Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

    Здравейте колеги,
    с моторите от модела YZ на Yamaha съм наясно, но с велосипедите УВИ ! Искам да взема такъв от горепосочения модел за сина си, но не знам дали си струва. Става въпрос за втора употреба на цена от 500 лв. Ще опитам да кача снимки на конкретния велосипед! Дайте мнение за цената?
    Благодаря предварително!

    Извинявам се за грешката в изписването на марката, имам предвид SCOTT
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Teofanov; 22-07-10, 20:08.

  • #2
    От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

    Нов струваше 580 лева.Предвид слабата вилка,която при мен издържа две седмици цената е висока.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

      Не го взимай. За 500 лв можеш да си вземеш колело с по-добри компоненти.

      Коментар


      • #4
        От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

        Първоначално публикуван от Kirchev Преглед на мнение
        Не го взимай. За 500 лв можеш да си вземеш колело с по-добри компоненти.
        иначе рамката е добра

        Коментар


        • #5
          От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

          Какво мога да взема горе - долу за тази цена?

          Коментар


          • #6
            От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

            Колко е голям синът?

            Коментар


            • #7
              От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

              10 г.

              Коментар


              • #8
                От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

                Нов скот юношески е около 6-700 лв.Това би трябвало да е около 300.
                За пръвоначално става ,но дойдат ли скоковете и спусканията ще замине много бързо. На моя му се наложи и двата обръча на каплите да сменя защото се оказаха много меки и след две карания заминаваха. Моят син е на 9 и е 28-30 кг.

                Коментар


                • #9
                  От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

                  Първоначално публикуван от Teofanov Преглед на мнение
                  Какво мога да взема горе - долу за тази цена?
                  Колкото и тривиално да звучи - Драг Онтарио или РАМ НТ1 малките размери рамки

                  Коментар


                  • #10
                    От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

                    Първоначално публикуван от Teofanov Преглед на мнение
                    Здравейте колеги,
                    с моторите от модела YZ на Yamaha съм наясно, но с велосипедите УВИ ! Искам да взема такъв от горепосочения модел за сина си, но не знам дали си струва. Става въпрос за втора употреба на цена от 500 лв. Ще опитам да кача снимки на конкретния велосипед! Дайте мнение за цената?
                    Благодаря предварително!

                    Извинявам се за грешката в изписването на марката, имам предвид SCOTT
                    Колелото не е лошо, но цената е.....Зависи и от сътоянието на конкретния велосипед. Това колело може да служи за приличен ъпгрейд. Но не на тази цена.
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

                      МнОГО здрава рамка.Добър избор

                      Коментар


                      • #12
                        От: ВЪПРОС ЗА SCOUTT YZ 4 Voltage

                        Първоначално публикуван от honda.cr Преглед на мнение
                        МнОГО здрава рамка.Добър избор
                        Да живее форумната некромантия... В страни от това не разбрах какво и е здраво на тая рамка. От Scott предпочитам да не купувам готови модели, още повече евтините им.

                        Цената в тези колела е основно окомплектовката им. За десет годишно дете може спокойно да се вземе каквото и да е по-леко (с алуминиева рама проба 7020, 7011 или 7009) колело. Дори и най-евтиното ще свърши добра работа. Лично аз не бих си взел YZ 4. За 500 лева... нe можеш да слглобиш нищо на практика, защото нови компоненти от средния клас ще излязат повече. Верига, средно движение, ос касета, касета скорости, конзоли, жила, брони и педали най-евтино с всички възможни промоции, които можеш да се сетиш не мога да ги нагодя на по-малко от 300 лева... естествено аз не съм 10-годишен и съответно не си купувам евтини елементи, но разликата не е чак толкова драстична.
                        Последно редактирано от господин никой; 30-11-11, 13:27. Причина: typo...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X