Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Научи се да караш ски" с Алберто Томба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Научи се да караш ски" с Алберто Томба

    Българска федерация ски стартира проекта "Научи се да караш ски" съвместно с Министерството на физическото възпитание и спорта, Министерството на образованието, науката и младежта. Тази година в проекта се включват курортите Витоша, Банско, Боровец и Пампорово.

    Трикратният олимпийски шампион в алпийските ски Алберто Томба ще бъде специален гост на "Научи се да караш ски" 2013.

    Легендарният италиански скиор ще даде началото на петото издание на проекта на Витоша на 19 януари. В този ден децата на София ще отбележат и Световния снежен ден.

    На 20 януари в Банско на "Бъндеришка поляна" Алберто Томба ще изнесе открит урок за талантливи български деца от ски клубовете. Той ще започне в 11 часа, а в този ден лифт картата за ползване на всички съоръжения за деца до 12-годишна възраст в курорта ще бъде 1 лев.

    ....
    Последно редактирано от Райковски; 11-10-13, 13:09. Причина: Непозволен линк.
    LZ1ZAH

  • #2
    От: "Научи се да караш ски" с Алберто Томба

    Благодаря на Захари за информацията, която се старае да ни предостави в този раздел, но за PR-акциите на федерацията аз поне не изпитвам особена нужда да чувам. Похвално е, че родителите на деца до 12 години ще могат един ден да да спестят 37 лева от дневната детска карта - а какво се случва през останалата част от сезона, когато я няма пенсионираната звезда на щат наоколо?

    Да не прозвучи като заяждане, ама предишната фанфарна акция на федерацията в столицата преди месец я наблюдавах отблизо - и докрай. Вдигна се една рампа за фристайл пред паметника на Съветската армия, едни любители се мъчиха цял ден да вземат едни награди, а някакъв диджей ги насърчаваше отегчено. После рампата остана за още седмица или две - да си играят децата, да се забавляват. Само дето през цялото време не видях един човек да се спусне по нея. Криви ли бяха уредите, наклонът ли беше сбъркан - не знам.

    Иначе след всеки по-сериозен сняг от миналата зима насам пред паметника вечер е пълно с ентузиасти - ринат сняг, строят скокове, слагат рейлове, за да може най-накрая след полунощ да има фън. За казионния франкенщайн мераклии нямаше грам.

    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

    Коментар


    • #3
      От: "Научи се да караш ски" с Алберто Томба

      Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
      Благодаря на Захари за информацията, която се старае да ни предостави в този раздел, но за PR-акциите на федерацията аз поне не изпитвам особена нужда да чувам. Похвално е, че родителите на деца до 12 години ще могат един ден да да спестят 37 лева от дневната детска карта - а какво се случва през останалата част от сезона, когато я няма пенсионираната звезда на щат наоколо?

      Да не прозвучи като заяждане, ама предишната фанфарна акция на федерацията в столицата преди месец я наблюдавах отблизо - и докрай. Вдигна се една рампа за фристайл пред паметника на Съветската армия, едни любители се мъчиха цял ден да вземат едни награди, а някакъв диджей ги насърчаваше отегчено. После рампата остана за още седмица или две - да си играят децата, да се забавляват. Само дето през цялото време не видях един човек да се спусне по нея. Криви ли бяха уредите, наклонът ли беше сбъркан - не знам.

      Иначе след всеки по-сериозен сняг от миналата зима насам пред паметника вечер е пълно с ентузиасти - ринат сняг, строят скокове, слагат рейлове, за да може най-накрая след полунощ да има фън. За казионния франкенщайн мераклии нямаше грам.

      Моята позиция по отношение на ски федерацията(Цеко Минев) е ясна мисля, и от мненията които съм писал за това. Не го харесвам даже нещо повече....
      Тука представям нещо което може да зарадва децата нищо повече.

      Ако искаш отвори една политическа тема защото според мен е такава, и си задай въпросите за цени, монопол, Цеко Минев и др.
      LZ1ZAH

      Коментар


      • #4
        От: "Научи се да караш ски" с Алберто Томба

        Съжалявам, не е по темата, наистина. Бях се изнервил от приповдигнатия тон на прес-съобщението, което си копирал.

        Ако прецениш - трий излишните постове наред.
        Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

        TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

        Коментар


        • #5
          От: "Научи се да караш ски" с Алберто Томба

          Няма нищо да трия, по късно като отмине ще тръкна.
          LZ1ZAH

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X