Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на селска къща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване на селска къща

    Здравейте, колеги!

    Захванал съм се с къщата на село и ми се иска да почистя първо двора, а след това и гаража и самата къща.

    На двора има много неща за изхвърляне - гуми, джанти, дървени плоскости, както и много и най-различни неща.

    Питането ми е следното - има ли фирма, която би дошла на място и да "прибере" ненужните за мен неща? Ако има възможност тази фирма да връща желязо и да приспадне стойността на желязото от цената на услугата, би било супер.

    Къщата се намира в област Варна.

    За контакти с мен - в темата, на ЛС или на телефон - 0897/264-266 - Тодор.

    Благодаря!

    Поздрави!

  • #2
    При нас има бригади, събарят сгради за сметка на материалите. Търси такива по обявите. Иначе си викаш един контейнер за строителни отпадъци, боклука там, желязото на скрап и си уплътняваш няколко уикенда.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      Само за информация,от две седмици разчиствам един парцел през почивните дни само ,щото работата ми е друга.Разчиствам джунгла без майтап.Оказа се че обема на работа е огромен ,извиках си помагач ,и за три дни,три пъти счупихме чисто нов багер.

      Иначе работя без пари,но вземам дървесината ,много дървесина ..... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-39c3d8d88a024e48e3d076dcd68118a7-V.jpg
Прегледи:224
Размер:369.5 КБ
ID:6743041
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        Тъкмо миналата седмица гледах едни накива, сини, чистеха някакво мазе и изкараха 3-4 буса боклуци. Но бяха в Пловдив.

        Иначе преди 10-тина години купихме на нашите стара и зарязана селска къща. Двора не беше баран повече от 20 години. Джунгла от джанки, треви, боклуци и съборена кошара за овце с бетонени основи, камъни...

        Двамата с брат ми за около 2 седмици поразчистихме двора. Комшията и той се включваше като е свободен. Ей така, на добра воля, просто ни хареса и се радваше, че ще си има свестни съседи. Доста тракторни ремаркета отидоха на общинското сметище. Макар, че ни съветваха да хвърляме покрай реката.

        Не знам какво е селото, но обикновено по селата има местни които можеш да наемеш срещу заплащане да свършат работа. Намери тракторист с ремарке. Уреди сметище и не изхвърляй сред природата, както е масовата практика. Всъщност, ако наемеш контейнер, от общината ти го карат директно на сметището с включени такси.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X