Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климатик с WI-FI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Климатик с WI-FI

    Здравейте, някой ползва ли такова нещо?
    Ориентирал съм се към този:Инверторен климатик HAIER AS12NS1HRA-WF/1U12BS3ERA

    http://www.technopolis.bg/bg/Invert%...S3ERA/p/651090

    Заявиха ми в магазина, че има ви-фи и ще мога да го управлявам от телефона а точно това търся, искам да мога да го пускам от разтояние.
    Някакви мнения?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Климатик с WI-FI

    Хаер и самсунг и на най-големият си враг не препоръчвам.Ако искаш управление през нет погледни дайкин.Всичко освен най-евтините модели може да му се сложи допълнителен модул,а има и модели който си идват директно с модула.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Климатик с WI-FI

      Нямам идея за модела,но като чуя Хаер и косата ми настръхва!
      Никога повече няма да си купя такъв!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #4
        От: Климатик с WI-FI

        Занимавам се с това,хайер никога,вземи си дайкин ,и си имат заводко лай-фи,включваш си го от другия край на света ,и има пълните онлайн команди

        Коментар


        • #5
          От: Климатик с WI-FI

          Някой виждал ли ги е как работят тия фокуси? Климатикът към какво се свързва и телефонът към какво?

          Коментар


          • #6
            От: Климатик с WI-FI

            Силно ти препоръчвам това чудо. Ясене, разгледай го и ти. Полезно е. Основната му разлика е, че се самообучава.


            http://seemelissa.com/?lang=bg
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Климатик с WI-FI

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Някой виждал ли ги е как работят тия фокуси? Климатикът към какво се свързва и телефонът към какво?
              Във вътрешното тяло на климатика има предвидено място и букса за модула. а на телефона си свяляш приложение, което го има достъпно и безплатно daikin online controler. Има ест.за андроид и айфон. После малко настройки за синхронизация и си ти...първия месец,докато не ти омръзне

              По темата-НЕ на хайер
              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
              Mercedes w212 E350 4matic
              Ducati Monster 600
              O888795575

              Коментар


              • #8
                От: Климатик с WI-FI

                При дайкин се свързва модула на климатика към домашният рутер.От там се връзваш и ти чрез телефон/таблет и т.н.Ползва се мобилното приложение и така.
                Хубавото е че дори и по стар модел да си купил от висок клас дайкин може да му се добави такъв модул.Да речем на професионалните серии например.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #9
                  От: Климатик с WI-FI

                  Кви пари е тая мелиса
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Климатик с WI-FI

                    Аз също съм виждал как работи он-лайн модула на Daikin (имам си шест FTXS-K), но лично за мен е малко безсмислено използването им по простата причина, че имаш пълноценно седмично програмиране чрез дистанционното управление - време за работа на съответна температура, време на пауза или изключване и включване.
                    Единственото условие е да има пряка видимост между дистанционното и климатика, тъй като програмата се съхранява в паметта на дистанционното (и поради тази причина е енергонезависима).
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Климатик с WI-FI

                      Всичките тия приложения (и на Дайкин, доколкото видях) работят чрез връзка към централен сървър. Ще имат да вземат.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Климатик с WI-FI

                        Имам Daikin FTXS35K с такъв контролер.
                        Изтеглих си от Гугъл плей Дайкин онлайн контролер, но не мога да свържа контролера с рутера. Правих десетки опити, гледах клипове в тубата, прочетох всичко няколко пъти.
                        Сякаш самия рутер не ми излъчва WPS.
                        Та, засега не ползвам функцията.
                        Ако някой има идея точно как става, нека пише.



                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0253.jpg
Прегледи:1
Размер:49.2 КБ
ID:5699474
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Климатик с WI-FI

                          Отоплявам се с парно, климатика го искам да мога да го пусна когато ме няма в къщи и когато се прибера поне в хола да ми е топло докато заработи парното.
                          Затова се оглеждам за такива функции.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • #14
                            От: Климатик с WI-FI

                            Мелисата се продава около 130 лв. Представлява модул, който се свързва с рутер, а командва климатика чрез IR контрол. Обслужва определени марки климатици. Има приложение в Google Play.
                            Последно редактирано от asenv; 23-01-16, 10:40.
                            LZ1AIV

                            Коментар


                            • #15
                              От: Климатик с WI-FI

                              Мелисата е умно устройство а не дистанционно през интернет...
                              ;-)
                              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X