Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Планиране на ски почивка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Планиране на ски почивка

    Наближава ски сезона, наточихте ли ските? Вече нямам търпение да карам

    Намерих един хубав сайт който реших да го споделя с вас, сайта е за планиране на ски почивки из цяла Европа според мен има изгодни оферти.

    Линк
    LZ1ZAH

  • #2
    От: Планиране на ски почивка

    Ще ползвам готовата тема за да подосаждам
    Планирам 5-6 дневна почивка нейде из България за февруари. Засега съм се спрял на местността Узана и хотел Импулс но все още нищо не е решено. Идеята е да има сняг, евентуално опция за каране на ски и някакви забавления за лапищаци. Аз, жената и петгодишна дъщерята. Имам силни притеснения, че няма да има с кого да си допивам та ако някой има подобни планове бихме могли да измислим някаква комбинация от жени, деца и пиенстване.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Планиране на ски почивка

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Ще ползвам готовата тема за да подосаждам
      Планирам 5-6 дневна почивка нейде из България за февруари. Засега съм се спрял на местността Узана и хотел Импулс но все още нищо не е решено. Идеята е да има сняг, евентуално опция за каране на ски и някакви забавления за лапищаци. Аз, жената и петгодишна дъщерята. Имам силни притеснения, че няма да има с кого да си допивам та ако някой има подобни планове бихме могли да измислим някаква комбинация от жени, деца и пиенстване.
      Като алтернатива се замисли и за Добринище. Доста хотели в града, детско-дамско-начинаещи влекчета. И гоуема писта. Нормални цени и кръчми за допиване-напиване. И градски басейн с минерална вода, и частни басейни с минерална вода. И Банско е до теб за екскурзия. Не е лоша алтернативата.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Планиране на ски почивка

        Бладоря, явно (както често ми се случва) съм се изразил неправилно. Не е толкова важно къде ще си допивам а с кого. Жената я небива твърде в тая сфера.....аматьор.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Планиране на ски почивка

          Това ми е и идеята. Пращаш след пързалката вечер жената с детето на минерална баня и си готов за моабет, хем ти имаш занимавка, хем и те не седят без работа на масата. Пък ако решиш за точна дата и място, пусни я в темата, поне аз ще видя дали ще може да съм свободен.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: Планиране на ски почивка

            Ние от 17.02 до 23.02 сме на Банско.
            Жената е професионалист в сферата на пиене,но колкото е по голяма компанията е по весело!
            Ще се радвам ако се засечем!
            Константин Вълчанов.0888313247

            Коментар


            • #7
              От: Планиране на ски почивка

              Хижа Узана предлага много сериозен терен за всички фази на изпиването. Там съм виждал едно огромни печки и едни маси. Хубаво е, че всички обекти в района са на една кратка разходка ходене пеш. Ако си в някой хотел - ще те нагостят добре и в хижата, ако се отбиеш, и обратното.

              Коментар


              • #8
                От: Планиране на ски почивка

                Един интересен сайт за планиране на ски почивка:

                ........................................................
                Последно редактирано от Райковски; 11-10-13, 12:56. Причина: Непозволен линк.
                Женя Вълчанова 0888272565

                Коментар


                • #9
                  От: Планиране на ски почивка

                  Някой да е ходил скоро на х.Чумерна ?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Планиране на ски почивка

                    Първоначално публикуван от T0k0 Преглед на мнение
                    Някой да е ходил скоро на х.Чумерна ?
                    За инфо ако е не се е сменило нещо:
                    Стопанин: Тур. д-во "Чумерна" гр. Елена, ул. "Стоян Михайловски" 3, тел. 06151/41-91, 40-91.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • #11
                      От: Планиране на ски почивка

                      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                      Ще ползвам готовата тема за да подосаждам
                      Планирам 5-6 дневна почивка нейде из България за февруари. Засега съм се спрял на местността Узана и хотел Импулс но все още нищо не е решено. Идеята е да има сняг, евентуално опция за каране на ски и някакви забавления за лапищаци. Аз, жената и петгодишна дъщерята. Имам силни притеснения, че няма да има с кого да си допивам та ако някой има подобни планове бихме могли да измислим някаква комбинация от жени, деца и пиенстване.
                      Измина цяла година и дойде време отново да задам същият въпрос Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kick.gif
Прегледи:3
Размер:2.1 КБ
ID:5563466
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Планиране на ски почивка

                        Късно го задаваш този въпрос.Иначе нямам нищо против,но с организацията не може да смогнем!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X