Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка - робот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не съм казал, че намирам уреда за безполезен.
    Казвам само, че намирам цената му за нелепа.
    Представям си животът в цвят и без него.
    Виж за съдомиялна нямам мнение
    Враг усраине

    Коментар


    • И тази глупост я нямаше у дома - вече я има
      Mi Robot Vacuum-Mop Pro
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • gy6ter
        gy6ter коментира
        Редактиране на коментар
        Не само у вас ,не само ,че не знам и модела .

    • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Не съм казал, че намирам уреда за безполезен.
      Казвам само, че намирам цената му за нелепа.
      Представям си животът в цвят и без него.
      Виж за съдомиялна нямам мнение
      Въпрос на елементарни сметки. На мен ми спестява по някой и друг час седмично и за мен е напълно оправдано! Да не говорим за специфични ситуации - 2-ма ученика първа смяна, паника, леко истерийка, закуски, трохи навсякъде... прибираш се, сичко ток и жици...
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • Мдаа, от 5-6 години го ползвам това чудо. Два вече де. С МОП. Битката между него и куче 60 кг и котка е неравностойна. Но след обиране на грубите косми/мърсотия си върши работата. Събира под диваните, в по трудно достъпните места и обира прах и дребна мърсотия с мопа. Абе може и без него, но не е лошо да го имаш.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • Аз пък да се оплача....Отдавна се канех да си взема робот , като се спрях на Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Cleaner 1C .
          Скоро приключих основния ремонт на апартамента и като се нанесохме , това беше първата ми работа . Модела е 2 годишен , но може би един от най-масовите , отзивите в нета са хиляди и 99 процента са положителни , взех го за 390 лева ( повече не ми се дават ) .
          Обаче както обикновенно става при мен , изтеглих май най-късата от всички къси клечки...
          Първата вечер си тръгна нормално и се движеше както се очакваше , но батерията му беше слаба и го оставихме да се зарежда .
          На другия ден - изненада , обикаля хаотично , без никакъв умисъл , 2-3 квадрата примерно ги минава по 10 пъти , а на приложението уж минава по нови места . 2-3 дни се мъчих - ресет , рестарти , какво ли не , не и не , все така....
          Днес го опаковах и го върнах , инъче си чистеше отлично , миенето също , ама някой електроника или датчик не е ок . Та така , пак искам такова нещо и се чудя на какво да се спра....
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • kameno karp
            kameno karp коментира
            Редактиране на коментар
            Ами пак на същото.

          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            Мисля си го , да , ама като се опарих....Все нещо ме човърка дали пък грешката не е била в моя телевизор ? Не съм имал такава прахосмукачка и може нещо аз да не съм направил като хората...

        • Сега погледнах точно за кой модел пишеш. Да би да и е прашасало "окото" и да е "ослепяла" и за това да не знае къде да ходи!?
          А пък приеми, че дори и най-скъпите и най-качествени неща се случва да дефектират.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • Окото не беше прашасало или зацапано. Като се рових в Help центъра точно това пишеше като препоръка при моите симптоми.
            А за техниката си прав, може и най-сполучливия модел да е, ама на 99 %. Аз съм от 1-ят процент явно...
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • gy6ter
              gy6ter коментира
              Редактиране на коментар
              Май и нашите са такива и селската я видях да се лута на едно място и сега като писа се замислих .Споко 98 процента ,един и за мен .

          • Имаме подобна от четири години. Работи без грешка (да чукна на дърво!). Когато почне да се лута не по прави линии винаги намирам примерно може и микроскопична да е паяжинка или косъм на "окото" отстрани. Удрям един пръст и всичко се оправя. Е, от време на време и духам отпред на решетката. Нашата е от този модел и тук се виждат добре и "окото" ( то май е датчик за близост до стена, предмет и т.н.) и решетката отпред.
            https://www.technomarket.bg/prahosmu...022gl-09172125
            Венцислав Петров
            Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
            Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
            0889 62 8четири 6четири

            Коментар


            • Моята е вакуум моп про.
              Всичко шести номер, до един момент.
              При мен извода беше, че хайвана и той иска чистене.
              Не е само сензора, иска си чистене от дълги косми. Много я морят.
              Като спре да се върти предното колело и дрифтове прави.

              Коментар


              • kameno karp
                kameno karp коментира
                Редактиране на коментар
                Предното колело си е само и единствено предно колело.

              • Avas
                Avas коментира
                Редактиране на коментар
                Така е, при роботи, като моя. За други, нямам опит. Факта е, че като не се върти добре и робота се държи както бляд увъртял се в Украйна.
                Хайде лекичка и успех в трупането на тоалетна хартия.

              • _kalata__
                _kalata__ коментира
                Редактиране на коментар
                Сега разгледах няколко видеа дето разглобяват тоз рАбот.. ами изглежда като да има някакъв сензор на колелото. Поне в шасито изглежда да има изрязан отвор, където на румбите обикновено седи оптиката. Предполагам ако ксиомито има сензор, той ще е магнитен/хол. Румбите също имат фийдбек от колелетата, но за правилната им работа трябва да получават сигнал и от предното коуеуо. Лошото е, че както за румба, така и за ксиоми няма никакви схеми... но за румба поне има инструкции за влизане в тестовото меню, където може да се провери работата на всеки един датчик по отделно. От видяното по видеата изглежда, че китайците са изкопирали цялата механика 1:1. Каква логика вече са вкарали - само те си знаят. Дано поне да не са изкопирали "качеството" на платката, че и това е слабо място на румба (поне за 5-8 серия).

            • Искат си чистене.Моя Румба,така се беше задръстил,чак в редуктора се беха заврели,космите.Сложи един в количката на Амазон и този разглобих. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot 2022-04-13 at 01-43-51 Amazon.de iRobot Ersatzteil Bürstenmodul für Roomba 500 600 700 serie- Original.png
Прегледи:78
Размер:231.2 КБ
ID:6846034 Поиграх си и стана.Звука сега му е различен,ама чисти. Чакам го съвсем да издаде багажа.
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X