Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезания и шампионати по зимни спортове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състезания и шампионати по зимни спортове

    Зимните Олимпийски игри започнаха, а ето я и темата където ще ги коментираме.
    Ето ги и нашите на зрелищното откриване.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1653870_10152211829689216_922047163_n.jpg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:6044603
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Сочи 2014

    Невероятно шоу още от първия ден.
    Ето и днешната програма.
    12.00 - 13.05 Ски-бягане жени 15 км скиатлон Антония Григорова
    16.30 - 18.20 Биатлон мъже 10 км спринт - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
    16.30 и 18.30 – 20.05 Шейни единично мъже и спускане - Станислав Беньов
    18.30 - 19.35 Ски-скок мъже нормална шанца квалификации - Владимир Зографски
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Сочи 2014

      Само аз ли я гледам тази Олимпиада?
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Сочи 2014

        Освен,че ходим на работа,Българското представяне изглежда под всякаква критика...
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #5
          От: Сочи 2014

          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
          Освен,че ходим на работа,Българското представяне изглежда под всякаква критика...
          Това не е поради липса на таланти, а поради липса на средства.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Сочи 2014

            Талант....
            В немския нац.отбор по биатлон (жени) сите са астматички,що ли?

            В инхалатора (или квото (ползват)) има в-ва даващи "сила"
            И сед тях има талантливи де...
            Това за другите отбори е.......Забранено!
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #7
              От: Сочи 2014

              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
              Това не е поради липса на таланти, а поради липса на средства.
              България никога не е имала кой знае какви таланти в зимните спортове. За 17 участия имаме 6 медала - 1 златен, 2 сребърни и 3 бронзови. Преди десети ноември за спорт се даваха доста пари и има само 1 бронзов медал на Иван Лебанов в ски бягането на 30км през 1980г. За сравнение - от 19 участия на летни олимпийски игри имаме 214 медала, от които 51 златни.
              Последно редактирано от Kozzzec; 11-02-14, 10:18.

              Коментар


              • #8
                От: Сочи 2014

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                .За сравнение - от 19 участия на летни олимпийски игри имаме 214 медала.
                Добре че беха борците...И щангистите!

                Оказва се, че имаме и сеирджии:

                Моряк от Нова Загора е единственият БГ фен

                Пламен Митев е сменил кораба с влак, за да стигне до Сочи и да гледа игрите.


                29-годишният Пламен Митев от Нова Загора, моряк по професия, е единственият български запалянко, който пристигна преди ден в Сочи, за да гледа състезания от зимните игри. До този момент наши сънародници извън олимпийската ни делегация не се срещаха. Пламен тръгнал с влак, минал през Киев, дори отишъл на окървавения Евромайдан, после стигнал до олимпийската столица.„Не съм запален фен на спорта, но много ми се гледаше хокей - разказва Пламен. - Когато преди година бях в САЩ по работа, не можах да посетя мач от НХЛ. Като разбрах, че близо до нас ще има зимна олимпиадата, и реших, че това е моят шанс.” Той ще гледа женските шейни, хокей жени Германия – Швеция и Русия - Словакия при мъжете. За тези състезания са билетите му. Купил ги още през лятото, но с помощ от други страни, защото България не била в групата държави, които могат да вземат билети направо през официалната страница на игрите. Освен това се кани да посети стартовете по биатлон.Пресметнал е, че целият масраф ще му струва към 2000 лв., и е готов да ги хвърли с удоволствие. Хотелът му е извън града, но това не го плаши. Признава, че обича приключенията, не е женен, от службата не са му правили проблеми. Идеалният олимпийски фен. За съжаление единствен от страната ни.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #9
                  От: Сочи 2014

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Добре че беха борците...И щангистите! ...
                  Добре, че имаме много таланти в летните спортове, не само щанги и борба. Но парите не стигат до тях. Във федерациите много средства се отклоняват.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сочи 2014

                    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                    Само аз ли я гледам тази Олимпиада?
                    Тц, има и други, които благодарение на тези игри и на новия канал - БНТ HD, отново гледаме редовно телевизия. Интересно, когато свърши Олимпиадата, какво ли ще пускат по този канал?
                    И понеже нашите участници в състезанията са просто ентусиасти (примерно, липсата на разнообразие от ски на биатлонистите), поне можем да гледаме разнообразието в различните спортове.
                    На мен примерно, ми допадна увеличения брой на "екстремните" дисциплини.

                    Ето няколко красиви кадъра с участието на моята любимка в Slopestyle:

                    (snowalps.com)

                    (cnn.com)

                    (dailymail.co.uk)

                    (ria.ru)

                    За съжаление, Ана не успя да реализира потенциала си и след шеметно участие във финала на принципа "всичко или нищо", в крайна сметка завърши на 10-то място.

                    Отделно от случващото се в екстремния парк "Роза Хутор", проявявам особен интерес към срещите по хокей на лед в Леден дворец „Большой” и "Шайба" арена, като в турнира подкрепям кленовите листа.
                    В тази връзка, по време на Олипиадата редовно си нося и фланелката на Торонто, която преди няколко години открих тук във форума.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF6227-1.JPG
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5563955
                    Последно редактирано от nickbochev; 14-02-14, 23:47.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сочи 2014

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      Тц, има и други, които благодарение на тези игри и на новия канал - БНТ HD, отново гледаме редовно телевизия. Интересно, когато свърши Олимпиадата, какво ли ще пускат по този канал? ...
                      Не е нов. Мисля, че го пускат когато има подобни спортни събития.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сочи 2014

                        Невероятна Александра Жекова. Страхотно каране и ще я гледаме на финал.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сочи 2014

                          Малшанс за Жекова. Вървеше 3та до последно, но Италианка я блъсна и медалът ни отиде на кино.. бесен съм...
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сочи 2014

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            .. бесен съм...
                            А Саня - не е. И така трябва да бъде. Просто - малшанса на директните двубои по склона, вместо самостоятелната "борба" с часовника, както е при ските.


                            ПП. През изминалия ден, още една моя любимка с името Ана (в случая Фенингер), и пак - от Австрия, спечели олимпийската титла в Супер Г при жените:

                            (eurosport.yahoo.com)
                            Последно редактирано от nickbochev; 17-02-14, 00:38. Причина: послепис
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сочи 2014

                              Ники, тя го каза и на интервюто, че не се ядосва, за случилото се. Защото въпреки всичко, се е представила на ниво. А най-щастлива беше от огромната подкрепа, която получи. Каза, че това е било нейният златен медал в Сочи.
                              Аз също настръхнах, когато видях да веят толкова на високо Българското знаме!
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X