Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся концентриран препарат против варовик за баня!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся концентриран препарат против варовик за баня!

    Още ли го дъвчите!
    Явно съветите не помагат.
    Солна киселина. Най-евтино и най-ефективно. Не е толкова страшно, разреждаш и си свършваш работата.

    Коментар


    • #17
      От: Търся концентриран препарат против варовик за баня!

      Със солна киселина концентрат чистиме басейни +водоструйка и телени четки и без РЕСПИРАТОРНА МАСКА С филтри за АЦИДИ си е страшна утров и е опасна!Както при контакт ,така и при вдишване ,изпаренията изгарят.Не е честа практика ,но се налага,иначе основно съм монтаж ,но закъсват колеги с подръжката иии....понякога отиват по 30-40лтра.Не се подвеждайте това е само.за открито,колкото и да си защитен с дихател,дразни и гори всимко дето е подложено на изпаренията й!Това за баня НЕ!Кислол ,сода куастик най-много и пак с ръкавици и някаква маска за в помещение,лек абразив от типа на полиращите и на финала може "Доместос".Басейните с линер ,които са най -гадни за почистване почиства всякаква мазгоч,но не става бързо.В цялата страна знам.къде каква е.водата и май най-варовита е Плевенско ,Монтана ,Якимово.В последното баните и батериите стават като с пещерни образования,клиента там си е решил проблема.с омекотителна инсталация на водопровода и сондата,но.е скъпо.Друг е въпроса ,че за такава вода не трябва да се плаща и стотинка,тя е опасна за здравето.Просто калцираш в бъбреците и отделителната система,но всичко е точно ,всичко мълчи!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Търся концентриран препарат против варовик за баня!

        Колега, кислола е точно разредена солна киселина. Някои производители добавят и други киселини за да подсилят действието му и не случайно се случва потъмняване на металните аксесоари. И да знаеш и за басейните се разрежда.

        Коментар


        • #19
          От: Търся концентриран препарат против варовик за баня!

          Да ,разредена киселина,ма не четеш !След това минаване с доместос и лек абразив за полиране!За басейни не се разрежда,имам над 12 години опит в почистване на варовик и в басейни и в СПА центрове и профилактика на техниката работила с варовик!Фирмата в която работя е на 30 години и е все още една от предпочитаните в страната ,поне по обектите дето работиме ,а и клиентите!Та от опит коментирам,а ми е доста професионално разностранен!Всеки може да пробва каквото си реши.Вкъщи свалям налепи само със сода за хляб и по твърда гъба ,че дамите не могат да натискат ,та помагам понякога!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: Търся концентриран препарат против варовик за баня!

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            Аз като Ви чета оставам с впечатление че само в нас варовика е проблем. Във вашите бани не се ли налага махането му? Идеята ми беше ако някой знае готов читав и не безбожно скъп (каквито са повечето) препарат който ползва, да каже на всеослушание!
            Не, не си само ти с такъв проблем.
            От поне 15 г. ползваме на няколко апартамента/къщи в различни градове това:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:res_5d41b32172a5087bcf6f583f3bc798b2_450x450_cncm.jpg
Прегледи:1
Размер:19.2 КБ
ID:5818304
            И жените са много доволни (то и жените са различни де). Може и да не е със същата визия на опаковката, но продуктът е важен. Има за различни покрития.
            Успех!
            Венцислав Петров
            Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
            Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
            0889 62 8четири 6четири

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X