Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Black Friday по български

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Black Friday по български

    Е защо да те уведомяват, след като е по-добре за тях да го хвърлиш. Аз също чак вчера разбрах това, макар че ще видим кога и дали ще дойде прословутия компресор.

    ПС: Аааа, те днес писали - утре идва лопата за сняг, а в понеделник компресора. Страшна работа е т'ва организацията.

    ПС 2: Тъкмо се замислих, ако е хвърлена бележката, проверете в Еконт дали не могат да ви извадят дубликат. Мисля няма да е проблем.
    Последно редактирано от silverfox; 06-12-13, 17:33.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #62
      От: Black Friday по български

      Пазим бележката, всчко е ок.
      2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
      2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
      2007 HOMDA FMX 650

      Коментар


      • #63
        От: Black Friday по български

        Сори за спама! До сега когато съм получавал от български фирми, каквото и да е и фактурата е била в брой - винаги е била съпроводена с касова бележка ( фискален бон ). В някои случай, когато няма пусната ( не е изискана от мен ) фактура - само фискален бон.
        Казано е:
        -"Обичай ближния",
        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

        Коментар


        • #64
          От: Black Friday по български

          Когато има предаване на парите чрез куриер - с наложен платеж или подобно документът заместващ касовия бон е подписана товарителница. Няма как да ви издадат касов бон преди да са взели.

          Т.е. този начин е напълно законен и правилен.
          Георги Гатев

          Коментар


          • #65
            От: Black Friday по български

            И при мен няма проблеми - техниката е наред. Куриерът ме предупреди изрично, че това което издава го "играе" касова бележка.
            Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
            Grand Cherokee 3.0

            Коментар


            • #66
              От: Black Friday по български

              Миналия ден дойде и втория рутер, който поръчах - първия дойде със Спийди, този с Еконт, няма лошо, не ме бърка кой ще го донесе
              Този втория още не съм го извадил от кашончето, но да се надяваме, че всичко ще е ок, като с първия.
              Гаранционата карта е наистина смешна.
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #67
                От: Black Friday по български

                С'я дошли нещата - дошли, ама никой не споделя работят ли, аре поне рутера включи в тока, поне единия, светят ли му диодите, никой не очаква и нет чак.
                Че тия почнаха ново облъчване по телевизиите - всичко вече било супер мупер намалено.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #68
                  От: Black Friday по български

                  Ето и моите преки впечатления.
                  Сутринта в т.нар. "Черен петък", докато да видя, че страницата вече работи (около 07:20 ч.), за предходните 5 минути, "промоционалният" им списък беше доволно изчерпан.
                  Кликам си аз последователно на няколко неща и докато да приключа с поръчката, започна да ми изписва, че трябва да изваждам последователно разни работи от списъка, защото вече били изчерпани...
                  Накрая, останаха две джаджи - раница за лаптоп и карта памет, които поръчах ей така - за проба.
                  След като получих потвърдителен и-мейл, последва и втори, с информация за доставката:
                  Благодарим за направената поръчка Николай Бочев!
                  Продуктите от поръчка 10000***** ще Ви бъдат доставени между дата 02-12-2013 и 07-12-2013.
                  В деня на доставката ще получите SMS от куриерска фирма.
                  Познайте, дали съм получавал SMS до ден-днешен.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #69
                    От: Black Friday по български

                    Колега,аз поръчах три неща от които две дойдоха.Звънях им на телефона,но когато и да звънна ми казва че всичките им линий са заети.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Black Friday по български

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      След като получих потвърдителен и-мейл, последва и втори, с информация за доставката:

                      Познайте, дали съм получавал SMS до ден-днешен.
                      Ники, същото нещо и при нас. Дори и текста на мейла с датите е същият. Жената си поръча някакъв блендер, но все още го нямааа.
                      ... to be continued

                      Коментар


                      • #71
                        От: Black Friday по български

                        И аз получих такъв мейл. Но онзи ден получих още един, в който пишат, че поръчката ще дойде на 9.12. Проверете си пощите дали нямате нещо.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Black Friday по български

                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          И аз получих такъв мейл. Но онзи ден получих още един, в който пишат, че поръчката ще дойде на 9.12. Проверете си пощите дали нямате нещо.
                          Да, имаше и втори мейл, че е стоката е предадена на куриерската фирма и датата на доставка е 07.12., но и тази дата мина. Сега не знам вече кой е виновен, но при всички случаи оставя лош привкус. И при всички случаи от тази фирма няма да повторя да си поръчвам каквото и да е.
                          ... to be continued

                          Коментар


                          • #73
                            От: Black Friday по български

                            Един и същ телевизор в момента в Техно..... е по-евтин със 120 лв. отколкото в този е-магазин, това при цена от 700лв. си е бая процент .... надценка.
                            Пазарувайте наздраве от мамалигарите.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #74
                              От: Black Friday по български

                              Специално за телевизорите, ми е интересно - след толкова много "подхвърляне" насам-натам, в какво състояние биха били?
                              Иначе, за разни дреболии, не пречи да се ползва, ако са на действително по-ниски цени от други места (това може да се провери), ако пък вземат и да ги доставят.

                              ПП. Не съм получавал следващи мейли за уточняване на нови дати за доставка.
                              Хубавото е, че пари се дават едва при доставката, че иначе...
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #75
                                От: Black Friday по български

                                ... иначе ще е направи си сам, ама трябва да си намериш инструменти
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X