Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дървета до оградата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дървета до оградата.

    Колеги, знам, че по закон разстоянието между оградата на СЪСЕДА и дърветата в моят двор трябва да е минимум 2.5 метра.
    Но някой знае ли как стои въпросът, когато от другата страна на оградата няма съсед, а има общински тротоар.
    Един зевзек с камионче за дограма за да си спести 20 метра каране на заден ход, реши да мине през тротоара и ми изпотроши клоните, които са на височина 2.5 метра над тротоара и понеже е с източно изложение, това бяха 2/3 от клоните на дърветата. Най ме хвана яд, че още като тръгна му се развиках махах, той изобщо не отразява. По едно време стигна до средата и заседна, чак тогава реши да се прави на ударен, че и ще ме "пита имаш ли резачка" наглеца. Жалко за 15 годишните ми дръвчета. Ако има по закон някакво минимално разстояние напълно ще разбера това, което е станало, но да ми минава с камион по тротоар.....

  • #2
    От: Дървета до оградата.

    Разбрах отговора на въпроса ми .
    Съжалявам, че трябваше толкова на дълго и широко да го задавам тук, но бях толкова ядосан.....
    Добре, че не стана някой сакатлък между мен и дограмчията. Може да пратите темата в битието.

    Коментар


    • #3
      От: Дървета до оградата.

      Нищо повече недей дa пишеш!
      Aко друг имa същия проблем дa се спaсявa сaм.
      Хaк дaму е!
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X