Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам куче !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам куче !

    Здравейте колеги.За мое съжаление трябва да търся дом на домашният ми любимец.Казва се Чарли и е порода - френски булдог.Причината е,че сина ми който е на четири разви много силна непоносимост към кучето и е доста агресивен към него.Трудно е съжителството в апартамента.Кучето е на седем години,много е спокоен и не прави бели.Може да спи по 24 часа,но ако изявиш желание за игра е готов . Търсят се добри стопани които ще го гледат както аз съм го гледал като дете.Предпочитам да са от Бургас или региона за да мога да го виждам от време на време ако е удобно.Склонен съм да го дам и някъде по-далеч ако преценя,че човека е сериозен.Пускам обявата само тук тъй като повечето участници са сериозни хора и може да им се има доверие.С кучето вървят всички екстри които съм купувал (легла,поводи,каишки,купи)

    Чарли има само един недостатък и съм длъжен да го напиша. Случва се по време на разходките да повръща.Причината е,че като малък изяде един пакет мокри кърпи от тия за почистване на фурни и според мен му тогава му се повреди стомаха.Като яде само гранули повръшането го свеждам до минимум.Кастриран е!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160401_190613.jpg
Прегледи:1
Размер:71.7 КБ
ID:6112214
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160401_190650.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:6112215
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160401_190558.jpg
Прегледи:1
Размер:76.5 КБ
ID:6112216

    Тези дни ще направя още малко снимки,че като види телефона и се обръща на другата страна Срамежлив е

    За контакт: 0887 88 94 75 - Георги (Бургас)
    YAMAHA RAPTOR 700R

  • #2
    От: Подарявам куче !

    Никой ли не иска куче-клоун в къщи Обезпаразитил съм го външно и вътрешно.
    YAMAHA RAPTOR 700R

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X