Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кафе машина AYCO от кауфланд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    4 години ползвах такава машина и накрая я подарих работеща, защото минахме на шварц. Не сме манджии по отношение на кафето, но и не сме почитатели на варианта "негърска пот". Сегашната машинка за шварц също е от Кауфланд и вече 2 години си работи нормално. Като истински габровец (стиснат съм, не съм от Габрово ), смених еднократните хартиени цедки с пластмасова такава 4-ти номер. Сега поне не пазарувам цедки всяка седмица.

    П.П. Вчера видях, че и в момента кафемашините са в наличност, но аз си купих една кафемелачка, защото 25+ годишната "Страуме" сдаде багажа. След два-три ремонта, вече не подлежеше на такъв.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #47
      За аматьорско ползване пускат на прИмоция у метро евтиния модел на Филипс/Саеко/Гаджия около 150лв. Прави истинско кафе. Важно е да и се уцели едрината на мляното кафе. При професионалните машини налягането се регулира с едрината на кафето и пресоването в ръкохватката. Не е никак лесно да се научиш да правиш хубаво кафе на професионална машина. Във въпросната бюджетна машина има клапан в ръкохватката, който позволява да правиш кафето с нужното налягане и е доста по- лесно да направиш читаво еспресо с нея. Ако човек се хлъзне по читаво еспресо идва момента когато трябва да си купиш и истинска мелачка, обикновенно в поръдъци по- скъпа от бюджетната кафе машина.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X