Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Условия за ски на Витоша!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Условия за ски на Витоша!

    Честита нова година!!! Днес 02.01.2013 работеше само Лале1, което в долната част е заледено.
    Някои дали има инфо за Ветровала?

    Коментар


    • #32
      От: Условия за ски на Витоша!

      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
      Не си ме разбрал правилно. Имах предвид, че колкото повече са тия дето мрънкат колко е гадно, толкова по-малък ще е наплива. Което мен ме устройва, ама явно не устройва Цеко и сие, което пък е и причината да не работят другите допотопни железа, дето харчат ток колкото Драгалевци.

      А и това за метъра е съвсем вярно. Дори на горно лале му трябват два, за да става за каране (по истинското трасе на пистата). А вятъра едно време не беше чак такъв проблем. Поне не за самия лифт, понеже е предимно насрещен по трасето и не разлюлява седалките. Виж, за пътниците си е проблем, ама като бяхме по-млади не ни пукаше особено ни от вятър, ни от мъгла.
      Вятъра за горното лале си е бил винаги проблем/ старата генерация лифтаджии си правят редовно сбирките тук от години/, та някои неща от кухнята, нали знаем. По принцип на тази писта изобщо мястото и не е там и навремето батето Славков я изтреска на най-лесното и неподходящо място покрай кандидатурата ни за зимна олимпиада. Абе интересни неща знаят старите кучета но на Витоша особено след 89-та такива интереси се преплетоха че май скоро ски няма да караме като хората.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #33
        От: Условия за ски на Витоша!

        Първоначално публикуван от dand79 Преглед на мнение
        Някои дали има инфо за Ветровала?
        Вчера не работеше,ама то на 1-ви кой да работи! Пистата е започнала да се оголва,ама за шейни е супер!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #34
          От: Условия за ски на Витоша!

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Вчера не работеше,ама то на 1-ви кой да работи! Пистата е започнала да се оголва,ама за шейни е супер!
          Благодаря! Яжно само Лале остава като варянт за каране на Витоша

          Коментар


          • #35
            От: Условия за ски на Витоша!

            Какво мнение имате за пистата "Конярника".Гледам че е доста широка пък и не е и късичка-правя си извод като я катеря за Черни връх било Лято било Зима.Защо не работи чия е и защо е тоя вид.Чайната разграбена и пр.

            Коментар


            • #36
              От: Условия за ски на Витоша!

              Едно време Конярника ни беше спирка за следобедно лигавене на припек. Още нямахме коли тогава и програмата беше "Лале" до обед, продаване на картите (ако успеем), качване на Черни Връх, оттам през зоната до Конярника и цял следобед лигавчене там, след това със ските до Златните и на рейса. Е, тогава имаше още времена, в които можеше и направо със ските до Княжево и на трамвайчето... Минало бешело...

              После не знам какво стана и защо го затвориха. Доколкото си спомням, в ония времена беше собственост на БТС, както и Ветровала. После една или две години беше даден под аренда. Като място на мен ми харесва много повече от Ветровала, особено в периода след средата на февруари до края на сезона.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #37
                От: Условия за ски на Витоша!

                Днес открих сезона за тази година на Витоша.Бях много приятно изненадан от Лалето-много добре обработена и без оголени участъци.Без никакви хора.Аз по принцип си падам по дълбокия сняг и само 15-20мин. от горна станция на лалето се отзовах над котвите и там снега достигаше над 1м. и беше истинска "пудра".Цената на полудневната карта е 26+5лв депозит и има опция от 9-12:30ч.Като цяло съм доволен

                Коментар


                • #38
                  От: Условия за ски на Витоша!

                  Днес на нощно каране беше супер. Меко време никакъв вятър пистата масло. Утре пак, имаше колеги и от форума.
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • #39
                    От: Условия за ски на Витоша!

                    Вчера пак бях на нощно каране, условията бяха супер - време, писта само дето имаше повечко хора. Днеска пак.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • #40
                      И аз вчера бях. Имаше и лед тук там. Хора повечко само по средата на нощното. Иначе времето беше супер - учудващо без ввятър
                      Георги Гатев

                      Коментар


                      • #41
                        От: Условия за ски на Витоша!

                        Днеска имаше леко вятър, пак на места съвсем малко ледени участъци, учудващо по-малко хора от вчера.
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • #42
                          От: Условия за ски на Витоша!

                          След нощната на лалето днес 07.03 мога да кажа, че вече е топло, зимата си отива и това си личи.
                          Освен размекнатия сняг, ни валя и дъжд в началото. След 19:30 застудя малко и нещата се оправиха. Поносимо за каране, но далеч от силните карания през януари.
                          Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                          Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                          Коментар


                          • #43
                            От: Условия за ски на Витоша!

                            Днес се разходих до Лалето. В горната чат перфектно, в долната бабуни. Камъчета и лед почти няма.
                            През седмицата явно опашки няма.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00162.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5558592

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00169.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5558593
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • #44
                              От: Условия за ски на Витоша!

                              През седмицата няма опашки само през деня
                              Нощно време опашките са факт, без значение делничен или почивен е деня.
                              Вчера (вторник) бях на нощна- мазало, в неделя пак бях на нощна и пак много народ.
                              Днеска гледах камерите на нощната и имаше още повече хора.
                              Малоумно е да висиш 10мин. на опашка, да се возиш още 10мин. на лифта и да се спуснеш за има-няма две минути.
                              Последно редактирано от АлКБ; 29-01-14, 22:21.
                              Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                              Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                              Коментар


                              • #45
                                От: Условия за ски на Витоша!

                                Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                                ...
                                Малоумно е да висиш 10мин. на опашка, да се возиш още 10мин. на лифта и да се спуснеш за има-няма две минути.
                                10 минути си е супер - имало е случаи по 30 минути опашка да се чака...

                                Имам въпрос, на който ще съм благодарен да получа отговор тази вечер (утре мисля да водя децата горе): Към момента кабинката и Лалето с една карта ли са (има ли смисъл да се качвам с колата до Лалето или по-добре да си хванем кабинката от Симеоново?)
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X