Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Любителите на Хубавото, Лесно и Бързо Барбекю (BBQ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За Любителите на Хубавото, Лесно и Бързо Барбекю (BBQ)

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Не знам какво слагат, ама тука таквизи няма. Приемам и съвети с какво да се напояват.
    Не мога да ви разбера. Излезнали сте на разходка, близо до природата, пък искате всичко да е като в Мак Донълд. Разпъваш катуна и хоп- изпечени мръвки.
    Така се губят поне 2-3 бири време и вкуса на печеното се губи! И истинското изгладняване се губи!
    Вместо на пушек от дърва ще мирише на нафталин, газ, керосин, бензин, комин...
    За в къщи си имам ел. скара. За излети- искам сам да си събера дървата, да си ги запаля с малко вестник, да изчакам да изгорят и да сложа да пека- каквото Бог дал.

    Коментар


    • #17
      От: За Любителите на Хубавото, Лесно и Бързо Барбекю (BBQ)

      Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
      Разпъваш катуна и хоп- изпечени мръвки.
      Мързела е основна движеща сила на човешкия прогрес! Високо оценявам замяната на 20 минутно махане с картоня за 20 минутно гледане на разпалването. BTW в началото и аз си мислех, че ще мирише на нещо, ама не познах. Спор няма иначе, че на накладен огън си е най-добре, ама става въпрос за барбекю
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #18
        От: За Любителите на Хубавото, Лесно и Бързо Барбекю (BBQ)

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        Не знам какво слагат, ама тука таквизи няма. Приемам и съвети с какво да се напояват.
        Има! Виж тези които ги продават заедно със скаричката за еднократна употреба по бензиностанциите. материала е с формата на картоф и се разпалва само като палнеш хартиениат плик в който са опаковани. Не се маа с картон, вентилатор, прахосмукачки, горелки и т.н.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #19
          От: За Любителите на Хубавото, Лесно и Бързо Барбекю (BBQ)

          Аз от години ползвам един най-обикновен кюнец, леко перфориран тук-так, ама не знаех , че се казва "Weber Chimney Fire starter".
          Е, сега вече така ще му викам -ВеЦе ФаСа.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X