Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колелото Ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Колелото Ви

    имам един въпрос. Някой да знае каква марка е това колело? че много ми харесва
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #47
      До: Колелото Ви

      За колелото не знам, но мацката е тип "руса превъзходна"!
      [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

      Коментар


      • #48
        До: Колелото Ви

        Drigi мисля, че машината е KONA COIL SUPREME, за вилката не мога да кажа, но гумите са NOKIAN GAZZALODI 3.0
        :?: [B][FONT=Arial Black][SIZE=3]flower power[/SIZE][/FONT][/B] :?:

        Коментар


        • #49
          До: Колелото Ви

          благодаря някой ден дано карам такова пък ако върви комплект с мацка още по добре

          Коментар


          • #50
            До: Колелото Ви

            Първоначално публикуван от drigi Преглед на мнение
            имам един въпрос. Някой да знае каква марка е това колело? че много ми харесва
            Къде виждаш колело бре човек...
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • #51
              До: Колелото Ви

              Аз карам щогоде наточена Ram HT2, имам въпрос към Stan40 San, продаваш ли си вилката или искаж да кажеш, че е от там, ако я продаваш кажи имаш ли уши за V- break или пък кажи колко струва нова или там каквато се продава в БАС, ако продаваш твойта, ако няма дефекти я взимам.

              Коментар


              • #52
                До: Колелото Ви

                Аз пък искам да попитам това колело за какъв стил се използва ? На външен вид незнам защо но много ми харесва

                http://www.snowscoot.com/pages/ang/m...x.php?value=20

                Коментар


                • #53
                  До: Колелото Ви

                  @швинн: не я продавам мойта (имам намерение да си карам колелото, ан еми се занимава със смени и други подобни - тамън съм й свикнал на вилката). Колелото съм го виждал за последно преди около 6 месеца, и не помня детайли около вилката. Само помня, че май й искаха около 400 лева, но може и да става въпрос за съвсем друга... Просто не съм се занимавал с колелото и нямам никаква идея за БаС или някъде другаде какво има...

                  @бацата: това колело, с оглед на външния вид и гумите спецялно (и особено от името на сайта) ми се струва, че е предназначено за сняг предимно, но с възможност и за движение по нормални пътища, а не като "колелата" със ска отпред...
                  "That is not dead which can eternal lie,
                  And with strange aeons even death may die."
                  ~H. P. Lovecraft

                  Коментар


                  • #54
                    До:KVV

                    Друже "KVV" , Киро? Познах ли... От около година нещо не съм те засичал горе... Що така. Май, май към мотокроса и ти си се запътил... Доста често те засичам пред МотоМагазина на "България" с Санта Фе-то.

                    Относно моето колело...
                    Онтарио 17",
                    Rux S,
                    Kenda Telonix 2.6-Front, Kenda Nevegal 2.5-Rear(уникално добре се дъжат,тестовете продължават)..
                    Shimano 495-спирачки, общо взето почти всичко е сменено за тези 3 години "байк изпълнения". Все не стигат парите за "мекото возило"....

                    Поздрави на всички двуколесни-зверчета!
                    Някой да сподели как е горе, че някък много кал ми намирисва?

                    Коментар


                    • #55
                      До: Колелото Ви

                      Откъм кремиковци кал нямаше,поне допреди няколко дни.Освен отделни локви и мокри петна,ама те са за освежаване на байкъра.Сега с този дъжд нещата може би ще се променят.
                      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                      Коментар


                      • #56
                        До: Колелото Ви

                        Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                        Откъм кремиковци кал нямаше,поне допреди няколко дни.Освен отделни локви и мокри петна,ама те са за освежаване на байкъра.Сега с този дъжд нещата може би ще се променят.
                        Имах впредвид за Бай Кръстьо и най-вече Голи Връх. Мерси все пак. Като ще ходите към кремиковци кажете... и малко за изходната точка на трасенцето за да мисля как да се придвижа. Лек ден.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Колелото Ви

                          Изходната точка на трасето е паркинга пред Кремиковския манастир.Но оттам има доста бутане по пътя в посока хижата.Отбивката за трасето започва при единствения обратен завой на този път.Хубаво е човек да си осигуро поддръжка от някой с автомобил,който да те качи до началото,защото иначе започваш да караш много изтощен.Освен ако не си любител на изкачването на баири с колело.
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Колелото Ви

                            YZ0 пребоядисано в бебешко син мат
                            SUBARU OUTBACK 2.5
                            LZ1WLF

                            Коментар


                            • #59
                              До: Колелото Ви

                              Здравейте,
                              Радва ме темата, само ще напиша какво карам, за повече участие ще я отворя по късно.
                              Заедно ( не по едно време ) с A4 quattro и Mitsubishi Pajero 2 2,5 къса база, карам байк GIANT boulder втора употреба от едно момче от Лозенец, а като нов от Дойчин. Всъщност понякога и заедно ( в едно време ) байка на резервната гума на паджерото или заедно с тези на децата ( наточени HT 2 ) на велобагажника отзат на аудито.
                              Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                              Коментар


                              • #60
                                До: Колелото Ви

                                Аз вече съм горд собственик на един RAM AM.

                                снимки:http://mircho.pinkbike.com/album/My-New-Bike-/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X