Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къщи за 1 евро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Къщи за 1 евро

    Колеги , написаното по горе ме заинтересува и след като се разрових за това предложение да си купиш къща за 1 евро попаднах на това :

    Има някои сериозни проблеми с идеята за продажба на имот за 1 евро. Градът на Salemi не разполага с власт да се справят с тези свойства, тъй като те не се юридическата собственост, когато те се местят на населението след земетресението.Днес те се опитват да получите право на страната, промени, така че те могат да продават имотите. Докато това се случи на плана за redevelope на имота е спряло.
    Posts: 1
    Мнения: 1
    Joined: Wed Dec 09, 2009 4:00 pm
    Регистриран: Wed Dec 09, 2009 4:00 ч.

    Цитата е от форума за Салеми текста е автоматичен превод ,но мисля че всеки ще разбере че ПРОЕКТА САЛЕМИ Е СПРЯН.

    Очакват се законодателни промени и тогава ще може да продължи проекта .
    Жалко наистина.

    Коментар


    • #17
      До: Къщи за 1 евро

      Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
      Преди година кмета на сицилианското градче Салеми, бивш министър на културата на Италия, с цел съживяване на стария град пострадал от леко земетресение-предлага къщите на символична цена 1 евро. За целта в срок от 2 години, куповача трябва да ремонтира къщата и да я изкипри в приличен вид.
      Бях се засилил преди време да проуча въпроса, но се появиха разни неща и задачи от живота и спрях атаката.
      Все пак, като типичен българин се питам има ли уловка от кмета на градчето и каква ли е тя.
      Аз не бих се вързал по никакъв начин на тази оферта - италианците са най-големите сметкаджии, които съм срещал, а гъстотата на населението им е 3 пъти повече от при нас (ако нямаше уловка, отдавна да са изкупили всичко).
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #18
        До: Къщи за 1 евро

        Много интересна дискусия, ако не е тайна кажете как да си купим един имот в Германия за 1 евро?Напълно сериозно питам.

        Коментар


        • #19
          До: Къщи за 1 евро

          Първоначално публикуван от stangista007 Преглед на мнение
          Много интересна дискусия, ако не е тайна кажете как да си купим един имот в Германия за 1 евро?Напълно сериозно питам.
          Офертата за едно евро е за Италия .За Германия не знам такава,ако те интересува /за Германия/,мога да бъда полезен.

          Коментар


          • #20
            До: Къщи за 1 евро

            Първоначално публикуван от evtimovi Преглед на мнение
            Офертата за едно евро е за Италия .За Германия не знам такава,ако те интересува /за Германия/,мога да бъда полезен.
            Да за Германия става въпрос ще съм благодарен ако споделите някаква информация,по точно как става купуването и влизането във владение,и други полезни информациики.Благодаря!!!

            Коментар


            • #21
              До: Къщи за 1 евро

              Аз участвах на един търг и след наддаването се срещнах с нотариус,той си подготви документите, аз платих,след което подписах документите и влязох във владение.Трябваше да чакам около две седмици да се впише имота /нещо като нашето вписване в съда/ и ми пратиха оригиналния нотариален акт и още куп документи, касаещи имота.Не зная къде и какво точно търсиш да купиш,но аз пак съм решил да продавам,ако те интересува мога да ти пратя информация/може би на лично съобщение ще е по-добре/

              Коментар


              • #22
                До: Къщи за 1 евро

                Колега ако искаш пиши на Ел.поща или на лични.
                Ето моят мейл: stangista007 @ abv . bg
                Благодаря ТИ че се отзова на запитването ми!

                Коментар


                • #23
                  До: Къщи за 1 евро

                  Първоначално публикуван от stangista007 Преглед на мнение
                  Колега ако искаш пиши на Ел.поща или на лични.
                  Ето моят мейл: stangista007 @ abv . bg
                  Благодаря ТИ че се отзова на запитването ми!
                  мейла ти ми го дава недействителен.Опитах да ти пратя лично съобщение,но не съм сигурен,че успях

                  Коментар


                  • #24
                    До: Къщи за 1 евро

                    Според мен трябва да е без интервалите
                    stangista007@abv.bg

                    Поздрави

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X