Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заключих! Нищо подобно.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заключих! Нищо подобно.

    И аз съм с ABLOY ключалка имат си паспорт и само човек който притежава такова паспортче може да си вади ключове! Сотаджиите ако може да им се вярва казаха, че те са едни от "добрите" ключалки!
    LZ1ZAH

    Коментар


    • От: Заключих! Нищо подобно.

      Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
      И аз съм с ABLOY ключалка имат си паспорт и само човек който притежава такова паспортче може да си вади ключове! Сотаджиите ако може да им се вярва казаха, че те са едни от "добрите" ключалки!
      На тая работа с паспорта ще и се изсмеят в първата ключарница. А СОТ-аджиите обикновено са добър критерий, зер нагледали са се.

      Коментар


      • От: Заключих! Нищо подобно.

        С интерес следя темата и искам да споделя, че чисто статистически погледнато броя на отключените врати е незначителен.
        Преобладават разбиванията с груба сила.
        Там, където врата и ключалка са достатъчно здрави просто се влиза от другаде/ако не прозорец, то дупка в стената/.
        Вариянта "доброволно" да си дадеш ключовете и кода на алармата с опряно до тила оръжие ...питайте ме!
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • От: Заключих! Нищо подобно.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          На тая работа с паспорта ще и се изсмеят в първата ключарница. .
          Е тука вече се скарахме! Може би имаш право до някъде, но в момента вносителя е само един, с ексклузивни права е и машините за нарязване на Аблой се дават пожизнено или срещу връщане при прекратяване на дейност. Разбира се, в БГ няма нищо невъзможно, но не е толкова лесна работата.
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Заключих! Нищо подобно.

            Оказа, че и аз съм потърпевш. В сряда през ноща, докато съм у нас със семейството си, някой е насилил единият от двата патрона. Луд късмет, че не съм се събудил, Зиг-а ми стои зареден на нощното шкафче и съм напълно готов и спокоен да го използвам при настъпилите условия на "неизбежна самоотбрана" в състояние на "силна уплаха и шок". Само, че не съм се събудил. Много тъпо така. Сега си мисля за няколко стъпки за защита. Не че у нас има нещо ценно, но ще ме е яд някой да влезе.

            -Първата стъпка, задължителна е СОТ. С автономно захранване.
            -Втората е много яко дуракоустойчиво резе, докато има човек у нас да е невъзможно влизането без вдигане на много шум.
            -Третият вариант е една явна камера, и една скрита камера която да следи за посегателтва над явната със постоянен запис на сървър ненамиращ се в апартамента. Тук се чудя как да захраня автономно камерите, вариант е с ЮПС.

            При мен е възможно да с влезе само през вратата. Ако някой се сеща за още нещо което съм пропуснал да казва докато работя, да предвидя и него.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • От: Заключих! Нищо подобно.

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Ако някой се сеща за още нещо което съм пропуснал да казва докато работя, да предвидя и него.
              Не знам с какви брави си, но за мен имат значение. Поздрави и успех!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Заключих! Нищо подобно.

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Оказа, че и аз съм потърпевш. В сряда през ноща, докато съм у нас със семейството си, някой е насилил единият от двата патрона. Луд късмет, че не съм се събудил, Зиг-а ми стои зареден на нощното шкафче и съм напълно готов и спокоен да го използвам при настъпилите условия на "неизбежна самоотбрана" в състояние на "силна уплаха и шок". Само, че не съм се събудил. Много тъпо така. Сега си мисля за няколко стъпки за защита. Не че у нас има нещо ценно, но ще ме е яд някой да влезе.

                -Първата стъпка, задължителна е СОТ. С автономно захранване.
                -Втората е много яко дуракоустойчиво резе, докато има човек у нас да е невъзможно влизането без вдигане на много шум.
                -Третият вариант е една явна камера, и една скрита камера която да следи за посегателтва над явната със постоянен запис на сървър ненамиращ се в апартамента. Тук се чудя как да захраня автономно камерите, вариант е с ЮПС.

                При мен е възможно да с влезе само през вратата. Ако някой се сеща за още нещо което съм пропуснал да казва докато работя, да предвидя и него.
                Някъде нагоре съм го писал.
                Брава с патрон си е покана към апашите.
                Не говоря за специалистите, ама те за под 100 бона се не хващат.

                Коментар


                • От: Заключих! Нищо подобно.

                  Колеги предвид работата ми ,тая тема е точно все едно съм я писал аз........Всичко се отваря ....въпроса е за колко време...........вариантите са много но най удачния и практичен е външна врата с добра ключалка....примерно ред лайн на декаба или майер......коридорче с клавиатура за сот......втора врата на коридора към жилището способна да издържи една минута вандализъм........

                  И внимавайте кой е сот-а ,защото има сот и сот......

                  Мит е че касовите брави се отключват трудно......а относно приспособлението което описва автора на темата се казва лапа....и съществува от десетки години
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Заключих! Нищо подобно.

                    ......

                    Мит е че касовите брави се отключват трудно......а относно приспособлението което описва автора на темата се казва лапа....и съществува от десетки години[/QUOTE]

                    Нали правиме разлика между отключване и разбиване?
                    Твърдя, че хубава врата с брава от касов тип, няма как да се разбие. Да се взриви - може, ама си зависи от блиндажа. Да се отключи - става, но си трябва специалист.
                    Та за това съм против патроните.

                    Коментар


                    • От: Заключих! Нищо подобно.

                      Бих казал, че това със специалиста, който трябва да отключи касовата брава май е малко остаряло. До колкото знам в настоящия момент има приспособление с което се отключват лесно и по-сигурно е с патронник с удължен ключ, прорез в предната част, като патронника не трябва да стърчи навън. Не, че е много сигурно, на в момента май ги затруднява повече.

                      Коментар


                      • От: Заключих! Нищо подобно.

                        Погледнете мнението на Kozzzec...Касова брава се отключва с поглед.

                        Коментар


                        • От: Заключих! Нищо подобно.

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          ......


                          Твърдя, че хубава врата с брава от касов тип, няма как да се разбие. Да се взриви - може, ама си зависи от блиндажа. Да се отключи - става, но си трябва специалист.
                          Та за това съм против патроните.
                          За съжаление вече не е така. Беше до преди около 4 години. От тогава е бум в отключването на касовите брави и, вече, не само от специалисти. А през това патронните брави и самите патрони еволюираха в положителна посока. В някои комбинации успяват да противодействат успешно!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Заключих! Нищо подобно.

                            Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                            Погледнете мнението на Kozzzec...Касова брава се отключва с поглед.
                            Ела и ми я погледни.
                            1000 лева те чакат зад нея.

                            Коментар


                            • От: Заключих! Нищо подобно.

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Ела и ми я погледни.
                              1000 лева те чакат зад нея.
                              Баце....сигорен ли си.....
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Заключих! Нищо подобно.

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Ела и ми я погледни.
                                1000 лева те чакат зад нея.
                                Не се занимавам с такива неща.
                                Само знам при брат ми какво беше. И знам, че когато отидохме да поръчаме abloy, майсторите им масово бяха на адреси да сменят касови брави след празниците.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X