Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Husqvarna 450 e ll

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Husqvarna 450 e ll

    Интересува ме мнение за въпросната резачка - Husqvarna 450 e ll. Параметрите и цената и ме привличат - 50 кубика, 3.5 к.с. цена вмомента около 700 лв (с 200 лв надолу от каталожната). Модела е от серията "универсални триони". Интересува ме какви са разликите с професионалната серия - XP? Има ли причина да се замисля за по-малък и по-скъп XP (толкова голям XP е с 500 лв по-скъп)? По рекламите единствената екстра която липсва на "универсалния" е автоматичното регулиране на карбуратора. Това работи ли?
    Има ли основания да смятам, че "професионалните" трябва да са по-качествени, по-здрави и по идиото устойчиви от "универсалните"?
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    От: Мнение за Husqvarna 450 e ll

    Да ъп-на малко Ако я сравним (450 е) с 545 какви разлики има? По описание по-високия клас (545) е една идея по-лека и една идея по-мощна при еднакъв обем (50.1 см3). Това не е съществено за мен, интересува ме (ако някой знае) има ли някаква разлика в качеството и надеждността на машината?
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Husqvarna 450 e ll

      Здравейте на година режа около 9-10 кубика дърва, добивам си ги сам в гората за баба ми. Имам stihl 181, но е доста слабичка за тази работа сега искам да си взема по-мощен трион колебая се между STIHL MS 261 и Husqvarna 550xp.Моля за вашите мнения колеги.Благодаря предварително?

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Husqvarna 450 e ll

        За 10 куб. дърва има ли смисъл да даваш излишни пари.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Husqvarna 450 e ll

          Има.Без трион как ще си добие и нареже дървата?Отделно че моторен трион трябва често.Особено ако не живееш в апартамент.
          Която и от двете мешини да вземеш ще ти върши перфектна работа,няма да съжаляваш нито с едната нито с другата.И аз преди години търсих голяма машина,след доста четене направих така както ми каза един съфорумец за избора между Хуск и Щил-''И двете са супер,вземи която ти хареса на външен вид.
          Така и направих,взех Хуск-а.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Husqvarna 450 e ll

            Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
            Има.Без трион как ще си добие и нареже дървата?Отделно че моторен трион трябва често.Особено ако не живееш в апартамент.
            Която и от двете мешини да вземеш ще ти върши перфектна работа,няма да съжаляваш нито с едната нито с другата.И аз преди години търсих голяма машина,след доста четене направих така както ми каза един съфорумец за избора между Хуск и Щил-''И двете са супер,вземи която ти хареса на външен вид.
            Така и направих,взех Хуск-а.
            Благодаря за мнението колега най-вероятно ще взема husqvarnata,защото ми харесва повече на външен вид.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X