Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгубено куче.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгубено куче.

    Колеги, нуждая се от помощ . Предварително се извинявам, ако този пост не е за тази тема.
    Вчера Ариа изчезна в района на село Реборово, където живеем, и не можахме да я намерим. Моля, ако някой от Вас я види в района на селата - Реброво, Луково, Владо Тричков (може и град да е, не съм сигурна ) или около град Своге, да ми се обади на 0878 99 15 13 - Ася. Ще му бъда много благодарна и ще го поя с бира... много дълго време . Ариа е черното кученце от предния пост, с червен нашийник е, на който виси карабинер с муфа (тя го отваря този карабинер, така че, даже и вързана с него, пак бяга). Има малко беличко на долната 'устна", както и на гърдите отпред.
    Предварително Ви благодаря.





    Последно редактирано от cveti; 18-03-09, 11:12.
    Dodge Ram 2500 5.9 бензин, 172 kW (234 к.с.)

  • #2
    До: Изгубено куче.

    Здрасти колежке! В този регион ловувам и имам вила, а в събота ще има таксация на дивеча, та ако е хванал гората ще го намерим този палавник. Аз ще се обадя и на 2-3-ма колеги от района, да се оглеждат за кучето. Поздрави!

    Коментар


    • #3
      До: Изгубено куче.

      Много благодаря, колега . Кучето е женско и е на пет и половина месеца, случайна кръстоска между черен лабрадор и овчарка (не знам от кой родител е наследила леко "дръпнати" очички). Висока е малко повече от 50 см. (това е по лична преценка).

      Благодаря и на Cveti, че отдели темата .
      Dodge Ram 2500 5.9 бензин, 172 kW (234 к.с.)

      Коментар


      • #4
        До: Изгубено куче.

        В Луково една сграда, май училище е обърната на пансион за животни. Намира се в дясно след моста в посока София-Реброво. На 20-тина метра от отбивката. Точно до пътят, които тръгва към вилната зона. Ако искаш разходи се до там, да не е подгонила някой кавалер
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: Изгубено куче.

          Благодаря много, още днес ще отида да проверя дали е там. Не знаех, че има пансион за животни в този район. Колкото до кавалера... малко ме съмнява, много малка е още, но знае ли се .
          Dodge Ram 2500 5.9 бензин, 172 kW (234 к.с.)

          Коментар


          • #6
            До: Изгубено куче.

            Проверих в пансиона - не е там и не са я виждали, за съжаление .
            Dodge Ram 2500 5.9 бензин, 172 kW (234 к.с.)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X