Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помпа за вода Девин - боклук, опасен за здравето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помпа за вода Девин - боклук, опасен за здравето

    ИДИОТИ!!!!
    Не можах да повярвам на очите си. Как могат да сложат ръждива пружина? Каква икономия толкова реализират? Кой го е допуснал този продукт на пазара? Пука ли им въобще за здравето на хората ? Ясно се вижда, как се е пръснала ръждата навсякъде...
    В Китай бяха задължили управленския персонал на няколко завода да се къпе в реката, за която твърдяха, че не замърсяват. И тук трябва да започне да се прилага.
    I get High by going Down

  • #2
    В Китай бяха задължили управленския персонал на няколко завода да се къпе в реката, за която твърдяха, че не замърсяват. И тук трябва да започне да се прилага.

    Чудно предложение - водоноски от яз. Студена за министерски съвет!!!

    Мирогледа на всеки един висш мениджмънт е не повече от 1 година. От тази гледна точка - пружината е нищо.
    O888 749-O86
    C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
    NC 750

    Коментар


    • #3
      Нищо му няма на организма от малко ръждичка. То ако идиш какво е във водопровода-ще се откажеш изобщо да живееш.
      Но никой не се е разболял от ръждиви тръби.

      А ръждясваща пружина си е идиотия де. Ама не са виновни от Девин, такива им ги правят в Китай.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • skitnik
        skitnik коментира
        Редактиране на коментар
        Работата е там, че съм виждал и то отвътре. И не един или два. И няма ръжда, когато работи се самопочиства. Не случайно оръжията са се криели в течаща вода навремето. А са виновни точно в Девин - или са поръчали това Го8но или не са проверили какво им доставят.

    • #4
      Точно такава ползвам вече половин година и още нищо и няма. Някаква кофти партида явно. И странно от какво е изгнила така-там вода няма. Тая помпа пълни бутилката с въздух и образуваното налягане изхвърля водата. Предната подобна изкара 2-3 години и и се строши пружината...ама пак не беше гнила като я изхвърлих.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • skitnik
        skitnik коментира
        Редактиране на коментар
        Е няма, като легне бутилката и се наводнява, но там влажността е по принцип много голяма.

    • #5
      Произведено в китайииииииииии!Мечтая да се върне времето когато техната стока ,барабар с другите ментета се мачкаха с булдозери и се изгаряха в пещи!И немаше производство на боклуци на всяка крачка!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #6
        У нас след 90та изобилието на техни боклуци винаги е преобладавало над читавото, за разлика от останалата Европа.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #7
          Ми хайде да си счупите LCDтата, ябълките, тутурутките, навигацииите, микровълновите и там каквото откриете маде ин чина.

          Щото без тяхната конкуренция, още щяхме да гледаме 21 инчови CRTта, на цена 1500 дойчемарки.

          Коментар


          • #8
            Изобщо не е това, а разликата в качеството за различните пазари. Беше осезателна, вече ми дреме
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #9
              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Изобщо не е това, а разликата в качеството за различните пазари. Беше осезателна, вече ми дреме
              Тя и сега си е осезателна, но това малко зависи от китайците, да не кажем съвсем не зависи. Зависи от това какво поръчват търговците. При нас поръчват най-евтиното и имаме това което имаме.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Това е целия смисъл на темата.
                Просто ние сме цървули, и гледаме повече цената от колкото качеството.
                И търговците внасят това което се търси.
                Прочетете какво е написал и Пенчо.

              • veskov
                veskov коментира
                Редактиране на коментар
                Чета, но нямаше да бъде така, а както си го купя от ... Унгария или Германия, ако щеш и от другаде.

            • #10
              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение

              Тя и сега си е осезателна, но това малко зависи от китайците, да не кажем съвсем не зависи. Зависи от това какво поръчват търговците. При нас поръчват най-евтиното и имаме това което имаме.
              Определено не зависи от китайците.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #11
                Не че нещо, ма тая бутилка трябва бая да е полежала, после да е изсъхнала порядъчно и пак да е полежала. И така няколко пъти поне. Или някой да е сложил предварително ръждива пружина, в което се съмнявам. Щото нито е по-евтино, нито по-лесно.
                А плюещите китайските стоки вероятно не са обували никога китайски кецове или платненки през соца когато "конверс" бяха непостижими. И не са имали китайски ключове и клещи "Диамант" пак от тогава.

                Коментар


                • skitnik
                  skitnik коментира
                  Редактиране на коментар
                  Абсолютно безполезен коментар. Може би ще ви назначат на работа в Девин без събеседвне.

                • сто
                  сто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ми точно колкото е полезна и темата, впрочем. До тук няма втори с ръждясала пружина на помпа за пет лева. Може би защото никой не ги е ползвал в хоризонтално положение няколко години.
                  И благодаря за пожеланието, за сега не си търся работа.

              • #12
                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение

                Тя и сега си е осезателна, но това малко зависи от китайците, да не кажем съвсем не зависи. Зависи от това какво поръчват търговците. При нас поръчват най-евтиното и имаме това което имаме.
                Така е. Търговеца си е направил сметката какво да поръча, така че да може да го продаде в разумен срок.

                Щото ако поръча хай левъл ниво и му седи в склада ХИКС години - какво става?

                Коментар


                • #13
                  Да, ама не. Дереджето е такова, защото търговеца с една помпа иска да избие парите за цял кашон. Мултимедията дето купих от Китайците беше 600 лв. Тук същата я продават за 1200 лв.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #14
                    Ти за 660 ли ще я продаваш?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #15
                      Ти мен ме остави, аз не съм търговец. Ако цената им беше разумна на нашите, щях да я купя от тук, ама с тая лакомия нека си чоплят носовете. И да не мислиш, че я имат налична!? Няма такова нещо. Аз я плащам на тях, те я вземат от Китайците и след две седмици ми я пращат на мен. За пет щракания по клавиатурата 100% надценка. Айде моля ти се. Другия месец и сина ще поръчва такава медия. Пак от Китай ще е. По-точно от Чехия, че там имат склад. За няма и седмица е тук с DHL.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                        Редактиране на коментар
                        Я дай на лично , тоя склад в Чехия

                      • sparkybg
                        sparkybg коментира
                        Редактиране на коментар
                        Няма нужда от лично - поне 4-5 от по-големите производители имат европейски сайтове. Някои от марките са например Joying, Erisin, Xtrons. След 10 минути търсене в Google ще излязат и още.

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X