Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Европейска купа Пампорово и Световни купи на Банско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Европейска купа Пампорово и Световни купи на Банско

    Цифрите...дори да разбера колко са стрували световните купи и да пусна някаква сума какво ще промени това? Според мен трябва да се гордеем, че България се връща на световната сцена по един или друг начин, а не да оплюваме всяко нещо. И да през последните години се доказахме, че сме способни с организацията и изпълнението на състезание от подобен мащаб, е все още има грешки които се допускат, но това е нормално. Надявам се в близкото бъдеще освен, че успяваме да подготвим световна купа да имаме и конкурентни състезатели на такова. Всъщност очакванията за зрители беше по-голяма, а тази цифра(250 млн.) с многото нулички ми я казаха италианците от единствената компания лицензирана да снима кръговете от световната купа, дали е толкова? Не знам.
    Компетентност в ските, състезателен стаж? Да имам такъв, макар и преживян на принципа "селска чест", карал съм и карам за удоволствие, и пак казвам горд съм че имам възможност да участвам в толкова мащабен проект, който освен "парите, многото пари" респектира с професионалното си изпълнение чужденците.

    Коментар


    • #17
      От: Европейска купа Пампорово и Световни купи на Банско

      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
      Цифрите...дори да разбера колко са стрували световните купи и да пусна някаква сума какво ще промени това? Според мен трябва да се гордеем, че България се връща на световната сцена по един или друг начин, а не да оплюваме всяко нещо. И да през последните години се доказахме, че сме способни с организацията и изпълнението на състезание от подобен мащаб, е все още има грешки които се допускат, но това е нормално. Надявам се в близкото бъдеще освен, че успяваме да подготвим световна купа да имаме и конкурентни състезатели на такова. Всъщност очакванията за зрители беше по-голяма, а тази цифра(250 млн.) с многото нулички ми я казаха италианците от единствената компания лицензирана да снима кръговете от световната купа, дали е толкова? Не знам.
      Компетентност в ските, състезателен стаж? Да имам такъв, макар и преживян на принципа "селска чест", карал съм и карам за удоволствие, и пак казвам горд съм че имам възможност да участвам в толкова мащабен проект, който освен "парите, многото пари" респектира с професионалното си изпълнение чужденците.
      Благодаря, напълно изчерпателен отговор,на въпроса колко ,абе толко.Заучени фрази и изказ, дали не съм ги чул и преди от нечии устенца,по точно от възродителя на ските корифея г-н/няма да му казвам името,че ми се бъгва компа/За какво връщане говорим на световна сцена ,като организатори ,или участие?Ти като състезател ми отговори?,ако говорим за органзация ще ти кажа,че с тези пари ще ти донесат поне по 2 златни медала поне в 5 спорта,но федерациите им не са слугинаж и явно търпението и културата на състезателите е различна.И недей да ми говориш за завръщане в нещо което никога не е било традиция така,че като видят българи да броят местата от 3то надолу.Явно нещо те е заслепило и ти е трудно да прогледнеш защо именно ще възраждаме ските?
      Писането не ми е силна страна /имам причина/така,че ще ми е приятно да си поговорим по темата.
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар


      • #18
        От: Европейска купа Пампорово и Световни купи на Банско

        Винаги ще има за и против. Когато фактите............мълчат. Факта,че две седмици се рекламираше България като център на световните ски и добра туристическа дестинация си струваха всяка похарчена стотинка. Лека полека и резултатите в ските се подобрят в БГ.А завистници и черногледи винаги ще има.

        Коментар


        • #19
          От: Европейска купа Пампорово и Световни купи на Банско

          Първоначално публикуван от Воден дух Преглед на мнение
          Винаги ще има за и против. Когато фактите............мълчат. Факта,че две седмици се рекламираше България като център на световните ски и добра туристическа дестинация си струваха всяка похарчена стотинка. Лека полека и резултатите в ските се подобрят в БГ.А завистници и черногледи винаги ще има.
          Явно матрицата работи добре,почти без шупли.
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар


          • #20
            От: Европейска купа Пампорово и Световни купи на Банско

            Днес се проведе Европейската купа по гигантски слалом за жени на Пампорово. За разлика от миналата година, която ако трябва да бъде определена с една дума това ще е сняг...много сняг, то тази година има две определения-жега и дъжд. Пистата се подготвя от две седмици, първото затваряне беше безпроблемно, след което заваля дъжд и се наложи да се прави отново. После заваля сняг примесен с дъжд, задуха вятър...спокойно може да се каже, че времето беше срещу нас!
            До днес-в денят на състезанието условията бяха повече от идеални-температури под нулата, слънчево, без вятър, самото състезание протече без никакви по-сериозни проблеми пистата се запази до последният състезател без промяна. Отзивите на треньори и състезатели отново са много високи!
            Утре ще се проведе и вторият гигантски слалом, очаква се тази нощ да превали, но при ниски температури, ако имаме късмет ще бъде само сняг.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X