Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за транспорт.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за транспорт.

    Привет!
    Малко предистория. Сестра ми и зет ми си купиха къща във високата част на Княжево. Къщата е груб строеж оставен преди години и дворът беше джунгла. имаше доста дървета и храсти за изрязване. Насъбраха се дърва, които на тях не им трябват, а на мен биха ми били полезни на вилата.
    Има ли варианти, без да извършваме престъпление, да ги докараме в Дупница? Вероятно едно камионче някъде има.
    Не съм запознат с нормативната част, затова питам.
    Благодаря!
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    Дърва без печат и превозен документ = конфискация на превозното средство. Трябва ви някакъв документ съ ссигурност.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      На село, като ходя до гатера, даже за няколко дъски задължително ми издават превозен билет, че иначе може да има главоболия.
      Мисля, че в случая превозен билет трябва да се издаде от общината. Въпросът е обаче дали е искано разрешително за сеч в имота.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Мисля, че се вземаше разрешително за превоз от кметството щом са си твои. Поне тук при нас е така, не пречи да проверите.

        Коментар


        • #5
          Това ме интересуваше. Какви разрешителни и от къде се изискват. Благодаря!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            Сашо да питат в общината, където се води имота.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • TigerHunter
              TigerHunter коментира
              Редактиране на коментар
              Това ще им кажа, да.

            • cnc82
              cnc82 коментира
              Редактиране на коментар
              Мисля, че ще им го издадат без проблеми, като обяснят за какво става въпрос. 😎

          • #7
            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Дърва без печат и превозен документ = конфискация на превозното средство. Трябва ви някакъв документ съ ссигурност.
            Точно така. Извадете всички документи, не е шега работа превозване на всякакъв дървен материал, дори и две дъски.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X