Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парцел около София,но къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Парцел около София,но къде?

    Според мен, не може да се говори за "различен въздух", ако селото е в котловината на София. Ако сте поглеждали смога от високо, ясно се вижда докъде стига. Всичките околно села са вътре, а зимата, като запалят печките, в селата е и по-зле. Около кремиковци всичко е отровено.
    Ако се търси евтина алтернатива на апартамент - за мен лично каузата е загубена.
    Ако пък се търси различен начин на живот, това става - стига човек да е наясно какво го чака. Най-вече с пътуването. Детето не му трябват само доктори. Някой трябва да го води на училище и да го прибира всеки ден, докато не изкласи.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #47
      От: Парцел около София,но къде?

      Всеки си хвали неговото, та да си дам и аз предложението.
      При нас, на Бонсови поляни (в.з."Люлин") над Горна баня могат се намерят прилични празни парцели. Минималната площ е 600 кв.м. По-голямата част от къщите се обитават целогодишно. На около 3 км. е от Горна Баня и на 5 км. от Околовръстното и бъдещата начална спирка на метрото - Трети лъч. Като се пусне метрото, имотите неминуемо ще поскъпнат.
      Относително ниската цена сега се дължи на факта, че нямаме централно водоподаване и съответно - канализация. Всички сме на кладенци, сонди и септични ями. Планове за включване, обаче има. Автобус № 103 стига до там, но линията е излетна, т.е. не е начесто, тъй като разстоянието от Горна Баня туристите го минават предимно пешком. Мястото е перспективно. Въздухът е кристален. При социализма е имало климатично училище. Сега е само скелетът на сградата и паркингът.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • #48
        От: Парцел около София,но къде?

        Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
        Според мен, не може да се говори за "различен въздух", ако селото е в котловината на София. Ако сте поглеждали смога от високо, ясно се вижда докъде стига. Всичките околно села са вътре,.
        Ми не, квартал Михайлово, Банкя - доста над смога. Има и други такива.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #49
          От: Парцел около София,но къде?

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Ми не, квартал Михайлово, Банкя - доста над смога. Има и други такива.
          Tози човек kbot,пише,колкото да е в дискусията
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • #50
            От: Парцел около София,но къде?

            Не знам за вас но двор под 1дка ми е несериозно. Като направиш къща гараж барбекю и хоп 200 м аут
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Парцел около София,но къде?

              Честно да ти кажа за мен 700-800кв/м си е екстра
              Голям двор хубаво-но някой трябва да бачка по него....
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • #52
                От: Парцел около София,но къде?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Не знам за вас но двор под 1дка ми е несериозно. Като направиш къща гараж барбекю и хоп 200 м аут
                1 дка е несериозно, ако мислиш децата ти да не излизат от там.

                Коментар


                • #53
                  От: Парцел около София,но къде?

                  Драговищица далеч ли е?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #54
                    От: Парцел около София,но къде?

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Драговищица далеч ли е?
                    Предлагаш ли нещо там?
                    В Сливница имам наследствена къща-селска без санитарни помещения вътре,малка,трябва си сериозно преустройство и дострояване...та ако ще ходя на 30+км по-добре там...
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • #55
                      От: Парцел около София,но къде?

                      Имаме вила близо до Шумен, родителите ми живеят лятно време там. 1350дка., като къщата е около 60-70кв.м., има още около 60кв.м навеси. Останалото е трудно за изреждане - малко райграс, около 30 овошки, 500км.м. лозе + 10-15 асми, сято е почти всичко по малко - почти всички често срещани зеленчуци по нашите ширини, малко подправки, 10кв.м ягоди и др..
                      Ако няма да сееш нищо или почти нищо и нямаш намерение да си роб на двора - не повече от 200-300кв.м. свободно място извън застроеното и овощната градина.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Парцел около София,но къде?

                        Не мога да дам много акъл, но като гледам по какви чукари се насочват нещата...Ще кажа само едно - гледай да има тронспорт, че иначе ще си роб на всички без книжка.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #57
                          От: Парцел около София,но къде?

                          Нищо не продавам аз нали обсъждаме локации. В Драговищица има деЦка градина и като цяло цивилизация
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #58
                            От: Парцел около София,но къде?

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            ...човек,с жена архитект(че и баща и също)....да си купиш готова къща е кауза....хаххаха
                            Или пък урегулиран имот...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Парцел около София,но къде?

                              Циеилизация има в Костинброд.... Драговищица си е село

                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • #60
                                От: Парцел около София,но къде?

                                Е нали за село говорим?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X