Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надомна работа.Къде и как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Надомна работа.Къде и как?

    Колеги търся начин да си уплътня свободното време изкарвайки някакви допълнителни приходи в тази връзка се сетих че преди десетина дванаисет години в къщи родителите ми правеха едни играчки от телчета доста добри пари изкарваха за тогавашното време,една приятелка правеше дозатори за водка също беше доволна.И тъй като работата ми е такава че на мен не може да се разчита за постоянно работно време се сетих за подобен тип занимания дали все още се намират знаете ли?Търсих в интерент но явно не достатъчно добре съм търсил излизаха глупости свързани с работа в чужбина със заплащания във валута които ми се виждат бошлаф.Ако някои знае кака да ме упъти съм съгласен да се пробвам на почти всичко особенно ако е свързано с някаква техника.Мисля темата ще е полезна за млади хора които искат да добавят някои лев към доходите си и имат времето да го направят.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Надомна работа.Къде и как?

    Сега се сетих за нещо което преди правех в къщи на струга,правех панти бях стигнал до по 50 60 на ден но тогава не правех друго така че към днешна дата мисля че по средно по 20 на ден бих могъл да изработвам въпроса е да има търсене което е съмнително при наличие на автоматични машина за това просто се сетих за пример.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Надомна работа.Къде и как?

      Тъй като и моя случай е подобен-също се интересувам от допълнителна работа.
      От Видин съм. Тел. 0877 426269.
      Извинявам се на колегата, че използвам неговата тема!

      Коментар


      • #4
        До: Надомна работа.Къде и как?

        Няма проблем стига да се намери ползвайте я тя е за това.
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          До: Надомна работа.Къде и как?

          Колеги успех при търсенето! Само искам да ви предопредя да внимавате, че има много измамници. Преди няколко години жена ми изгоря с 50 лв., които й искаха предварително за материали и след това не я удобриха. / нали се сещате 100 човека по 50 лв........../ Не давайте пари напред.
          [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

          Коментар


          • #6
            До: Надомна работа.Къде и как?

            Да точно това ме притеснява това предварително искане според мен това си е ясна измама.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              До: Надомна работа.Къде и как?

              Аз от 2 години си докарвам допълнителни доходи, ползвайки програмата за рекламиране на Гугъл. https://www.google.com/adsense/

              От скоро въведоха и разплащане през Western Union (изцяло за тяхна сметка), което значително намали разходите (осребряване на чекове - около $30 на чек, а в началото чековете са малки).

              Предимства на работата - 0 разходи, освен свободното ти време. Чиста. Тенденциите за растежа на интернет рекламата са около 40-60% на година
              Недостатъци - усилията ви не се се отразяват веднага на реалните печалби и това кара много хора да се откажат. Но с течение на времето виждате резултатите от труда си. Иска се търпение и постоянство.

              Когато започнах, почти не знаех за какво става дума, почти всичко съм научил е от един форум. За съжаление знам че пускането на линк към други форуми е забранен. Ако някой иска повече инфо, да се свърже с мен, ще се радвам да помогна с каквото мога.

              Коментар


              • #8
                От: Надомна работа.Къде и как?

                Колеги и аз се интересувам от нещо подобно.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Надомна работа.Къде и как?

                  Аз също си търся такава работа. От Хасково съм.
                  Преди време имаше тука в моя град една Фирма, която даваше надомна работа. Беше свързана с някакъв вид бельо, детско мисля, че беше трябваше да се направят едни етикетчета, нещо от този сорд.
                  Тъй като не мога да си намеря работа тук в моя град, си търся надомна. Ако има нещо казвайте, отговарям.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X