Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно този подфорум

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно този подфорум

    Тук ще споделяме кой къде е карал,какви снимки и филми е направил.Ще публикуваме маршрути и предложения за организиране на карания.Няма да забравяме и различните стилове и техники.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

  • #2
    До: Относно този подфорум

    Пропуснал си в подписа най-важното -Range Rover 2.5 DSE. , Шегувам се Братчед, но беше крайно време да имаме и тема за планинското колоездене, то си е чист офф роуд. Ще чакам инетресни материали тук.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Относно този подфорум

      Браво, поздравления за добрата инициатива
      SUBARU OUTBACK 2.5
      LZ1WLF

      Коментар


      • #4
        До: Относно този подфорум

        Добър старт за планинско колоездене е Гара Кръстец - Най- високата в Стара планина -байковете на влака и спускане на където ти е кеф ... има си и хижа до гарата - (ако се пристигне късно) ...
        Аз съм карала с бегач от Кръстец до Рожен През Асеновград , и От Кръстец до В. Търново -( Беше по пътищата - карането) , но природата из района е супер ... До Върха Кръстец има Заслон а На самия връх има Параклис може да се стигне с колело до върха има перфектни условия за организитане на състезания , и други екстремизми.
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • #5
          До: Относно този подфорум

          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
          Добър старт за планинско колоездене е Гара Кръстец - Най- високата в Стара планина -байковете на влака и спускане на където ти е кеф ... има си и хижа до гарата - (ако се пристигне късно) ...
          Аз съм карала с бегач от Кръстец до Рожен През Асеновград , и От Кръстец до В. Търново -( Беше по пътищата - карането) , но природата из района е супер ... До Върха Кръстец има Заслон а На самия връх има Параклис може да се стигне с колело до върха има перфектни условия за организитане на състезания , и други екстремизми.
          Ако имаш малко снимки на мястото, ще се радвам да ги пуснеш. Локацията , звучи доста примамливо. Със сигурност ще се тества този сезон, и даже може да направим карта на пътеките за спускане.
          [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
          140 hp 340Nm

          Коментар


          • #6
            До: Относно този подфорум

            За повече информация относно забележителностите в района на сайта www.td-akademik.com има - растояния , до съседни обекти. Това е сайт на Дружество от В.Т. Което държи хижата "Кръстец" , а за снимките ще ми трябва малко време , защото са ми от периода с фото лентите , и ... да ги намеря снимам и.т.н. Имаше и доста подробна карта на района ..
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #7
              До: Относно този подфорум

              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
              За повече информация относно забележителностите в района на сайта www.td-akademik.com има - растояния , до съседни обекти. Това е сайт на Дружество от В.Т. Което държи хижата "Кръстец" , а за снимките ще ми трябва малко време , защото са ми от периода с фото лентите , и ... да ги намеря снимам и.т.н. Имаше и доста подробна карта на района ..
              Ето ги и тях.
              Прикачени файлове
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X