Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка - робот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Прахосмукачка - робот

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-04-05-20-16-30-935_com.xiaomi.smarthome.jpg
Прегледи:1
Размер:17.2 КБ
ID:5785247

    Днес забелязах, че има някакъв ъпдейт. Ъпдейтвали ли сте вашите, ако да, каква е промяната? Към добро или към лошо?
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #92
      От: Прахосмукачка - робот

      Такаааааа. Прибирам се днес и какво да видя, Сийчето ме чака в коридора. Поглеждам до нея, един чорап. Търся другия, няма го. Тръшнах Сийчето по гръб и що да видя!? Тя се задавила. Горката, ще я уморя с тая моя немърливост. Натиснах и копчето и без да мърмори си продължи по задачата.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180509_16560.jpg
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5788401

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180509_24251.jpg
Прегледи:1
Размер:76.7 КБ
ID:5788402
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #93
        От: Прахосмукачка - робот

        Моята гони 4000 кв. м.
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #94
          От: Прахосмукачка - робот

          Моята няма брояч, ама сигурно отдавна е прескочила 10000х.кв.м Засега веднъж смяна на батерия и веднъж смяна на електродвигател за 'ъгловото' почистване - бяха му свършили четки и лагер - не ставаше за нищо старият (оста имаше луфт 1мм до втулката - и това на микродвигателче )...
          Обаче вече си е пътник... Челното колелце вече се е износило (не е бъчвичка, а посредата има вече цилиндричен, износен от повърхността участък с ширина около 1см), и понякога лъже навигацията (трябва да е черно/бяло, ама вече износеният участък е сив )..
          Основните колела вече са с износени гуми и понякога се пързаля до степен да не може да стъпи върху зареждачката...
          Ама бачка все още и затова я търпим
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #95
            иамте ли опит с LIECTROUX c30b? чудя се дали да взема такова за апартамент на ламинат от около 100м2. блазни ме мокрото чистене и цената

            Коментар


            • #96
              Да събудим старата тема. Някой пробвал ли е да сложи препарат за почистване на под в резервоара на такава прахосмукачка (ilife А80 Plus конкретно). Ще ми се да го пробвам така...
              42

              Коментар


              • #97
                Слагах на времето, ама защото става малко по-гъста течността или по други причини си остана в резервоара. Не изтичаше.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • #98
                  Нашето Xiaomi се опита да го удари на мързел. Пускам го - не тръгва. Вика, че лазера запецнал, да съм го бутнел с пръст. Бутнах го - пек не ще да се развърти. Справка с YouTube и 100+ винтчета по- късно тръгна. Иска да се джъмпстартне моторчето на лазера. Става със батерия 9 волта или ток от usb зарядно.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • NovemberCharlie
                    NovemberCharlie коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ъпдейт. Това с лазера взе да й става навик.

                • #99
                  slaf4u & kameno karp - Аз на моето ксиоми съм му слагал препарат за прозорци и си течеше ОК. И да я похваля - до миналата година е навъртяла на 15 000 кв. м. без никакви проблеми
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • Аз и бях налял за ламинат. Защо до миналата година, да не я пенсионира? Моята продължава да си работи безгрижно.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • bushiDO
                      bushiDO коментира
                      Редактиране на коментар
                      Корона вирус, хоум офис, после леко без работа... абе по-цял ден съм си в къщи и не ми пречи да си бръмна сам, хем се пораздвижвам от компютъра малко, хем робота не ми бръмчи и не ми се пречка. Иначе си е напълно изправна и в готовност!

                  • Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Да събудим старата тема. Някой пробвал ли е да сложи препарат за почистване на под в резервоара на такава прахосмукачка (ilife А80 Plus конкретно). Ще ми се да го пробвам така...
                    Аз слагам универсален лидълски препарат от тези,които са без отмиване. Слагам около 5-10 мл на едно резервоарче и до сега не е имало никакви проблеми.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • В момента на пазара има достатъчно марки и модели. Какво ще ме посъветвате да купя. Условието е да има и моп функция.
                      Не се стремя към най-евтиния вариант, но не бих дал повече от 800-900 лв.
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • p-pleven
                        p-pleven коментира
                        Редактиране на коментар
                        ВИж в брошурата на МЕТРО има някакво предложение на Xiaomi

                    • С Бушидо имаме прахосмукачките от първия пост на темата. След толкова години моята си си прахосмуче и мие безпроблемно. Ако на колегата беше умряла предполагам щеше да е споделил.
                      Сега видях, че моята е на половината на километрите от тази на Бушидо.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2021-12-09-14-21-23-442_com.xiaomi.smarthome.png
Прегледи:157
Размер:109.4 КБ
ID:6798267
                      Последно редактирано от kameno karp; 09-12-21, 13:23.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • Аз миналата година си взех XIaomi от най-базовите, които не картографират помещенията а всеки път почват от нулата. И пак съм доволен, чисти и мие добре, само дето има афинитет към един от столовете и все се заклещва по някакъв начин между краката му. За една година консуматива му е намалял с 25%.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • Аз си взех от черния петък Xiaomi DREAME D9 Floor Mopping Robot за към 450 пари с доставката. Водещото за мен бе най-вече да може да прави карти за няколко етажа, че ми е голяма къщата. Малко бавно и хаотично каточели си прави картата първия път, че много кЮшетии и завои имам , но е адекватна и точна картата. А по стълбите категорично отказва да слиза , малко ме бе шубе да я пробвам, но се справя отлично. Смуче перфектно и досега от както сме се нанесли в новата къща не съм усещал пода така чист като ходя бос. Я някое камъче от мазилката, я косъм от жената, я прахоляк от завивките, все нещо ми се изпречваше под стъпалата. Откакто пускам "кортана" (дълга тема, така я кръстихме прахосмукачката) не съм се натъквал на тези препядствия .
                          Мопа е перфектен, остава влажен известно време след като почисти, но категорично няма локви и подобни, както описваха по разни ревюта. Явно са ъпдейтнали софта или дизайна на контейнера. За сега само хубави неща мога да кажа и определно за тази цена е ТОП.
                          Въпреки създадената карта, всеки път си я ъпдейтва ако има препядствия насам натам, я стол, я маса, я сушилник за дрехи. Каквото и да има новопоставено се картографира и го избягва, а следващия път ако го няма си почиства по стария маршрут.

                          За сега толкова, по-натам повече подробности

                          п.п. приложението е малко смотано, ама вече 6-та година ползвам телефони на Xiaomi и съм свикнАл на мега готен хардуер с насрАн софтуер
                          Последно редактирано от I.Stoyanov; 09-12-21, 15:23.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X