Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неизтриваемо мастило.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неизтриваемо мастило.

    Кажете от къде човек може да намери някакви патрони ли да ги кажа, капсули ли, или каквото там се казва с такова мастило?

    Нуждата е следната:
    НА село крадците станаха много нагли, изнесоха де що има медна вещ, разни железа, акумулатора на ЮМЗ-то, незнайно количество нафта, а онзи ден установих липсата и на инвентар за трактора. Това от двора, не от улицата.
    Слагах камера, ама не се получи, мислих за офазяване на някакъв меден предмет, ама си е незаконно, недай Боже да умре някой мангал, ще ме съдят като за човек.
    Та това което сега съм замислил е да заредя нещо такова, и при преместване на примамката мастилото да опръска крадеца. Да се знае кой е, пък по-натам ще му намеря колая.
    Знам, че нещо подобно се слага из банкоматите, по филмите съм виждал да зареждат са такова чантата с откупа, ако не е много скъпо мисля да пробвам и по този начин, само дето не знам откъде да намеря.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    От: Неизтриваемо мастило.

    Пушка за пейнтбол....или пък с истинска!То с Иванченските мангали оправия няма!Много се навъдиха !
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Неизтриваемо мастило.

      Бе имам едни съмнения, че не мангал, а един комшия, стар изпечен крадец, ама без доказателства...

      А боята от пейнтбола не се ли мие суперлесно? На мен ми трябва дамгата да стои няколко дни, да мога да го разпозная.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Неизтриваемо мастило.

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Кажете от къде човек може да намери някакви патрони
        И като ги бележиш после какво? Ами те, всички си ги знаят. Само питай.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          От: Неизтриваемо мастило.

          Не казват бе... А и като не съм сигурен, че точно този е "моят" човек съм мекушав...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Неизтриваемо мастило.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Не казват бе... А и като не съм сигурен, че точно този е "моят" човек съм мекушав...
            Коле.....първо биеш после питаш!Пробвано е работи.....някога така едни ми свиха предния прозорец на дъртата лада,пуснах слух чрез друг човек че търся такъв сред местните кражбисти!За техен "късмет"стъклото и уплатнителя бяха оцапани с боя като я бях пребоядисвал......и както и предполагах на моя човек му предложиха точно това стъкло.......ако имаш развинтено въображение ще си представиш какво се случи след това!!!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Неизтриваемо мастило.

              За мастилото незнам...
              Ама според мен са ти неправилни разследващите методи. Първо (предполагаемия) крадец пада няколко пъти по стълбите и си удря челото у прага на врата, след това почваш да разпитваш...
              П.П. Аз докато се изкажа, те ми взели думата, тю!

              Коментар


              • #8
                От: Неизтриваемо мастило.

                1. Коле, има едно лекарство като мастило. Всеки лекар го знае, но аз съм го забравил.
                Ползва се за кожни заразни екземи, краста от животни и подобни . Има и тъмно синьо и зелено.
                Мазнеш ли се .... няма триене доста дни. Ако направиш нещо подобно .... пиратка с такава капсула например.....

                А защо с камерата се е провалил опита?

                2. Питай в полицията за тяхното мастило.
                То обаче е фосворесциращо и се вижда само при облъчване с определена светлина .....и май е неподходящо в твоя случай.
                Дай да поразсъждаваме .....

                Коментар


                • #9
                  От: Неизтриваемо мастило.

                  Калиев перманганат. Много тъмно синьо-лилаво (всъщност зависи как го разредиш, с вода). След време става кафяво (май). Обаче боядисва ужасно, в кафяв цвят. Ако добре си се наквасил, държи минимум 2-3 дни.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Неизтриваемо мастило.

                    Не е за гърмене , ако му вкара в очите ще стане беля .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #11
                      От: Неизтриваемо мастило.

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      1. Коле, има едно лекарство като мастило. Всеки лекар го знае, но аз съм го забравил.
                      Ползва се за кожни заразни екземи, краста от животни и подобни . Има и тъмно синьо и зелено.
                      Мазнеш ли се .... няма триене доста дни. Ако направиш нещо подобно .... пиратка с такава капсула например.....

                      .....
                      Ваготил май беше.
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • #12
                        От: Неизтриваемо мастило.

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Калиев перманганат. Много тъмно синьо-лилаво (всъщност зависи как го разредиш, с вода). След време става кафяво (май). Обаче боядисва ужасно, в кафяв цвят. Ако добре си се наквасил, държи минимум 2-3 дни.
                        Внимавай с калиевия, че съм чувал, че гърми при контакт с бензин!
                        Grand Vitara 2L 140hp. 2006
                        LZ2BTK
                        AB+

                        Коментар


                        • #13
                          От: Неизтриваемо мастило.

                          Благодаря за акълите, но не мога да гарантирам резултат, ако се захвана сам да правя изстрелващото устройство. Със самодейност няма да стане.
                          Криминалистите си имат точното средство, изстрелва си колкото трябва боичка, и то по подходящия начин. Ако го направя аз ще има доста пропуски докато заработи както трябва, а не ми се експериментира. Търся готово решение.
                          Да сложа една медна тръба, свързана по някакъв начин със спусъка на системката, и онзи като вземе примамката-патрончето гръмва, и го олива с боята.
                          По-нататък е отработено.

                          Пък са печени крадци-не личи от къде влизат. Ако знам откъде-мога да сложа разни остри железа, и капан. За животни, не за хора, аз отде да знам, че някой човек ще влиза оттам? Нормалните влизат през вратата...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Неизтриваемо мастило.

                            Що ти е да стреляш? Направи така че да се олеят/изцапат/омажат. По-лесно е.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Неизтриваемо мастило.

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Калиев перманганат. Много тъмно синьо-лилаво (всъщност зависи как го разредиш, с вода). След време става кафяво (май). Обаче боядисва ужасно, в кафяв цвят. Ако добре си се наквасил, държи минимум 2-3 дни.
                              Калиевият перманганат,не само боядисва ами пада и кожата от него,зависи от концентрацията, пък и с това му свойство е опасно наистина,ако попадне в очите.....ела в РПУ-то и търси Станислав Стоянов или Минков и поговори с тях..... със сигурност ще ти помогнат....
                              LZ3YG

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X