Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гума.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за гума.

    Здравейте колеги!
    Брат ми е маняк на колела и реши така да се каже да си прави тунинг.Колелото му е-"Cross Enduro"
    Прилагам снимка за тези ,които не са го срещали


    Въпроса му е дали ще може да се сложи гума-"Maxxis Wet scream" ,в размер:26x2.20 ,и ако може ще има ли проблеми при движението на колето с тази гума ,под проблеми в движението имам в предвид ,дали няма да запира някаде във вилката или да закача някаде веригата?
    Прилагам снимка на гумата:

    Благодаря ви предварително!

    Поздрави!
    [I]Радослав Димчовски[/I]

  • #2
    До: Въпрос за гума.

    Колега, тази гума не е много широка.( 2.20 не е голям размер) . За предна гума няма да има никакъв проблем, но ако решиш и да слагаш отзад такава гума трябва да си сигурен ,4е главината няма луфтове които да изместват каплата наляво-надясно и в последствие да пре4ат на движението на гумата.
    направил си добър избор на гума и нядявам се не би трябвало да има проблеми .

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за гума.

      Благодаря колега!На мен също ми казаха ,че би било по удачно гумата да се сложи отпред ,за да е по стабилна предницата ,но незнам братми какво ще реши...

      Поздрави!
      [I]Радослав Димчовски[/I]

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за гума.

        Тази гума е много добра, само за дълдока кал и сняг /спускане/, за каране на сухо е може би най-лошия възможен избор, а и ще се съсипе за нула време. Гумата е по тясна в сравнение с друга същия размер/профила е по издължен за да може да се вкопава/ шиповете може и да закачат някъде. При каране на твърда настилка шиповете се късат, поради дължината им при такава настилка гумата е много нестабилна, както при спиране така и при завои/пак повтарям най-добрата гума, но само за много кал и сняг/.
        Последно редактирано от kvv; 05-05-10, 18:54.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за гума.

          На брат ми точно за кал му трябва ,за това е предпочел тази гума!Определено няма да кара по асвалт толко ,колкото караше сега ,въпреки че и сега не кара много-много по асвалт повечето на черно.
          Като я вземе ще пиша отдзиви в темата!
          [I]Радослав Димчовски[/I]

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за гума.

            Според мен само ще си даде парите, в този сезон такава кал няма, а и пак ти казвам че гумата е за спускане/колелото на брат ти не е/. Нашия отбор по-спускане често ги използва при състезания но само когато цялото трасе е яко подгизнало. В крайна сметка той си преценява, споделете отзиви.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за гума.

              Благодаря колега ,ще го имам в предвид!И ще му намекна в действителност за какво предназначение е гумата!

              Поздрави!
              [I]Радослав Димчовски[/I]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X