Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Читанка.инфо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Читанка.инфо

    Пусни си някой free vpn и виж дали ще съществува този проблем. Според мен не е виновен доставчикът ти. Вероятно читанката разпределя натоварването на база ИП адреси и те препраща в неработещ към теб мирър. Защо не работи, е съвсем отделна тема.

    Коментар


    • #17
      От: Читанка.инфо

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Пусни си някой free vpn и виж дали ще съществува този проблем. Според мен не е виновен доставчикът ти. Вероятно читанката разпределя натоварването на база ИП адреси и те препраща в неработещ към теб мирър. Защо не работи, е съвсем отделна тема.
      CyberChost - работи отлично през него.
      Благодаря ти от сърце.

      Сега ще смъкна цялата задължителна за четене литература на щерката, и после въобще няма да задълбавам.

      Проблема е решен!

      Коментар


      • #18
        От: Читанка.инфо

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        ...

        На телефона използвам Куул Рийдър като софт за четене, и съм доволен от него.
        Турих го на таблета, дотук - добре, и точно до тук.
        Вени, ползвам Куул Рийдър на таблета и имам проблем с него! Значи, всичко много добре, но след като прелистя няколко страници от книгата, програмата забива и изключва. При стартирането й отново, книгата се отваря от страницата от която съм започнал да чета. Трябва да си прелистя напред за да стигна до последната непрочетена страница. При сестра ми, с друг таблет, но със същата програма е същата работа! Някаква настройка на програмата е явно...? Намерили сме лек- на всеки около 10 страници излизаме от книгата и се включваме пак, но си е доста тегаво...

        Коментар


        • #19
          От: Читанка.инфо

          Кофти работа, Краси.

          При мен на телефона си работи отлично - последно четох Дан Браун - от игла до конец - без проблеми. Самсунг Галакси S3 i9300.

          На таблета на щерката също работи без проблеми - Незнайко го изядохме с кориците - таблета е някаква Моторола.

          Забелзах, че последната инсталация на КуулРийдър - тая на таблета, е с доста поорязани настройки, спрямо тая на телефона ми, но не съм се задълбавал, и дори версиите не съм сравнявал.

          Коментар


          • #20
            От: Читанка.инфо

            Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
            ..... Значи, всичко много добре, но след като прелистя няколко страници от книгата, програмата забива и изключва. При стартирането й отново, книгата се отваря от страницата от която съм започнал да чета. Трябва да си прелистя напред за да стигна до последната непрочетена страница. ...
            И аз го имам този проблем със Самсунг Галакси Ноте 2 и заради това започнах да ползвам Moon+ Reader.

            Коментар


            • #21
              От: Читанка.инфо

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              .... и тя чете, хайвана, без да се опъва много.
              Най-важното сте го свършили, останалото са дребни детайли.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Читанка.инфо

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Най-важното сте го свършили, останалото са дребни детайли.
                Лошото е, че прочете всичко, дето са и дали за четене през лятото, и се оказа, че май е прочела всичко детско, дето ми мина през ума на прима виста.

                Сега ще видя с какво още може да я заинтересувам.

                Братя Грим, Андерсен, Джани Родари, Карло Колоди, Йордан Радичков ( за моя изненада), Астрид Линдгрен... Най-интересното е, че не ги чете за отбиване на номера, а просто си чете, и после ми преразказва.

                Ако някой препоръча нещо, ще съм му благодарен.

                Коментар


                • #23
                  От: Читанка.инфо

                  Жул Верн?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Читанка.инфо

                    Е, то на мен още ми е интересен Жул Верн, ама на щерката малко се съмнявам - тя ще е в трети клас есента
                    Засега караме по списъка.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Читанка.инфо

                      Майн Рид?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Читанка.инфо

                        За мое огромно учудване сър Филиас Фог силно я заинтересува, и сега ще обикаляме около земята..

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X