяха в една клетка в зоологическата градина (Пловдив)...

                Коментар


                • #9
                  От: Токачки

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Старо, само толкова ли ша кажеш, бе!?
                  Ееееее, аз отдавна мислех да предложа Старото за модератор на Селскостопанския подфорум. Ми така, де, вие сещате ли се за някой друг по-подходящ?
                  Не ставам малеа и н е видим
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #10
                    От: Токачки

                    Аз си знам, че не му требе на Стария такава беля, да е модератор тука.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Токачки

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Аз си знам, че не му требе на Стария такава беля, да е модератор тука.
                      Що да не си пие от Ясен ракиятакроткобез беля на главата.....
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #12
                        От: Токачки

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Що да не си пие от Ясен ракиятакроткобез беля на главата.....
                        Ма още ли не е свършила???
                        Румен Николов

                        0888 358 572

                        Коментар


                        • #13
                          От: Токачки

                          Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                          Ма още ли не е свършила???
                          Той...абонамента, кога свършва?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Токачки

                            Днес се видях в приключение мъжкаря избяга сега е някъде по махалата ловът продължава и в момента.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #15
                              От: Токачки

                              За да не ти бягат трябва да ги вземеш от малки.Моите като ги взех беха колкото врабчета и ги гледах в едно кафезче и като пораснаха ходеха по мене като кучета.Аз се облегна на масата и си пия бирата а те дойдат веднага качат се на една педя до мене и почнат да си чистат перушината .И са много питомни и дават да ги ловя особенно мъжкия Хулиган

                              ето ти малко инфоhttp://forum.pernati.com/viewtopic.php?f=50&t=1293
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X