Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся спешно да купя буре !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся спешно да купя буре !

    Ново, между 10 и 30 литра, за подарък ми трябва. На разумна цена, за хоби-занимания. Мечтая си утре да го договоря, да го платя и в събота да е при мен. Мога и да прескоча до някъде лично, но в рамките на стотина километра. Ще съм задължен за съвети и помощ

  • #2
    До: Търся спешно да купя буре !

    Аз си купих от с.Врачеш (близо до Ботевград) - 2бр. качествени и на разумна цена, но не се вмества в изискването за стотина километра.

    Коментар


    • #3
      До: Търся спешно да купя буре !

      Виждал съм да продават на пътя Русе - Плевен(в Обнова...май ти е на около 100 км.) Другия вариант е Велико Търново(на изхода при Шереметя).
      LZ1DWW

      Коментар


      • #4
        До: Търся спешно да купя буре !

        всички си купуват от Врачеш.... там има и добри и не за съвсем претенциозни клиенти май. но не вярвам някой да изпраща. ако има колега от Врачеш да помага.
        иначе има майстори които дори изнасят в чужбина оттам.сперед думите на "познавачи" бурето трябвало да е оттам. успех.
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          До: Търся спешно да купя буре !

          Първоначално публикуван от jordan-bg Преглед на мнение
          Аз си купих от с.Врачеш (близо до Ботевград) - 2бр. качествени и на разумна цена, но не се вмества в изискването за стотина километра.
          Да, гледах ги преди малко в нета, но късно възникна идеята за точно такъв подарък и утре няма да мога да отида чак до там.

          Коментар


          • #6
            До: Търся спешно да купя буре !

            Понякога съм виждал на изхода на София по Ботевградско срещу Шел да стои кола с бурета!Иначе за 30-40 минути си на Ботевград - там винаги има 3-4 коли!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              До: Търся спешно да купя буре !

              Тези от околовръстното са лакирани, които ги прави не по-различни от пластмасов бидон!

              Врачеш си е мястото, от древността, та до днес!

              Имам там страшно сериозен майстор, на който му трябва нещо, каче, буре, каца - невероятно качество! Да пише на лични...

              Коментар


              • #8
                До: Търся спешно да купя буре !

                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Тези от околовръстното са лакирани, които ги прави не по-различни от пластмасов бидон!

                Врачеш си е мястото, от древността, та до днес!

                Имам там страшно сериозен майстор, на който му трябва нещо, каче, буре, каца - невероятно качество! Да пише на лични...
                Ами тия с колите на Ботевград всички са от Врачеш!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #9
                  До: Търся спешно да купя буре !

                  Във Врачеш е пълно с майстори!

                  Те имат партиди за софиянци, за гърци, за румънци, за селяни!

                  Тези за селяни са с дървени канелки, добре стегнати и перфектни, тези за румънски и турски транзит, както и за софиянци, са лакирани и с китайски кранчета от месинг!

                  Правят и бурета за винарни, по случайност имам две отказани поради фалит на поръчителя - е неописуема изработка!

                  Между другото всяка година се изсипват ТИРове със зеле от Македония в Петърч - странно - всеки искал зелето да е от там!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся спешно да купя буре !

                    Днес на обяд съседите по маса си говореха точно за това. Даже единя се обади на някакъв майстор от Врачеш , да пита за цени .
                    ....
                    Я да видя дали ще изровя от съзнанието си разговора , че не ме интересуваха , и не ги слушах..
                    .... Здрасти (едикойси) .
                    тази седмица не можах да мина ще се обадя задължително другата.
                    Я да те питам бурета имаш ли ?
                    Ами едно 10 л. и едно 40 л.
                    А браво ! А цена ? Около 100 лв. 40 л ?
                    И 50лв. 10 -литровото ?
                    Добре , утре ще дойдем със служебния бус.
                    Тук изглежда съм излязъл , защото не помня по нататък.
                    Не се шегувам .
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся спешно да купя буре !

                      Малките бурета, май се правят по-трудно...

                      Не съм съвсем сигурен, все пак...

                      Но са си майстори! Направо са уникални за Европа! Пустите му Врачешки селяни! Да им се не нарадваш!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся спешно да купя буре !

                        е и там за наистина добри бурета се поръчват с година по-рано.преди 3 дена бяхме там да приберем 4 бурета поръчани миналата година.майстора все не вярва че и аз не искам ( на въпросния майстор му ги изкупуват някакви чужди винарни). просто ни е много близък и всеки път ми се смее,че не пия ;-). ама и там са влезли в едни проблеми с качествения материал.... точно знам,че добро 50 литрово под 140-150 лева е компромис.има и доста по-евтини но като ги "хванат гъбите" и дотам с ракията или виното. наистина са малко истински добрите и честни майстори дори и там.добрите работят само за винарни.и то главно чужди. човека чак ми се обижда че и аз не си вземам буре, ама като не пия ;-).... тия на шосето са си туристически сувенири иначе ;-).
                        висете отпуснато

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся спешно да купя буре !

                          Врачешкото буре е вече при мен
                          С любезното съдействие на Volk. Препоръчаният от него майстор нямал готови, но е помогнал на моя човек да намери. Добри майстори са, признавам! Утре ще зарадвам един рожденник.
                          Благодаря на всички за помоща и напътствията!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся спешно да купя буре !

                            Това е много истински подарък!

                            Просто немислимо трудно се изработва и това е едно от малкото невероятни неща, които могат да се купят за нормални пари в България!

                            Да си го ползва със здраве и да му топли душата в снежните нощи до камината!

                            Какво му трябва на човек - едно истинско буре и една камина!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся спешно да купя буре !

                              Колега, колко литра е бурето ?
                              На мен ми трябва някое малко 5-10 литра, ама да е читаво.
                              По голямо не става , че ще го нося в Москва.
                              LZ5ZI qth HASKOVO
                              Pajero II GLS 3000 V6

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X