Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хубави надземни басейни. Откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хубави надземни басейни. Откъде?

    В нета ми излизат само на фирма "Болид". Не се интересувам от надуваеми и подобни PVC басейни. Цената не от голямо значение..

  • #2
    До: Хубави надземни басейни. Откъде?

    Разгледай тук http://nola7.com
    Танки грязи не боятся!

    Коментар


    • #3
      До: Хубави надземни басейни. Откъде?

      Че съм скаран с копютЪрите е известно, ама не намерих нещо там, дето ме интересува. А за Нола 7 чувам, в един друг форум, все по-лоши отзиви.

      Коментар


      • #4
        До: Хубави надземни басейни. Откъде?

        Пробах няколко вида басейни.Мнението ми е,че един истински циментов басейн със същите размери ти излиза същите пари на третата година.Айде и на петата да е,ама е вечен.Него също можеш да го направиш надземен,или какъвто си поискаш.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #5
          До: Хубави надземни басейни. Откъде?

          Колега не си взимай надуваем.Аз направих тази грешка тази година изкара 10 дни.Хлапетата го гръмнаха.Хем беше доста голям.Взех го от Практикер.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: Хубави надземни басейни. Откъде?

            Интересуват ме надземните, но не надуваеми, а по-луксозни. Идеята ми е, че мястото е планинско, а надземния държи няколко градуса по-висока температура на водата от вкопаните.

            Коментар


            • #7
              До: Хубави надземни басейни. Откъде?

              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
              Интересуват ме надземните, но не надуваеми, а по-луксозни. Идеята ми е, че мястото е планинско, а надземния държи няколко градуса по-висока температура на водата от вкопаните.

              Мисля си,че не е баш така .
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #8
                До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                Васко, надземен басейн има смисъл и резон само когато подпочвените води са много високи, в противен случай е добре да бъде традиционно изпълнен.
                Наистина е проблем в момента в България да се намери фирма, която кадърно да построи какъвто и да било басейн - масово се правят грешки, както в конструкцията, така и по време на строителните работи. Хидроизолацията на басейна също е особено важна. При всички положения първо се консултирай с техническо лице с опит в направа на басейни!
                Успех!
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • #9
                  До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                  Само да допълня, че одеве не можах да намеря името - може да се консултираш с проф. Назърски от УАСГ (ВИАС). Той е експерт по хидроизолации, но предполагам, че знае и фирми или специалисти за проектиране и направа на басейни (а ако има проблем в хидроизолацията само той може да помогне).
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                    Да се направи басейн не е нищо сложно. Няма нужда човек да се консултира с професори-специалисти по изолации. В софия има достатъчно фирми които се занимават с басейни от години и имат изградени стотици такива. За един малък басейн, може би е най-ефтино да се изгради корито от стоманобетон. Според мен правилно е първо да се избере фирмата която ще достави и монтира обурудването, и след консултация с нея да се определят размерите на басейна, местоположението на филтрите и др. Някои фирми предлагат и проектиране, също така изолации и облицовки. Всичко това е в случай, че човек реши да си направи стабилен басеин, който ще ползва с години. Предлагат се и сглобяеми басейни, но истински качествените са на цената на монолитните, а ефтините според мен изкарват до 2-3 години максимум. Въпреки, че за това трябва да каже човек който е ползвал такъв....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                      Веднага си личи, че май никой не е правил и ползвал басейн...

                      Правенето или сглобяването е нищо..

                      Филтрацията и ОТОПЛЕНИЕТО на водата са големите проблеми и са в пъти по-скъпи като съоръжение!

                      Аз, за детско басейнче 15 кубика изградих слънчева централа с 5 големи модула с вакуумни тръби, по 30 броя във всеки модул за да може децата да се къпят, а електромера да не върти като флекс...
                      А "жабарника" е гарантиран без филтрация!

                      Поне при мен, при друг може и да няма такива земноводни, но не го съветвам да пробва, защото тогава тръгват едни плазмодии..

                      В "спорт депо" в бизнес парка една фирма внася испански - читави са ...

                      И за финал - басейна те радва няколко дни, най-много месец, след това става много неприятен дерт!
                      Последно редактирано от Volk; 08-11-08, 16:18.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                        Много си прав !
                        Басейна може да те радва много повече време само ако несе занимаваш с гледането му , а за целта имаш слуги !
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                          Има и други интересни неща...

                          Един познат "спец" пренебрегнал геоложките проучвания и басейна му , по-точно дъното потънало от тежеста на водата...

                          Тия съоръжения от римско време са признак на социално положение, тогава брадатите, миризливи варвари, днешни германци, са се къпали в блатата...

                          А слугите не стигат, дори и днес!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хубави надземни басейни. Откъде?

                            Разгледай на тоя адрес:
                            www.f1distribution.fr
                            Фирмата е в Пловдив, а аз имам и каталог от пловдивския панаир 2007.Ако проявяваш някакъв интерес може да ти я изпратя...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X