Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бирата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: За бирата

    Е тя бирата се пие основно щото по тези места водата не става за чеп за зейе.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #92
      От: За бирата

      Така,таз седмица изкарах на каси Пиринско младо и Шуменско специално ( бомбчка). Общо взето съдържанието (грис) и цената ( 12,20) се еднакви. Бомбчката е леко по горчива,разликата в трйността е около месец.Пяна няма
      Побвах и няколко кена Македонско,същата работа.
      Продължавам опитите със пиво от Турция и Гърция за занинетереосованите специално обещавам снимков матриал
      Последно редактирано от FreeBSD; 02-06-17, 22:30.
      Use since:
      OpenBSD 3.x
      FreeBSD 4.x
      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

      Коментар


      • #93
        От: За бирата

        Вие търсите повод да се напиете [emoji12]

        Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q4 с помощта на Tapatalk
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #94
          От: За бирата

          Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
          Вие търсите повод да се напиете [emoji12]

          Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q4 с помощта на Tapatalk
          Нищо подобно ...ние си търсим повод да не пием ...вода...наздраве с шуменско консерва
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #95
            От: За бирата

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Иначе жапонците правят учудващо добре бири, предвид че не могат да пият
            Всичко си имат японците, не ги мислете тях, включително и истинско кисело мляко.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01683.jpg
Прегледи:1
Размер:381.1 КБ
ID:5755728

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01704.jpg
Прегледи:1
Размер:421.2 КБ
ID:5755729

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01698.jpg
Прегледи:1
Размер:255.6 КБ
ID:5755731
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #96
              От: За бирата

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              Нищо подобно ...ние си търсим повод да не пием ...вода...наздраве с шуменско консерва
              С Уранжадата само се къпем тук , не я пием
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #97
                От: За бирата

                Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                С Уранжадата само се къпем тук , не я пием
                За сметка на това пък ние мезим бирата с най-вкусните картофи от хасковско...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #98
                  От: За бирата

                  Така,към момента за сезон 2017 съм успял да опитам почти всичко и резултата е трагедия (всичко е арапа,царевица и вода )
                  Нямам впечатления замо за Ломско/Алмус,но го няма и в района ми !!
                  Някой със опит при дотавките на чешка или немска бира извън България ?
                  Use since:
                  OpenBSD 3.x
                  FreeBSD 4.x
                  Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                  Коментар


                  • #99
                    От: За бирата

                    Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                    Така,към момента за сезон 2017 съм успял да опитам почти всичко и резултата е трагедия (всичко е арапа,царевица и вода )
                    Нямам впечатления замо за Ломско/Алмус,но го няма и в района ми !!
                    Някой със опит при дотавките на чешка или немска бира извън България ?
                    Труден избор а Натиснете снимката за да я уголемите

Име:135.jpg
Прегледи:8
Размер:60.8 КБ
ID:5760637
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: За бирата

                      Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                      Така,към момента за сезон 2017 съм успял да опитам почти всичко и резултата е трагедия (всичко е арапа,царевица и вода )
                      Нямам впечатления замо за Ломско/Алмус,но го няма и в района ми !!
                      Някой със опит при дотавките на чешка или немска бира извън България ?
                      Аз успях да намеря на няколко места ломско пиво по-точно Everyday Lux произвежда се от ломско пиво - ми много ми хареса. Един колега го пробва и оттогава все ме кара да му купувам(защото рядко се намира по магазините).
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: За бирата

                        Взел съм си няколко 5-литрови кегчета Хайнекен, въртяха им промоции по веригите. Стават. На вкус де, какво има вътре нямам идея. И наливен Пети океан става, ма не може да се запаси човек - след 24 часа в хладилник разваля осезаемо вкуса. Иначе, "Дядо поп" и трапистки ейлчета, белгийски, чешки, че и други, харесва. Ма предвид цените, ползват се основно зимъска, че лятото не са рентабилни.

                        Коментар


                        • От: За бирата

                          Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                          ...наливен Пети океан...
                          = непастьоризирана "Болярка".
                          Прочее и на "Болярката" съм почитател, но усещам (или яко си внушавам) голяма разлика между тази в съкло и тази в пластмаса - а само последната се намира из ПерниСофия.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: За бирата

                            Като споменахте ломското се сетих, че скоро опитах "Витошко лале". На мен ми хареса. По-горчива е от масовките, но за мен това е предимство.
                            "Сготвена" е в Лом.

                            Коментар


                            • От: За бирата

                              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                              "Сготвена" е в Лом.
                              "Легендата разказва", че са последните, които изкупуват хмел и заради тях все още го отглеждат в Клета Майка. "Легендата разказва" също, че се правела... с вода от Дунава което не е вярно разбира се. Вярно е обаче, че има(ше?) в Лом една тръба, от която се излива в Дунава топла смърдяща на бира течност и около нея се лови на въдица най-много риба.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: За бирата

                                Интересно е ,че в Бг се отглежда основно пивоварен ечемик. Не знам дали покрива родното производство или се изнася, но количествата не са никак малки.
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X