Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

    Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
    И аз съм за това решение вземи един звяр с по- големи зъби,моят не е питбул а немска овчарка ,хапе всичко що се движи ,живея в къща и е много трудно да я опазя от бандити.СОТ/ТИМ докато дойдат ще са те ошетали.
    Преди време един колега го обраха, 3ма човека в къщата + куче за охрана...

    Просто им пуснали газ и всички си спинкали сладко докато тружениците ги обират....

    Кучето не е панацея ама хич...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Преди време един колега го обраха, 3ма човека в къщата + куче за охрана...

      Просто им пуснали газ и всички си спинкали сладко докато тружениците ги обират....

      Кучето не е панацея ама хич...
      Аз живея в къща не разчитам на нещо друго ,то наистина като тръгне някой да те ограбва няма спасение ако не си си у вас ,поне кучето го чуват комшийте като лае и те излизат.
      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

      Коментар


      • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

        Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
        Аз живея в къща не разчитам на нещо друго ,то наистина като тръгне някой да те ограбва няма спасение ако не си си у вас ,поне кучето го чуват комшийте като лае и те излизат.
        Казвам Ви от практиката, че кучето не е решение(особенно за къща...). Ходил съм на ужасно много обрани къщи в престижните квартали на София. В повечето от тях има хубави кучета, които 2-3 дни след обира не могат да се възстановят това с което ги пръскат. Даже скоро в Банкя имаше и 2 застреляни кучета и .... къщата пак обрана.
        Горките животинки! Не ги измъчвайте с неща, които не са им по силите....

        Коментар


        • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

          И аз мисля така. Живея в къща , без куче и с психическата подготовка да прегриза със зъби гърлото на всеки непоканен гостенин. Може и на повече от един. За по лесно "гризане" съм наредил по стените колекция от хладни оръжия , къде за красота , къде за при нужда. И съм подготвен психически да ги употребявам. Пък след това - двор голям има нужда от наторяване.....

          Преди години едно наркоманче от махалата ми обра автокасетофончето .... отидох в районното да искам съдействие ..... а дежурния старшинка вика "ТЕПАЙ И КОПАЙ".

          Е не го "утепах и закопах" де .

          В крайна сметка всичко е в главите ни. Нали всички сме чели за баба Тонка от Една Българка.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

            Всеки си пази имота както може ,не мисля че си измъчвам кучето както казва колегата ipp007,това че живее в къща е много по добре за него от колкото в апартамент.
            http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

            Коментар


            • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

              Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
              Всеки си пази имота както може ,не мисля че си измъчвам кучето както казва колегата ipp007,това че живее в къща е много по добре за него от колкото в апартамент.
              Не става дума за това. Става дума,че кучето освен да го "гризне" друго няма какво да прави. Кофти,но е така. Аз съм изпробвал спрей за 4-5лв. върху добре охранено куче.... ефекта беше,че побягнал блъсна се в една ограда и после почна да се въргаля в тревата.... и така 30мин.

              За оръжие няма да говоря. Просто животно срещу тези типове не е решението.

              Лека...

              Коментар


              • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                А за немска овчарка в апартамент изобщо не искам да говорим , щото много червени точки от "кучелюбци" ще си изкарам.

                Никой не ти отрича правото да си отглеждаш куче. И е много по-добре в къща , особено ако е голямо. Въпроса е да не се обучава животното за охрана и да се разчита , че то ще те опази от няколко подготвени бандюги. Не е честно към животинката просто.

                Пък и в крайна сметка така се получава че .... като обраха един колега и за целта му отровиха кучето , човека не го беше толкоз яд за задигнатото , ама за кучето плака......
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • До: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                  редкация: забелязах че това което писах се дискутира в друга тема.
                  Последно редактирано от trancedrift; 28-02-09, 10:40. Причина: поправка

                  Коментар


                  • От: Re: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                    Интерсна информация как да опазим апартамента си,от крадци.

                    https://www.24chasa.bg/Article/646287
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • От: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                      Колкото повече си информиран ,толкова по лесно е да опазиш собственоста си. Автомобили.

                      https://www.24chasa.bg/Article/4556701
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • От: Re: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                        Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                        Интерсна информация как да опазим апартамента си,от крадци.

                        ...
                        Малко спорни твърдения ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                          Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                          Колкото повече си информиран ,толкова по лесно е да опазиш собственоста си. Автомобили.

                          https://www.24chasa.bg/Article/4556701
                          Много неграмотна статия. Писалият я очевидно е нямало какво да прави и е събрал простотии от тук от там. Изразът "оръжие със снайпер" ми се превръща в любим.
                          42

                          Коментар


                          • От: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                            Обаче има все пак какво полезно да се извлече. Не толкова технически, колкото за психологията на айдука

                            Коментар


                            • От: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                              Ти ако знаеш повече напиши го просто,аз това за двете врати не го знаех и сигорно много други хора не са го знаели.
                              Кой ти гледа колко е грамотно бе, днес си вързах фаровете с 3мм.стоманено въженце и скоби направих го неграмотно.Но увеличих процента фаровете ми да си седят на мястото.
                              Редакторите са неграмотни.
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • От: Спешно нужда от съвет (Охрана и отбрана за в къщи, как, с какво?)

                                Първата статия беше интересна, втората - по-скоро пълнеж.
                                Това за въженцето не го разбрах...по-скоро не разбрах каква е връзката.

                                sent from my Ericsson A1018s
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X