Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за слобяем басейн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за слобяем басейн

    Някой може ли да сподели мнение, ако има слобяем басейн. Насочил съм се към "GRE" с метални стени, но с един тип гумиран под. В разговор с представителството ме уверяват, че е с много дълаг живот и че пода се налагало да се подменя на 5-6 години . Някой ползвал ли такъв или нещо подобно ?

  • #2
    Приятел миналата година си взе, не знам обаче дали беше с метални стени.
    Доста пара наля след това (помпи, филтри, химии, прахосмукачки и какво ли още не..).
    Беше му писнало накрая да се занимава с него, по думите му голям ангажимент за няколко къпания през лятото.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
      Приятел миналата година си взе, не знам обаче дали беше с метални стени.
      Доста пара наля след това (помпи, филтри, химии, прахосмукачки и какво ли още не..).
      Беше му писнало накрая да се занимава с него, по думите му голям ангажимент за няколко къпания през лятото.
      То всичко е комплект в цената, без прахосмукачката. Въпроса е дали за надежни, защото всеки си хвали стоката, която продава.

      Коментар


      • cnc82
        cnc82 коментира
        Редактиране на коментар
        За надеждност не мога да дам мнение. Просто имай на предвид, че си е ангажимент.

    • #4
      Един приятел има. Метална конструкция, стени от някаква пластмаса, вътре се слага едно подобно на гума нещо, за да се напълни с вода.
      Толкова изкара-5 или 6 години. Есента като му бях на гости го питах къде е басейна и каза, че се е спукал.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
        Някой може ли да сподели мнение, ако има слобяем басейн. Насочил съм се към "GRE" с метални стени, но с един тип гумиран под. В разговор с представителството ме уверяват, че е с много дълаг живот и че пода се налагало да се подменя на 5-6 години . Някой ползвал ли такъв или нещо подобно ?
        Без конкретен модел можем само да гадаем......

        Гумиран под не ми говори нищо, металните си имат гумена мембрана (lining) дето държи водата но тя е по целия обем, отдолу си има постелка но не е гумирана.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #6
          Това е модела, не го публикувах за да не се сметне за реклама. Но "GRE" имат само такива басейни.

          https://ohoboho.com/gre-sglobyaem-ba...x132sm-bg.html

          Коментар


          • #7
            Добре изглежда но и цената му е височка

            То реално погледнато купуваш едни метални стени и лайнер
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              Не само това. Помпа, пясъчен филтър, кран 5 позиции, стълба, покривало.

          • #8
            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
            Добре изглежда но и цената му е височка

            То реално погледнато купуваш едни метални стени и лайнер
            Знам, че е височка цената за материали, които определено са със силно завишена цена. Въпроса е какво е качеството на тези материали и заслужават ли си въпреки всичко високата цена, макар и бюджетна за басейн ?

            Коментар


            • #9
              Ползвам 4-та год. сглобяем без метални стени, също китайски/ щото ако си мислиш че този не е се лъжеш/ 20 кубиков и той ми дойде с всичката периферия но на много по-ниска цена и съм доволен. Не зная дали си струва парите след като реално линера им е един и същ. Ползвам го от май до октомври като съм направил система за топлене на водата. Есента хубаво измиване подсушаване и сгъване и прибран да не мръзне.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • cnc82
                cnc82 коментира
                Редактиране на коментар
                По какъв начин топлиш водата ?

            • #10
              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Ползвам 4-та год. сглобяем без метални стени, също китайски/ щото ако си мислиш че този не е се лъжеш/ 20 кубиков и той ми дойде с всичката периферия но на много по-ниска цена и съм доволен. Не зная дали си струва парите след като реално линера им е един и същ. Ползвам го от май до октомври като съм направил система за топлене на водата. Есента хубаво измиване подсушаване и сгъване и прибран да не мръзне.
              Какъв използваш ти ? Ако е надуваем не ми върши работа. Аз моя ще го пълня 42 градусова минерална вода. В момента проучвам състава на водата за да знам дали ще мога да я третирам с химакали или просто трябва да я сменям по-честичко. Този от линка уж е Испански.

              Коментар


              • #11
                Сглобяем използвам но без металните стени. Е ти направо си напред тази топла вода, аз съм достигал мах 36-7 градуса ама нямам минерална. Ти с тази вода можеш да си го ползваш целогодишно, направо го вкопавай.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #12
                  От 13 години ползвам сглобяем с метални стени. Вижда се на аватара ми. През няколко години сменям фолиото. Вероятно щото купувах най-евтиното възможно. При една от смените звънях на доставчика, че изкара един сезон, а гаранцията му е два. Уважиха гаранцията, но ме предупредиха друг път зимата да не го източвам и да си взема от по-дебелото и по-скъпо фолио. Странно ми беше (за източването), но ги послушах и вече трета зима кара.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X