Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за надуваема спалня за гости.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Съвет за надуваема спалня за гости.

    Привет,

    еми престраших се накрая и го отворих . Пък да видим колко ще изкара, всичко зависи от посещеамостта вкъщи (от тъщата де ).
    А и винаги ще има дежурно оправдание, че се е спукало леглото .
    При направените тестове се оказа, че заема всичкото налично пространство и освен за едно преспиване и след това бързо сгъване, за друго нестава.
    Е основно и с тая идея го взех.
    Качихме се цялото семейство на него и не се гънеше много, беше удобно за лягане. Повърхността е мека и не се хлъзга. Застанах така, като онзи от рекламата да видя дали ще се преобърне, еми не се преобърна.
    В интерес на истината, няма силна миризма като повечето китайски гуменяци с които съм се сблъсквал (от такава миризма направо ми прилошава), което си е плюс. Ама най-добре ще си проличи когато се използва за цялата нощ.
    Помпите работят тихо и за 3 минути напълниха дюшеците(по инструкция пише 4,5 минути , като ме предупредиха да не се опитвам да прекалявам) и ставаха за спане. Обратната тяга върши страхотна работа и сгъването е много лесно. Но разбира се не можах да го напъхам в кашона както пристигна.

    Ето и малко снимки (филмче по нататък, живот и здраве ):

    п.п. Тъщата да е жива и здрава , ако не беше тя още щях да си ходя пеш на работата, а не да пасирам като сега .
    Прикачени файлове
    LZ1VWW

    Коментар


    • #17
      До: Съвет за надуваема спалня за гости.

      Преди 2 дни бях на гости и домакините ни бяха се погрижили за нас с подобено надуваемо легло. Много добре се спеше и определено се чувствах удобно......, докато котката им не дойде през нощта на гости в стаята ни без да я усетим. Та с жена ми се събудихме на доста твърдо легло. Така, че ако имаш домашно животно.... не става.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #18
        До: Съвет за надуваема спалня за гости.

        Не го препомпвай. Става по-твърдо и удобно, но живота му се съкращава доста. Колегата belata го е пренапомпил и то се е изтумбило в средата. Може би на това се дължат проблемите му. За спадането те предупредих. Нашето е просто и с външна помпа, но съм доволен.
        Прикачени файлове
        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

        Коментар


        • #19
          До: Съвет за надуваема спалня за гости.

          Аз имам такова спалня,взел съм я за гости,но по стечение на обстоятелствата до момента все аз си я ползвам,когато имам гости.Много ми е удобна,винаги я препомпвам за да стане твърда,иначе потъваш и за къмпинг е много за добра за палатка.Лимита на моята е 350 килограма,правена е за тлъсти американци

          Коментар


          • #20
            До: Съвет за надуваема спалня за гости.

            С малко закъснение се включвам, но може информацията дае полезна за четящите:
            Скоро бях в магазин Jusk в Пловдив. Направи ми впечатление, че има доста голямо разнообразие надуваеми матраци на много прилични цени. Имаше и с помпи и без, различни размери и височини, а бе като цяло има избор - не е като да има само 2-3 модела .
            Лично аз имам много отдавна такъв матрак. Ползвал съм го няколко пъти и като цяло съм доволен. Не е като истински матрак, но за къмпинг е идеален. 10 дена спах на него в едно бунгало на морето и си бях съвсем добре (а може да е било и от морския въздух ).

            Коментар


            • #21
              До: Съвет за надуваема спалня за гости.

              Първоначално публикуван от GeorgeCh Преглед на мнение
              С малко закъснение се включвам, но може информацията дае полезна за четящите:
              Скоро бях в магазин Jusk в Пловдив. Направи ми впечатление, че има доста голямо разнообразие надуваеми матраци на много прилични цени. Имаше и с помпи и без, различни размери и височини, а бе като цяло има избор - не е като да има само 2-3 модела .
              Лично аз имам много отдавна такъв матрак. Ползвал съм го няколко пъти и като цяло съм доволен. Не е като истински матрак, но за къмпинг е идеален. 10 дена спах на него в едно бунгало на морето и си бях съвсем добре (а може да е било и от морския въздух ).
              Да в Юск има голям избор и цените бяха доста по-ниски (около два пъти) от тези в Практикер. Юск има и в сградата на Хит Младост 4 София.

              Само не знам дали не сменят предлагането според сезона, защото лятото имаше огромен избор от шатри и спални чували, а последно като ходих нямаше нито един.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X