Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на ски сезон 2013/2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откриване на ски сезон 2013/2014

    Навън вече вали, остава да чакаме и да се надяваме да не се появи снегоядът. Споделям ви и кога откриват ски сезона, в най-известните курорти у нас.
    Банско- 14 декември.
    Пампорово- от 8 до 20 декември, ще има промоции и лифт-картите ще струват 37 лева, а от 20 декември ще са на цена от 53 лева.
    Боровец- 14 декември.
    Естествено и в Боровец и в Банско ще има голямо откриване и игри. Доколкото разбрах, в Банско ще се търси и скъп часовник, така, че който е добър търсач, може да се пробва.
    Това е от мен. Който има информация за други ски писти, които са по-малки, да сподели.
    Ски пистата в Беклемето, за която съм ви казвал вече започна да слага основите. Натрупал е сняг, да се надяваме, че до средата на Декември ще бъда пусната.
    Поздрави!
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Откриване на ски сезон 2013/2014

    А ние вчера го открихме

    Коментар


    • #3
      От: Откриване на ски сезон 2013/2014

      Супер. Клипчето е доста добро, благородно завиждам.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Откриване на ски сезон 2013/2014

        Едит - в Банско не официално съораженията ще работят от 1-ви - демек днес, макар и да няма сняг за каране

        Коментар


        • #5
          От: Откриване на ски сезон 2013/2014

          Да не би някой да има на представа на откриването в Банско как ще е с лифтовете и гондолата, да не би да има нещо безплатно? Че им писах въпрос на мейла и във Фейса, ама няма кой да ми отговори там?
          Последно редактирано от paksss; 01-12-13, 14:13.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: Откриване на ски сезон 2013/2014

            Пише че гондолата работи вече. Малко инфо цък
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #7
              От: Откриване на ски сезон 2013/2014

              Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
              Пише че гондолата работи вече. Малко инфо цък

              То и аз мога да чета, ама питането ми е:

              - дали в деня на откриването ще има безплатна гондола и лифтове, ако някой е наясно с въпроса.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Откриване на ски сезон 2013/2014

                Междувременно видях камерите на ски пистите на Беклемето. Малката писта е цялата в сняг. До седмица, две, може и да я пуснат. Но голямата е цялата в кал и трябва още много сняг. Дано да завали скоро.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X