Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за дъска?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за дъска?

    Здравейте колеги. Преди бях много зарибен и следях всичко в сферата на дъските, но се появиха едни моторетки и те бяха на преден план. От доста време дъската ми е умаляла и взимах само под наем, но вече ми писна. Та молбата ми към вас е ако дадете някаква концепция на приемлива цена, ще съм ви много благодарен.

  • #2
    От: Предложение за дъска?

    Ами то е като моторетките и въпросът е: За какво ще я ползваш? Колко средства си отделил? Иначе на белия битак пред стадион "Васил Левски" ще си намериш нещо читаво. И скиор може да ти каже дали има живот в дъската, ако не си запознат де. Щом имаш автомати може да си търсиш само дъска.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #3
      От: Предложение за дъска?

      Аз автомати имам но мисля да си взема нови и обувки, че и те са ми омалели. За средства не знам със сигурност, искам да си взема нещо читаво което да ползвам с години. За белия битак се каня от 2 седмици да мина и днес минах, но нямаше нищо. След това скокнах до един магазин до НДК-а ама там имаше 3 модела атомик и не ми хареса. Главно ще я ползвам за пистата и рядко от страни по неотъпканото или на кратко казано freestyle. Мераклия съм за някакво gnu ама да видим.....

      Коментар


      • #4
        От: Предложение за дъска?

        Тук съм некомпетентен. Аз съм по бюджетните варианти.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #5
          От: Предложение за дъска?

          Ами добре сложи ги 750 или в най-грубия случай 1000 лв.

          Коментар


          • #6
            От: Предложение за дъска?

            На тази цена се вместваш в почти нова хубава дъска втора ръка, барабар с хубави автомати. Гну е добър избор и ЛибТех е второто - ако си начинаещ, то банана е идеална, ако си напреднал пак банана е добре. Лошото е, че ако е нова ще стигне бюджета само за дъска.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #7
              От: Предложение за дъска?

              Еми за либтех банана магнетракшан едва ли ще намеря втора ръка До сега не съм виждал някои да продава. Най-вероятно ще е gnu но незнам какво. Ако има и някакъв либ г/д в този бюджет също става. За начинаещ....от 3 годишен ски, а от 12 годишен съм на борд което се пада вечеее 9 години да карам

              Коментар


              • #8
                От: Предложение за дъска?

                Като се замисля май не съм си написал правилно заглавието и малко ви подвеждам.....Имам нужда не само от дъска, ами и от обувки и автомати....

                Коментар


                • #9
                  От: Предложение за дъска?

                  Аз мислех, че въпроса ти е за тип дъска, а той бил за марка. С този 9 годишен опит трябва да знаеш какъв тип дъска ти трябва. Сега за марка, ако искаш да си моден и да не се ръсиш много пари най-разумното е да се обадиш на Сани Жекова. Все ще има някой друг Кеслер за разкарване. Ако ще участваш в националния шампионат може да се целиш в дъска висок клас. Ако ще го караш "въпреки всичко и по-нисък ти върши същата работа. От личен опит мога да ти кажа само да избягваш Росси. За автомати, ами цели се в среден клас, с алуминиева основа. Тук има много бордисти, предполагам с повече опит от мен, както и ти де. Та чак се чудя на темата.... Ако те интересува, ще ти кажа моето оборудване какво е и защо. Но ти казвам пак, нискобюджетен съм. Последните два сезона са ми много слаби, абе никакви. Но има достатъчно ресурс в оборудването ми.
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предложение за дъска?

                    Аз опит в карането имам, но последните години взимам каквото има под наем в гардеробите и ми писна да давам пари за тучове. От доста години не съм следил какво има на пазара и разгледах основно по сайтовете, но гледам само някакви цени.....мисля тази седмица да отида до стадиона за да видя какво има, но има ли някакво определено време което да стоят там?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Предложение за дъска?

                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      Аз опит в карането имам, но последните години взимам каквото има под наем в гардеробите и ми писна да давам пари за тучове. От доста години не съм следил какво има на пазара и разгледах основно по сайтовете, но гледам само някакви цени.....мисля тази седмица да отида до стадиона за да видя какво има, но има ли някакво определено време което да стоят там?
                      Все пак зависи от времето, обикновено от 10:30 до към 16:00 а ако има слънце и до по-късно говоря само за събота и неделя.
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • #12
                        От: Предложение за дъска?

                        За дъска- каквото си избереш, но за автомати горещо мога да ти препоръчам Fastec, от миналия сезон съм с такива и няма такова удобство ти казвам
                        Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                        Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                        Коментар


                        • #13
                          От: Предложение за дъска?

                          Предлагат ми едно GNU 153см. за 300 кинта. Според вас дали е оферта? Идва ми малко под брадичката, но хем ще си го връткам по лесничко. Единственото което ме притеснява е, че съм 100 кила и да не съм много нестабилен с малко по висока скорост. Какво мислите? Едно едни снимки на дъската.

                          https://docs.google.com/folder/d/0B5...NnM/edit?pli=1

                          Коментар


                          • #14
                            От: Предложение за дъска?

                            За мен това Гну не е оферта, пък и за 100кг е леко късо 153. Следи темите в бордфорума, излизат перфектни Гнута, на един-два сезона, к-т с автомати за около 600лв. След като даваш, а и можеш да дадеш, то е по-добре да е Банан, с МТХ. Либове са по-малко, но то е поради по-добрата реклама на Гну, и доска продадени нови дъски.
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Предложение за дъска?

                              Ами следя ги от както съм пуснал темата тук и в борд форума и в whiteroom-а ама като ги видя и вече са ги взели. Ще изчакам още значи. Защо да е Банан? Каква е ползата от тая технология магнетракшън?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X