Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли ски учители?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли ски учители?

    Има ли ски учители във форума? Опитвам се да намеря ластик за детски ски, но не намирам никъде. Някой имали идея от къде в България да си купя?

    За това става въпрос:

    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

  • #2
    От: Има ли ски учители?

    Това сякаш с малко въображение, би могло да се направи с подръчни материали

    Е аз не съм скиор, та хич не съм в час има ли такива ластици, сори за спама
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Има ли ски учители?

      Не знам къде се продават, но съм виждал ефекта от тях. Ралото, което отнема на децата по 3 дни с тези ластичета става за 15 минути - буквално. Не знам за много други такива трикове, сигурно има, но това го видях какъв ефект имаше с моите деца и се чудя защо толкова рядко ги ползват а оставят децата да учат рало по една седмица Не че има лошо в постепенното научаване и повечето практика, нямам това предвид, но това наистина много помага за първите стъпки.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: Има ли ски учители?

        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
        ... и се чудя защо толкова рядко ги ползват а оставят децата да учат рало по една седмица
        Драска скитИ, ни мой тъй?!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Има ли ски учители?

          И на мен ми идват идеи за направа с подръчни материали, но всичко, за което се сещам е с метални части, а не ми се иска да са такива.
          Много помага при обучението. При малки деца е направо задължително.
          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

          Коментар


          • #6
            От: Има ли ски учители?

            много години сьм работил като ски инструктор,но това нещо за прьв пьт го виждам.да кажем че детето се научи за един ден на рало сьс това нещо.после като се махне то няма да може да прави рало защото е свикнало отпред нещо да дьржи ските и ще кара сьс успоредни широко отворени ски.дори ще се разчепи на шпагат защото няма да свикне само да затваря вьрховете.на прьв поглед е удобно но е грешно да се учи така дете.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X