Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съвет за съдомиялна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся съвет за съдомиялна

    Здравейте, решили сме да си купим съдомиялна машина. И ние да сме кат "европейците".
    Търсим си нещо да нее за вграждане, за 6-9 комплекта, енергиен клас А, ама не можем да изберем марка. Моля споделете спрямо вашият опит какво да взема. Бюджета е около 600лв.

    мерси предварително
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

  • #2
    До: Търся съвет за съдомиялна

    Виж какво предлагат Електролукс, Candy и Bosch.

    Гледай отвътре съдомиялната да има две въртящи се перки.
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

    Коментар


    • #3
      До: Търся съвет за съдомиялна

      http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013182

      Това ползваме в къщи и съм доволна.
      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • #4
        До: Търся съвет за съдомиялна

        Вземи си BEKO.Нашата е такава и сме много доволни.Селектронно управление е и струва 599лева.Консултирах се с човек,който се занимава с ремонт на бяла техника от повече от 10 години,мнението му е за BEKO.Казва,че само маркуча и е турски.

        Коментар


        • #5
          До: Търся съвет за съдомиялна

          АЕГ Електролукс,
          според мен такива неща не се купуват всяка седмица, за да се прави компромис с качеството и надеждността.
          Успех
          Далеч се стига не като се бърза, а като не се спира...

          Коментар


          • #6
            До: Търся съвет за съдомиялна

            Каквато и да купиш, идва от едно място. Едно време робувах на марки, сега мисля че качеството е еднакво посредствено. Не купувай прекалено голяма, която не може да се напълни за един ден - съдовете засъхват вътре, трудно се мият след това, сервизите за хранене свършват. Гледай да е с отложен старт - настойваш я за някакъв нощен час и не ти бучи в кухнята. Ние ползваме Мидеа от две години, това е най-кучата марка но няма проблеми за сега. Струваше 250 - 300 лв. Като се повреди просто ще я изхвърля. Наскоро купих доста скъпа прахосмукачка AEG. Толкова калпаво работи, че след две седмици от първия срещнат магазин взех една за 50 - 60 лв. Сега жената си прелита по стаите с ментето и няма оплаквания. А скъпата стои за украса.
            Успех.

            Коментар


            • #7
              До: Търся съвет за съдомиялна

              Ние с жена ми заложихме на Горение. Всички ел. уреди са ни такива, и нямаме проблеми- за сега

              Коментар


              • #8
                До: Търся съвет за съдомиялна

                Имаме Електролукс,малък модел,за вграждане.Всичко и е ок,освен : оказва се, че всички модели електроуреди на ЕЛ са много капризни към промяна на твърде променливия ток в БГ.Микровълновата си нулира часовника,а съдомиялната,когато е изключена понякога бръмчи.Говорил съм и с други собственици на ЕЛ,същия проблем имат и те.Иначе си бачкат уредите
                Пътят е целта.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся съвет за съдомиялна

                  Ползвам Priveleg и за 10години няма нито отказ, нито проблем.
                  Искам да ти кажа,че съдомиялната е удобно средство за измиване на разглобени карбуратори и др. подобни
                  Гледай само да не те види половинката.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся съвет за съдомиялна

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Ползвам Priveleg и за 10години няма нито отказ, нито проблем.
                    Искам да ти кажа,че съдомиялната е удобно средство за измиване на разглобени карбуратори и др. подобни
                    Гледай само да не те види половинката.
                    Половинката видя поста, коментара------- ха-ха-ха скица, и към мен забрави за карбуратори, иначе мерси за съвета
                    -------Honda CR-V 128к.с.--------
                    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся съвет за съдомиялна

                      Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                      Половинката видя поста, коментара------- ха-ха-ха скица, и към мен забрави за карбуратори, иначе мерси за съвета
                      Имай предвид, че и машата за коса става за приготвяне на хот-дог
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся съвет за съдомиялна

                        Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                        Каквато и да купиш, идва от едно място. Едно време робувах на марки, сега мисля че качеството е еднакво посредствено. Не купувай прекалено голяма, която не може да се напълни за един ден - съдовете засъхват вътре, трудно се мият след това, сервизите за хранене свършват. Гледай да е с отложен старт - настойваш я за някакъв нощен час и не ти бучи в кухнята. Ние ползваме Мидеа от две години, това е най-кучата марка но няма проблеми за сега. Струваше 250 - 300 лв. Като се повреди просто ще я изхвърля. Наскоро купих доста скъпа прахосмукачка AEG. Толкова калпаво работи, че след две седмици от първия срещнат магазин взех една за 50 - 60 лв. Сега жената си прелита по стаите с ментето и няма оплаквания. А скъпата стои за украса.
                        Успех.
                        Също сме с "Мидеа" от близо две години и до сега никакъв проблем.Дай боже и повече да е.Отказах се от скъпите марки ,повече не ми се дават отгоре,по 200-330 лв,май плащаш за емблемата отпред.Но,един съвет ,ако имаш място вземи си по-голяма ,тя може и много и малко.Вече всички имат икономични програми,но е гадно ,като не поеме всичко.
                        Поздрави и успех.
                        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся съвет за съдомиялна

                          И ние в къщи сме с Електролукс от вече година и половина и сме доволни. Мие добре, което много зависи и от препарата и водата разбира се и не е създала проблем. След много разглеждане и срвняване се спряхме на тази марка и то от големия размер, което според мен е по-резонния вариант. След купон с много хора слагаш всичко и забравяш, а като имаш малко за миене, пускаш на 1/2 пълнене и пак си ок. А и функцията за миене на бебешки съдове също е супер особено за хора с бебоци.
                          Гледай каквато и да вземеш да е от клас ААА. Има голяма разлика в харченето ако е с Б-та, Ц-та и т.н. (ако все още има такива де).
                          ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                          lre-bulgaria.org

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся съвет за съдомиялна

                            Да споделя и аз личен опит. Година и половина вече ползвам Miele. Общо взето тук не е позната марката, но е мерцедеса на бялата техника. Като нови уреди са много скъпи. Аз си я взех втора ръка. И досега проблеми не съм имал. Има си 2 години гаранция, колкото и новите от други марки. Нови уреди от Miele мисля, че имат 10 години гаранция. По принцип там, откъдето я купих продават и всякакви други уреди 2-а ръка и само на Miele. Платих 300лв. Голяма миялна за 12 комплекта мисля, че беше. Който иска повече инфо мога да дам координати.
                            И сушилня си купих оттам, но нещо и изгоря захранването и ги чакам да дойдат да я оправят. Иначе съм доволен и от нея.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся съвет за съдомиялна

                              Колеги проблема е решен, купих INDESIT IDL-42. Утре вечер ще я монтирам. Смятам се изборът да е добър,съотнесено цена- чъзможности, времето ще покаже.
                              Мерси на всички за отзивите и препоръките.
                              Ако модераторите сметнат за необходимо могат да заключат темата.
                              -------Honda CR-V 128к.с.--------
                              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X