Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна - Бургас с колeлото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Варна - Бургас с колeлото

    Чудесна разходка! Напълнил си и окото, и душата! А снимката на двете баби, които предат, е направо уникална

    Коментар


    • #17
      До: Варна - Бургас с колeлото

      Браво много готини снимки и готин маршрут покрай морето Аз съм въртял досега най-много 40 от Варна до Кранево ама някой слънчев ден повечко
      [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

      Марин Маринов - 0885114702

      Коментар


      • #18
        До: Варна - Бургас с колeлото

        Евала за волята

        Коментар


        • #19
          До: Варна - Бургас с колeлото

          Бравос, моя рекорд в годините на по-добра спортна форма беше преход Приморско-Синеморец за един ден с почивка и хапване на плажа, но това бешеее... когато бях 20 кила надолу. Сега пак го правя но с АТВ. Разходката ти е била приятна основно поради липсата на трафик и красивите места през които се преминава.

          Коментар


          • #20
            До: Варна - Бургас с колeлото

            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
            Бравос, моя рекорд в годините на по-добра спортна форма беше преход Приморско-Синеморец за един ден
            Значи още ставам за нещо - миналия Март пих едно кафе на Панорамата в Резово и газ обратно за Приморско, разстоянието е точно 100 км. Иначе еднодневен преход от стотина километра не е нещо необикновено, въпроса е колко дни подред може да се минават по 100-120? Аз скоро ще разбера, защото само чакам времето да се стабилизира и тръгвам София - Приморско, планирам да го взема за 4 дни, средно по 115км дневно. Познавам хора минаващи по 4-5 хиляди на година само в БГ, и съм яко комплексиран от тях - как издържат, нямам идея?!
            Прикачени файлове
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #21
              До: Варна - Бургас с колeлото

              Аз съм със същия T-Rex

              Коментар


              • #22
                До: Варна - Бургас с колeлото

                Първоначално публикуван от Crosser Преглед на мнение
                Аз съм със същия T-Rex
                Аз пък съм със същото Онтарио като на автора на темата (само че друга разцветка), обаче това не ми помага много
                Като се замисля, главният проблем е не толкова умората, колкото схващането на задните ми части.. Просто не мога да стоя повече от 3 часа на тази седалка, въпреки че си купих специална с някакъв гел.
                Последно редактирано от ACCELERATOR; 28-04-10, 14:36.

                Коментар


                • #23
                  До: Варна - Бургас с колeлото

                  Можеш. Като правиш почивки през 30-40 минути и се обзаведеш с клин с "памперс". Освен това седалка се мери с г*з. Може да е върха на сладоледа, но ще разбереш дали става за теб след като я покараш 20-30 км. За един -два километра тест нищо не можеш да разбереш.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Варна - Бургас с колeлото

                    Онтариото се води от сравнително тежките хс колела.
                    За асфалт ,много ме привлича Драг Паркур (под 13 кила е) но е 1300 лв. и е с твърда вилка . Аз съм поел по друг път -ще си сглобя сам колелце ,засега знам само рамката каква ще е - РАМ ХС1 и ще е
                    без дискови спирачки .Надявам се добри разходки да направя с него на есен.
                    За седалките колегата е прав . Аз бих добавил ,че ако караш често макар и по малко ,ще забравиш
                    за проблемите с д-то

                    Коментар


                    • #25
                      До: Варна - Бургас с колeлото

                      Първоначално публикуван от Crosser Преглед на мнение
                      Аз съм със същия T-Rex
                      Това ми е всекидневното колело - с тия къси скорости става само за гора и градско, до морето мисля да ходя с по-далекобойния Razor. Определено има разлика на асфалта и се надявам това да ми помогне да успея.
                      Honda XL600LM, 1987
                      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                      Коментар


                      • #26
                        До: Варна - Бургас с колeлото

                        Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                        ... засега знам само рамката каква ще е - РАМ ХС1 и ще е
                        без дискови спирачки ...
                        Жоро защо искаш да не е с дискови спирачки?Според мен поне предната е добре да е дискова.Така ако изкривиш шина или при по-лоши метеорологични условия пак ще си имаш поне една спирачка.Един avid bb7 със 160/185мм диск ще ти пасне перфектно според мен.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #27
                          До: Варна - Бургас с колeлото

                          Относно въпросната рамка хц1 се сетих ,че май няма възможност за монтаж на V -brake . Ванко ,според мен няма смисъл от дискове за мойто
                          каране-тежат, а едни хубави дискови спирачки са на цената на едно онтарио

                          Коментар


                          • #28
                            До: Варна - Бургас с колeлото

                            Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                            Относно въпросната рамка хц1 се сетих ,че май няма възможност за монтаж на V -brake . Ванко ,според мен няма смисъл от дискове за мойто
                            каране-тежат, а едни хубави дискови спирачки са на цената на едно онтарио
                            Имаш право. В-брейк но малко по-хубав и си перфектен за шосето.
                            Аливио или деор, наистина са си прекрасни спирачки. Тук говорим ест. за шосето, не за Пл. колоездене.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Варна - Бургас с колeлото

                              Единствените добри механични дискови спирачки са Авид ББ7. Иначе - хидравлика.
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Варна - Бургас с колeлото

                                Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                                Единствените добри механични дискови спирачки са Авид ББ7. Иначе - хидравлика.
                                Не, че много разбирам, но пак ще се намеся
                                Моето Онтарио е модел Team Edition, и както може би знаят някои от вас отпред е с дискова спирачка Tectro, а отзад - V-brake. Та дисковата спира далеч по-добре от V-brake-а (още повече, когато задната се намокри), даже се замислям да сложа диск и отзад.
                                Аз лично съм доста доволен от Tectro-то (най-добрата спирачка, която съм имал на колело), предполагам въпросният Авид ББ7 сигурно е още по-добър.
                                Искам да попитам ianakiev - с оригиналния размер гуми ли караш, или си сложил по-шосейни (по-тесни)? Все си мисля, че гумите правят голяма разлика в средната скорост, и се чудя дали да не сменя моите, защото и без това рядко карам извън асфалта.
                                М/у другото - като заговорихме за седалки , какво мислите за тези с амортизиращо колче?
                                Съжалявам, че оспамихме на човека темата..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X