Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Селища без електричество?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Селища без електричество?

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Има, и аз съм мераклия но се усетиха и вдигнаха цените.
    Преди искаха по около 1000 лв сега е три четири пъти повече,
    но проблемът е, че няма нито една къща с документи.

    П.П. Най-важното е, че вода има в изобилие и то с голямо налягане
    и познайте какво...няма ВиК, няма водомери...
    4000 лева за керпични разпаднали къщи?? !!! и без докоменти,,това наистина е много вече!
    абе за бедните хора май не им остана освен да си мечтаят ...ама колега както ти го каза,тези двамата твои познати дето се занимават с имотите май са виновни за тези високи цени,
    иначе наистина даде добра информациа за селото..благодариа ти .
    Последно редактирано от 4selenger; 31-10-08, 02:28.

    Коментар


    • #32
      До: Селища без електричество?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Търся такова. По възможност, да не се и очаква скорошна електрификация. Знае ли някой?
      Абе ,едно от две,или Ясенчо е решил да за се занимава с недвижими имоти,и да си направи удара на живота си и да купи треак монстър ала на явор,или е вкарал два тира с агрегати за ток и нещо си затруднил с продажбите .
      Ама айде ако е така ще помогнеме малко де ,и без това вев вилната зона на мого села ооло софиа тока все още не стигнал.

      Коментар


      • #33
        До: Селища без електричество?

        Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
        Абе ,едно от две,или Ясенчо е решил да за се занимава с недвижими имоти,и да си направи удара на живота си и да купи треак монстър ала на явор,или е вкарал два тира с агрегати за ток и нещо си затруднил с продажбите .
        Ама айде ако е така ще помогнеме малко де ,и без това вев вилната зона на мого села ооло софиа тока все още не стигнал.
        Нцъ. Имах един агрегат и ми го откраднаха миналата седмица от мазето, Имам недвижимо имущество - нива. Ама като се позанимая с него, ще стане движимо, щото се води автомобил.

        Абе искам да се скрия от цивилизацията, трайно.

        Коментар


        • #34
          До: Селища без електричество?

          Е,защо пък чак без ток???
          Такива затулени селца има в които ще се чувстваш като в по-миналия век и пак ще можеш да си имаш ток.Няма по-голямо богатство от това.

          Коментар


          • #35
            До: Селища без електричество?

            Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
            4000 лева за керпични разпаднали къщи?? !!! и без докоменти,,това наистина е много вече!
            абе за бедните хора май не им остана освен да си мечтаят ...ама колега както ти го каза,тези двамата твои познати дето се занимават с имотите май са виновни за тези високи цени,
            иначе наистина даде добра информациа за селото..благодариа ти .
            Малко съм бил недоразбран. Значи къщите които се продават не са кирпичени, тези на снимката са от една изоставена махала на селото.
            Второ хората които споменах са собственици на имоти там /новозакупени/ не са брокери на недвижими имоти.
            Запознал съм се с тях когато спираме да почиваме там по време на разходките ни.
            Просто както вече споменах и аз искам да си закупя къща там, бабите ги давали по за 1000лв. допреди 2-3 години но сега не е вече така.
            А другото вече го написах по-горе.
            Ей го къде е Яребковица има няма 65-70км от София.

            Коментар


            • #36
              До: Селища без електричество?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Нцъ. Имах един агрегат и ми го откраднаха миналата седмица от мазето, Имам недвижимо имущество - нива. Ама като се позанимая с него, ще стане движимо, щото се води автомобил.

              Абе искам да се скрия от цивилизацията, трайно.
              Това ми звучи доста познато .
              Ама лошото е че май все повече ставаме такива дето искаме да избягаме от всичко до болка познато.
              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

              Коментар


              • #37
                До: Селища без електричество?

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Второ хората които споменах са собственици на имоти там /новозакупени/ не са брокери на недвижими имоти.
                Мисля, че има някакъв юридически начин да се извадят документи, за да се продаде имота....нещо като Констативен нотариален акт, но нека кажат експертите
                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                Коментар


                • #38
                  До: Селища без електричество?

                  Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                  Мисля, че има някакъв юридически начин да се извадят документи, за да се продаде имота....нещо като Констативен нотариален акт, но нека кажат експертите
                  Именно, с трима кумшии-очевадци, коите пред нотариуса заявяват, че си собственник на този имот над 10 години......Желателно да се вади този Нот.акт от стар собственник, като прехвърляне на имота на нов собственник може да стане в същия ден. Още са необходими скица актуална, може и на неидентифициран собственник, и данъчна оценка на имота.....

                  Иначе в с.Черни Осъм, до Орешак, Троянско, има махала дето са и откраднали жици преди бая години, и май още не са възстановили захранването.
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #39
                    До: Селища без електричество?

                    На 42 км от София по Искърското дефиле, след Батулия име едно село Буковец /много е оффроуд!/, като от тези 42 км, 12 са черен път! Селото е по-голямо от София, планинско е и на махали, там 50% от къщите нямат ток! Ние имаме вила там и сме от тези "облагодетелстваните", които имат ток /ако може така да се нарече, постоянното мъждукане и спиране!/ Мога да помогна и със снимки, на терена, но той според мен е ясен, планински - Стара планина! Ако имате въпроси, питайте! Поздрави!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Селища без електричество?

                      Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
                      с.Череша. Доколкото знам има черен път от Върховръх, както и от с.Осиково, общ.Девин. За последното снощи даваха по БТВ. Ама не знам в Череша ток, вода, хора и т.н. условия има ли.
                      я виж ти какви неща давали по ТВ-то

                      точно така е

                      но от Върховръх не можах да стигна до Череша, или Черешево
                      бях сам, комуникации никакви, дълбоки коловози от камиони, тлъста кал

                      местните ловджи се изненадаха от наличието на това село - никой не го знаеше

                      разпитах познати от Осиково и те абсолютно потвърдиха казаното по-горе - хляб - два пъти седмично, и т.н.

                      ето трака, - докъдето стигнах де...
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #41
                        До: Селища без електричество?

                        Колега Чинела, аз проявявам сериозен интерес, дали на ЛС можеш да драснеш малко повече за тая Яребковица и дали имаш идея къде да се търсят собственици и да се купи къща с двор поне 2 декара? Мерси предварително.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: Селища без електричество?

                          Първоначално публикуван от trimata Преглед на мнение
                          Дай малко по-специфично. Доколкото знам, в България почти няма такива. Чувал съм, че в северна Гърция все още се намират такива.

                          По искърското дефиле има разни места с колиби по чукарите нагоре, които нямат ток (имат вода). Но те за близо до електрифицирани места. Има едно село край яз. Въча, което е тотално запустяло, дори и път до него май няма (Румбата ми го е разказвал).
                          Аз съм останал с впечатлението, че точно вода нямат. Тока са го прокарали почти до всяка колиба. Може и да бъркам, разбира се.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X